Tu je váš praktický sprievodca športom v televízii tento týždeň

pondelok (8. novembra)

NFL Sky Sports NFL od 1.10 hod.
1.20 hod Tennessee Titans @ Los Angeles Rams

Sky Sports Cricket od 13:30
Svetový pohár mužov do 20 rokov ICC
14:00 hod India v Namíbii

FUTBAL ITV4 od 19.00 hod
19:45 hod FA Cup: Dagenham a Redbridge – Salford City

RUGBY RTÉ 2, 20:00 – 21:00 hod.
Analytics proti hlave

GAA TG4, 20:00 až 21:00
Zvýraznenie šampionát 2021

FUTBAL BBC 2, 23:15 – 23:45
Zvýraznenie írsky premiér

utorok (9. novembra)

NFL Sky Sports NFL od 1:00 hod.
1.15 hod Chicago Bears @ Pittsburgh Steelers

NFL BBC 2, 23:55 – 0:45
Zvýraznenie NFL tento týždeň

streda (10. november)

Sky Sports Golf, 6:00 – 10:00
Spojené arabské emiráty Ázijské amatérske majstrovstvá žien

Sky Sports Golf, 11:00 – 15:00 hod.
Kráľovstvo Saudská Arábia Tímová séria Aramco

Sky Sports Cricket od 13:30
Svetový pohár mužov do 20 rokov ICC
14:00 hod Prvé semifinále

Sky Soccer Sky červené tlačidlo
medzinárodné
17:00 Kosovo do Jordánska

štvrtok (11. novembra)

Sky Sports Golf, 6:00 – 8:00
Abu Dhabi Ázijské amatérske majstrovstvá žien

Sky Sports Golf, 8:00 – 13:00
Jumeirah Dubajský šampionát

Sky Sports Mix Golf, 11:00 – 15:00
babička Tímová séria Aramco

Sky Sports Cricket od 13:30
Svetový pohár mužov do 20 rokov ICC
14:00 hod Druhé semifinále

Sky Sports Golf, od 15. do 20. hodiny
Florida LPGA Tour: Pelican Women’s Championship

červená obloha športové futbalové tlačidlo
Kvalifikácia majstrovstiev sveta
17:00 Arménsko vs Severné Macedónsko
17:00 Azerbajdžan vs Luxembursko
17:00 Rusko vs Cyprus
19:45 hod Nemecko vs Lichtenštajnsko
19:45 hod Malta v Chorvátsku
19:45 hod Rumunsko vs Island
19:45 hod Slovensko v Slovinsku

Virgin Media Sport od FUTBAL od 16:50
Sky Sports Football od 16:55
Kvalifikácia majstrovstiev sveta
17:00 Gruzínsko vs Švédsko

Sky Soccer Sky červené tlačidlo
International
17:30 hod Česká republika vs Kuvajt
17:30 hod Ukrajina vs Bulharsko

Sky Sports Golf, 18:00 – 21:00
Texas Houston Open

SOCCER Sky Sports Premier League od 18:30
Kvalifikácia majstrovstiev Európy hráčov do 21 rokov
7 hodín poobede Anglicko vs Česká republika

FUTBAL RTÉ 2 od 19.00 hod
Sky Sports Football od 19:30 hod
Kvalifikácia majstrovstiev sveta
19:45 hod Írska republika vs Portugalsko

READ  Kluby na Slovensku a v Českej republike organizujú spoločné online školiace kurzy pre mladých ľudí na svete

FUTBAL Virgin Media Two od 19.00 hod
Sky Sports Mix od 19.40 h
Kvalifikácia majstrovstiev sveta
19:45 hod Grécko vs Španielsko

FUTBAL Premier Sports 1
Kvalifikácia majstrovstiev sveta
21:00 Ekvádor vs Venezuela

Futbal FreeSports
Kvalifikácia majstrovstiev sveta
23:00 Paraguaj vs Čile

piatok (12. novembra)

NBA Sky Sports Arena od polnoci
Philadelphia Raptors @76ers
The Kliknite na @ clippers

FUTBAL Premier Sports 1
Kvalifikácia majstrovstiev sveta
0,30 Brazília vs Kolumbia

NFL Sky Sports NFL od 0.30 hod.
1.20 hod Baltimore Ravens @ Miami Dolphins

Futbal FreeSports
Kvalifikácia majstrovstiev sveta
2,00 Peru vs Bolívia

Sky Sports Mix Golf, 6:00 – 10:00
Spojené arabské emiráty Ázijské amatérske majstrovstvá žien

Sky Sports Golf, 8:00 – 13:00
Jumeirah Dubajský šampionát

Sky Sports Mix Golf, 11:00 – 15:00
Kráľovstvo Saudská Arábia Tímová séria Aramco

Dostihy Virgin Media One, 13:30 – 16:00
ITV4, 13:30 – 16:00
Cheltenham Vrátane prenasledovania v teréne

Sky Sports Golf, od 15. do 18. hodiny
Beller LPGA Tour: Pelican Women’s Championship

F1 Sky Sports F1 od 15:00
Prax a kvalifikácia Veľká cena Sao Paula

FUTBAL RTÉ 2 od 17.00 h
Kvalifikácia majstrovstiev Európy hráčov do 21 rokov
17:30 hod Írska republika vs Taliansko

SOCCER Sky Sports Futbal od 16.30 hod
Kvalifikácia majstrovstiev sveta
17:00 Moldavsko v Škótsku
19:45 hod Severné Írsko vs Litva

Sky Sports Golf, 18:00 – 21:00
Pamätný park Houston Open

BOX BT Sport 1 od 19.00 hod
Bethnal Green Výhľady II

FUTBAL UTV od 19.00 hod.
Virgin Media Two od 19:00
Kvalifikácia majstrovstiev sveta
19:45 hod Anglicko vs Albánsko

FUTBAL RTÉ 2 od 19.30 hod
19:45 hod Premier League (TBA)

RUGBY BT Sport 2 od 19:30 hod
anglická Premier League
19:45 hod Gloucester vs Bath

SOCCER Sky Sports Premier League od 19.40 h
Kvalifikácia majstrovstiev sveta
19:45 hod Taliansko vs Švajčiarsko

červená obloha športové futbalové tlačidlo
Kvalifikácia majstrovstiev sveta
19:45 hod Andorra vs Poľsko
19:45 hod Rakúsko v Izraeli
19:45 hod Dánsko vs Faerské ostrovy
19:45 hod Maďarsko vs San Maríno

FUTBAL UTV, 22.45 – 23.55 hod.
Zvýraznenie Kvalifikácia majstrovstiev sveta

FUTBAL Premier Sports 1
Kvalifikácia majstrovstiev sveta
23:00 Uruguaj proti Argentíne

FUTBAL BBC 1, 23:05 – 23:45
Zvýraznenie Severné Írsko vs Litva

MMA Virgin Media Two Midnight
Florida Chris Cyborg vs Sinead Kavanagh

READ  Ariane Foster aligns with the Texas position

sobota (13. november)

Sky Sports Golf, 6:00 – 8:00
Spojené arabské emiráty Ázijské amatérske majstrovstvá žien

Sky Sports Golf, 8:00 – 12:30
Jumeirah Dubajský šampionát

Sky Sports Golf Mix, 10:00 – 13:00
babička Tímová séria Aramco

FUTBAL Sky Sports Futbal od 11:30 hod
poludnie L2: Port Vale vs Bradford City

FUTBAL BBC 1, poludnie – 12:30
Ukážky Sústreďte sa na futbal

Dostihy TG4, 12:30 – 16:05
Bunchestown Vrátane Craddockstown Novice Chase

RUGBY Amazon Prime
Jesenné medzinárodné
13:00 Taliansko vs Argentína
17:30 hod Anglicko vs Austrália

RUGBY Amazon Prime
BBC Sport Online
Jesenné medzinárodné
13:00 Škótsko vs Južná Afrika

šípky Sky Sports Arena, 13:00 – 17:00, 19:00 – 23:00
Wolverhampton Grand Slamové šípy

SOCCER BBC 1 od 13:15 hod
ženská superliga
13:30 hod Tottenham – Arsenal

SOCCER Sky Sports Premier League od 13:55
Kvalifikácia majstrovstiev sveta
14:00 hod Bosna a Hercegovina vs Fínsko

RUGBY RTÉ 2 od 14.15 hod
Channel 4 od 14:45
Jesenné medzinárodné
15.15 hod Írsko vs Nový Zéland

F1 Sky Sports F1 od 14.45 hod
Cvičenie Veľká cena Sao Paula

SOCCER Sky Sports Futbal od 16.55 hod
Kvalifikácia majstrovstiev sveta
17:00 Turecko vs Gibraltár

FUTBAL BT Sport 1 od 17.00 hod
národnej ligy
17.20 hod Stockport County vs Bromley

červená obloha športové futbalové tlačidlo
Kvalifikácia majstrovstiev sveta
17:00 Nórsko vs Lotyšsko
19:45 hod Francúzsko vs Kazachstan
19:45 hod Čierna Hora vs Holandsko

RTÉ GAA 2 od 17.45 hod
Dublinské finále seniorov
18:00 Kilmacaud Crocs vs Na Viana

Sky Sports Golf, 18:00 – 21:00
Texas Houston Open

FUTBAL Virgin Media Two od 19.00 hod
Sky Sports Football od 19.00 hod
Kvalifikácia majstrovstiev sveta
19:45 hod Wales vs Bielorusko

FUTBAL TG4 od 19.15 hod
Národná liga žien
19:30 hod Beymont United vs Galway MS

SOCCER Sky Sports Premier League od 19.40 h
Kvalifikácia majstrovstiev sveta
19:45 hod Belgicko vs Estónsko

Sky Sports Golf, 21:00 – 23:00
Florida LPGA Tour: Pelican Women’s Championship

UFC BT Sport 2 od 21:00
Las vigas Max Holloway – Yair Rodriguez

Športový mix NBA Sky od 22:00
Salt Lake city Kliknite na @ Jazz

SOCCER BBC 1, 22:25 – 23:45
Zvýraznenie Dnešný zápas

READ  Je to busta MLS alebo MNUFC v tejto sezóne

nedeľu (14. november)

NBA Sky Sports Arena od 1:00 hod.
Cleveland Celtics @ Cavaliers

Sky Sports Golf, 8:00 – 12:30
Jumeirah Dubajský šampionát

SOCCER Sky Sports Premier League od 11:30 hod.
ženská superliga
12:30 hod Everton / Manchester United
3 hodiny popoludní Manchester City x Chelsea

Dostihy RTÉ 2, 12:20 – 14:35
Bunchestown Vrátane prekážok Unibet Morgana

MOTOGP BT Sport 2 od 12:30 hod
Španielsko Veľká cena Valencie

GAA TG4 od 13:00 hod
Futbalové finále v Galway
13:30 hod Korovin vs. Mountbello / Mullog
Finále tipérov seniorov v hurlingu
15.15 hod Thurles Sarsfields vs Loughmore-Castleney

šípky Sky Sports Arena, 13:00 – 17:00, 19:00 – 23:00
Wolverhampton Grand Slamové šípy

Sky Sports Cricket od 13:00
14:00 hod Finále Svetového pohára ICC mužov T20

RUGBY Amazon Prime
Jesenné medzinárodné
13:00 Francúzsko vs Gruzínsko
15.15 hod Wales vs Fidži

SOCCER Sky Sports Futbal od 13.55 hod
Kvalifikácia majstrovstiev sveta
14:00 hod Chorvátsko vs Rusko

RUGBY BBC 2 od 14:00 hod
Medzinárodná organizácia žien
14:30 hod Anglicko vs Kanada

Sky Soccer Sky červené tlačidlo
Kvalifikácia majstrovstiev sveta
14:00 hod Malta
Slovensko

14:00 hod Slovinsko vs Cyprus
17:00 Lichtenštajnsko v Rumunsku
17:00 Severné Macedónsko vs Island

F1 Sky Sports F1 od 15:30
Brazília Veľká cena Sao Paula

SOCCER Sky Sports Futbal od 16.55 hod
Kvalifikácia majstrovstiev sveta
17:00 Arménsko vs Nemecko

Sky Soccer Sky červené tlačidlo
medzinárodné
17:00 Azerbajdžan vs Katar

Basketbal TG4, 16:50 – 19:15
Kvalifikácia senioriek
17:00 Írsko vs Česká republika

NFL Sky Sports NFL od 17:00 hod.
Bude oznámené desiaty týždeň

Sky Sports Golf, 21:00 – 23:00
Florida LPGA Tour: Pelican Women’s Championship

Sky Sports Golf, 18:00 – 21:00
Pamätný park Houston Open

FUTBAL Virgin Media Two od 19.00 hod
Červené tlačidlo Sky Sports Football
Kvalifikácia majstrovstiev sveta
19:45 hod Portugalsko vs Srbsko

FUTBAL RTÉ 2 od 19.00 hod
Sky Sports Football od 19:30 hod
Kvalifikácia majstrovstiev sveta
19:45 hod Luxembursko vs Írska republika

SOCCER Sky Sports Premier League od 19.40 h
Kvalifikácia majstrovstiev sveta
19:45 hod Španielsko vs Švédsko

FUTBAL BBC 1, 22:30 – 23:30
Zvýraznenie Dnešný zápas 2

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *