Tottenham 2:2 Manchester United: Erik ten Hag hovorí, že jeho tím má najhorší program v lige v tejto sezóne po tom, čo vedie Tottenham | futbalové správy

Erik ten Hag tvrdil, že Manchester United má v tejto sezóne „najhorší program v Premier League“, ale povedal, že jeho tím to nemôže použiť ako výhovorku na to, aby mu zobral dvojgólový náskok pred Tottenhamom.

Len štyri dni po tom, čo jeho tím odohral 120 minút plus penalty, aby porazil Brighton v semifinále FA Cupu, United viedli nad Tottenhamom 2:0 vďaka gólom Jadona Sancha a Marcusa Rashforda z prvého polčasu. Toto vedenie však bolo vymazané po vyrovnaní Pedra Borrowa a Hong-Min Son.

Na otázku, či v týchto kolapsoch zohráva úlohu únava, Ten Hag odpovedal: „Máme najhorší program aj v Premier League, a to sa nezmení.“

„Musíte to vziať. Nemôžete to použiť ako výhovorku. Je dosť času na zotavenie, takže od našich hráčov sa vyžaduje, aby boli pripravení. Dnes neboli pripravení.“

„Mysleli sme si, že 90 percent je dosť, a preto sme rozdávali lopty. A keď nerobíte svoje pozície, vzdávate sa gólov.“

„Po polčase bol rozdiel, stratili sme kontrolu, pretože nie sme všetci v bezpečí. Potom musíte bojovať. Keď prehrávate bitky, nemáte loptu a nemáte šancu inkasovať góly. čo sa stalo, potom musíš byť spokojný a zobrať si to.

obrázok:
Marcus Rashford oslavuje zdvojnásobenie vedenia Man United

„To by malo byť [100 per cent]. Zakaždým to musíte priniesť. Viem, že to nie sú roboti a je to náročný program. Ale nemôžeme to akceptovať, keď hráte za Manchester United a nosíte toto tričko.

„Musíš dať [100 per cent] Pre každú príležitosť a každý zápas. A ako tím môžete spustiť hru, vyhrať, a to udrží všetkých šťastných a spokojných.

„Základom je však vždy odovzdať všetko, a tak sa musíte pripraviť ako hráč, byť pripravený na hru, na bitku, na boj.“

obrázok:
Casemiro vyzýva Pedra Porra

Ten Hag tiež ubránil svoje striedania, keď United viedli 2:1 a svoje vedenie si udržali. Anthony Martial, Fred, Woot Wighurst a Tyrell Malacia mali malý vplyv, keď sa United snažili nasledovať.

READ  Gates Stastney vysvetľuje dar pre karavánu Protestov za slobodu

„Už som vybavil náhradníkov pred stavom 2:1, mohli ste vidieť, že tento gól prichádza,“ povedal.

„Prinesieš Freda, [who has] Energia, ten, kto dokáže vyhrať loptu. nedeľu [against Brighton] Bol v tom geniálny.

„Privedieš Marshalla, ktorý si dokáže udržať loptu. Potom privedieš Rashiho.“ [Rashford]Anthony Bruno [Fernandes] beh pozadu. To bol nápad.“

Mason: Ukázali sme skvelý charakter

V kempe Tottenhamu Ryan Mason, ktorý sa ujal svojho prvého zápasu ako dočasný manažér po prepustení Christiana Stelliniho, pochválil charakter svojich hráčov, ktorí sa vrátili po dvoch góloch po víťazstve 6:1 v Petrohrade. James Park na Super Sunday.

„Veľká osobnosť, veľká osobnosť, držali spolu, zostali verní, pracovali ako tím počas celej hry,“ povedal na svojej tlačovej konferencii.

obrázok:
Heung-min Son sa po vyrovnávajúcom góle pre Tottenham objíma s Ryanom Masonom

„Po tom, čo sa stalo cez víkend, ma to teší, pretože sme to možno ako skupina nemali.

„Z výsledkov prvého polčasu ísť von a zostať spolu, bojovať jeden za druhého a skutočne zapojiť fanúšikov – a mal som pocit, že nám ohromne pomohli – je zábavné.

„Veľmi sa mi potvrdilo, že som už o tejto skupine premýšľal, ale vidieť to na ihrisku je dobrý pocit.

„V druhom polčase sme si vytvorili veľa šancí, aj v prvom polčase. Možno keby sme boli agresívnejší, priebeh zápasu by bol iný.“

„V druhom polčase sme však stále tlačili, mali sme niekoľko skutočne čistých šancí. Možno keby sme dali druhý gól skôr, tlačili by sme ďalej.“

„Cítil som, že hneď, ako sme strelili druhý gól, hráči investovali toľko energie, že sme sa trochu vyrovnali. Ale vyjsť 2:2 po prehre 2:0 v polčase je pozitívum.“

READ  Tabuľka Euro 2020, plán: ako pozerať v televízii, živé vysielanie, čas začiatku, výsledky: Taliansko uniká z Rakúska

„Musíte držať spolu každú chvíľu. Ak chcete byť tímom, bez ohľadu na to, čo sa deje na ihrisku, musíte držať spolu a bojovať jeden za druhého a to sa nám aj podarilo.“

Analýza: Ponurá forma ukazuje, že Manchester United sa má ešte čo učiť

Sam Blitz zo Sky Sports v Tottenhame Hotspur:

Šesť zápasov, nula výhier.

Manchester United nedokázal v tejto sezóne vyhrať žiadny zo svojich vonkajších zápasov v top sedmičke. V skutočnosti vyhrali iba jeden vonkajší zápas proti tímom, ktoré sú momentálne v top 12.

obrázok:
Christian Eriksen z Manchestru United a Pierre-Emile Hojbjerg z Tottenhamu

Ukazuje to, že zverenci trénera Erika ten Haga sa majú ešte veľa čo učiť – bez ohľadu na to, koľko rohových kopov si ukrojili z minulej sezóny.

Po 120 minútach proti Brightonu cez víkend ste mohli v druhom polčase v Tottenhame predviesť zmenšujúcu sa prezentáciu, až kým nebudete unavení.

Vyššie uvedený záznam však ukazuje, že v tejto sezóne sa pravidelne objavujú náznaky, že United zakopli, keď sa dostali do ťažkých podmienok.

Dal šesť gólov v Manchestri City, sedem v Liverpoole, slabé výkony v Newcastle a Aston Ville plus neskoré góly v Arsenale, Chelsea – a teraz Tottenham.

Mnoho ľudí využilo chválospev Antonia Conteho o tom, že „nechcem hrať pod tlakom“ v Southamptone, ako tyč na opakovaný zásah do Tottenhamu. Na United môžete klikať menej.
Sam Blitz

Čo potom?

ostrohy Je ďalšou v akcii v rozhodujúcom zápase proti Liverpoolčo bude mať neodvratný vplyv na zloženie prvej štvorky anglickej Premier League, naživo Super nedeľaVýkop je o 16:30 hod Manchester United zábavu Aston Villa V ten istý deň skoré spustenie o 14:00.