Sports Digest: Nyagoa Bayak sa kvalifikuje na turnaje NCAA

vysokých škôl

Nyagoa Bayak z Westbrooku sa kvalifikovala na majstrovstvá NCAA divízie I v skoku do výšky tým, že v sobotu predbehla štyri túry bez vynechania vo východnom okrese v Bloomingtone v Indiane.

Biak, druháčka v Louisiane, bola jednou z 11 žien, ktoré uspeli na 6 stôp a pol palca. Bayak, ktorý sa už dvakrát kvalifikuje na halový turnaj All-American, sa stretne s turnajom 8. až 11. júna na Hayward Fielde University of Oregon.

golf: Cole Anderson z druhého ročníka Camdenu na Floride odpálil v druhom kole majstrovstiev divízie NCAA I v Scottsdale v Arizone dvojku nad 72 a bol tretí na šampionáte, šesť úderov za vedúcim Coleom Sherwoodom z Vanderbiltu, pričom do konca zostávali dve kolá. súťaž dvojhry.

Anderson Anderson sa v posledných dvoch slotoch prepadol do nerozhodného stavu o sedemnáste miesto.

bejzbal

Východná liga: Jason Rosario viedol tri kolá proti svojmu bývalému tímu, pričom v dvoch trafil Mickeyho Jaspera a Jesusa Bastidesa Homera a doviedol Somerset Patriots k víťazstvu 9-6 nad Portland Sea Dogs na Hadlock Field.

Christian Coss trafil vrak z troch jázd a Izzy Wilson vystrelil dvojkolovú strelu pre Sea Dogs. Chris Murphy nabral stratu a umožnil štyri jazdy so šiestimi údermi a štyri prechádzky počas piatich zmien.

golf

PGA: Scotty Scheffler vystrelil 2 pod 68 s vetrom s rýchlosťou okolo 30 mph a teplotami v 90-tych rokoch na Charles Schwab Challenge vo Fort Worth v Texase, čím otvoril postup o dva takty.

Schaeffler bol 11. pod celkovou úrovňou. Na druhom mieste sa umiestnili Brendon Todd (65) a Scott Stallings (70).

Veľký PGA: Stephen Ames vystrelil 4 pod 67, aby získal výhodu jednej ruky pred kolegom Kanaďanom Mikeom Weirom a 64-ročným Bernardom Langerom vo finálovom kole Senior PGA Championship v Benton Harbor, Michigan.

Ames mal 12 pod 202.

READ  Marianne Studenich bude mať premiéru v Národnej hokejovej lige

Weir a Langer strelili 67 bodov.

Európske turné: Angličan Matt Wallace a Francúz Victor Perez sa podelili o vedenie s hodnotou 10 pod v 3. kole turnaja Dutch Open v holandskom Kromfuerte, pričom dve rany sa dostali medzi najlepších deväť.

Wallace trafil 2 pod 70 a Perez 3 pod 69. Porazili Ryana Foxa (70), Guida Migliozziho (70), Sebastiana Soderbergha (68) a Scotta Hinda (68).

Ricardo Gouveia, líder tretieho kola, sa po nazbieraní 74 kariet prepadol na siedme miesto v snahe o svoj prvý titul na European Tour.

Automobilové preteky

retiazka na pohár: Denny Hamlin odštartuje v nedeľu na čele pretekov Coca-Cola 600 na Charlotte Motor Speedway, zatiaľ čo obhajca titulu Kyle Larson odštartuje po havárii v tréningu z 36. miesta.

Hamlin pre svoju prvú pole position v tomto roku a 34. v kariére pohárovej série zabehol kolo rýchlosťou 183,68 mph. Hamlin v Charlotte ešte nikdy nevyhral.

Toyoty obsadili prvé štyri miesta v kvalifikácii.

XFINITY: Josh Perry porazil tímového kolegu Justina Algaera a zabezpečil JR Motorsports prvé víťazstvo na Charlotte Motor Speedway v Xfinity Series.

Perry sa dostal do vedenia s 22 kôl do konca, keď prehral s Algaerom a v prvej zákrute rozbil vonkajšiu stenu. Perry sa pomaly šmýkal a vyhral o viac ako 18 sekúnd, kým Algaer skončil siedmy po tom, čo ho zasiahla deravá pneumatika.

Druhý skončil T Gibbs a tretí hráč číslo 1 Sam Mayer.

futbal

MLS: Gustavo Poe premenil penaltu pre Nové Anglicko v 75. minúte, ale Michael Orry z Philadelphie odpovedal o dve minúty neskôr, keď Revolution and Union v Foxboro v štáte Massachusetts remizovali 1:1.

Anglicko: Očakáva sa, že predaj klubu Premier League Chelsea bude dokončený v pondelok po dosiahnutí „konečnej a konečnej“ dohody s konzorciom proti Toddovi Boleymu, spolumajiteľovi Los Angeles Dodgers.

READ  Kde sledovať priamy prenos Slovensko vs Portugalsko, televízny kanál, zostavu a stávkové kurzy na kvalifikáciu Euro 2024

Klub uviedol, že „v piatok večer bola uzavretá konečná a konečná dohoda o predaji konzorciu Boehly a Clearlake Capital. Cena je 2,5 miliardy libier (3,2 miliardy dolárov) – čo je najvyššia cena, aká kedy bola za akýkoľvek športový tím.“

hokej

Majstrovstvá sveta: Devinsman Miro Heskanen dvakrát skóroval a asistoval, Fínsko zdolalo Spojené štáty americké 4:3 vo fínskom Tampere a odohralo tretie finále po sebe proti Kanade.

Dylan Cousins ​​skóroval dvakrát pri výhre Kanady nad Českom 6:1. Fínsko porazilo Kanadu vo finále 2019 na Slovensku a Kanada pred Fínskom vlani v Lotyšsku.

basketbal

WNBA: Aja Wilson zaznamenala 22 bodov a 16 doskokov, Derica Hamby pridala 14 bodov a 12 doskokov a hosťujúce Las Vegas zdolalo obhajcu titulu Chicago Sky 83:76 a pre Aces tak získalo šieste víťazstvo v rade.

Jazda na bicykli

Giro d’Italia: Jay Hindley sa deň pred trojtýždňovými pretekmi dostal do celkového vedenia v hrozivom stúpaní na Marmoladu.

Alessandro Coffey pri svojom prvom víťazstve na Grand Tour po dlhom samostatnom útoku vyhral silnú horskú etapu.

Favorit pretekov Richard Karapaz, šampión z roku 2019 a zlatý olympijský medailista z Tokia, stratil svoj trojsekundový náskok pred Hindleym v celkovom poradí, keď sa zlomil v posledných troch kilometroch predposlednej etapy.

Hindley využije jednu minútu a 25 sekúnd nedeľňajšieho individuálneho testovacieho obdobia vo Verone.

Na obnovenie hesla použite formulár nižšie. Keď pošlete e-mail na váš účet, pošleme vám e-mail s kódom na obnovenie.