Skupina F je chaotická, keď vyhráva Slovensko a Škótsko

Anglicko dominuje na čele skupiny F, no pod ňou sa všetko začína komplikovať.

Napriek absencii Mareka Hamšíka pre zranenie v posledných chvíľach Slovensko zdolalo Maltu 3:1. Do vedenia sa ujali už po 97 sekundách, keď hostí poslal do vedenia krásnou strelou spoza šestnástky Vladimír Weiss. Malta odpovedala cez miestneho útočníka Jeana-Paula Farrugiu v 14. minúte, ale to bolo všetko, čo Malta dokázala zohnať.

Slovensko sa ujalo vedenia tesne pred polčasom, keď sa v 41. minúte presadil stredopoliar Kodane Jan Grigos z veľkej diaľky. ako jeho skok bol slabý a odpadli mu ruky.

Oba tímy skončili s desiatimi mužmi na ihrisku, Farrugia bol vylúčený 16 minút predtým, ako dostal druhú žltú kartu, a Adam Nemec videl rovnaký osud v nadstavenom čase, no pred jeho vylúčením bol Nemec, aby zabil zápas. . V 84. min.

To zvýšilo konto Slovenska na deväť bodov a posunulo ich na druhé miesto vďaka neskorej dráme v Glasgowe. Chris Martin dal Škótsku tri body gólom v 88. minúte, čím hostí priviedol k víťazstvu 1:0 nad Slovinskom, ktoré prehrou kleslo z druhého na tretie miesto. Útočník Fulhamu dostal krásnu prihrávku cez zadnú čiaru od Stuarta Armstronga a hoci jeho strela nebola veľmi presná, stačila na víťazstvo, keďže ju zle zblokoval slovinský brankár Matos Kozáček.

Výhra Škótska ich posúva pred Litvu a posúva sa na štvrté miesto s náskokom jedného bodu pred tretím Slovinskom.

Sledujte @the_bonnfire

READ  Medzinárodné priateľské zápasy do 21 rokov: Francúzsko vs. Živý prenos zo Severného Írska: sledujte online, televízny kanál, čas začiatku - ako sledovať a streamovať hlavné ligy a univerzitné športy