Svetový pohár v bazéne: Smútok za Veľkou Britániou, keď Nemecko získalo titul 2021 v Milton Keynes Snookerové správy

Nemci porazili Veľkú Britániu Joshua Feller a Christoph Rentges, manžel Veľkej Británie, Darren Appleton a Karl Boyes 11: 6, aby získali druhý titul na majstrovstvách sveta v bazéne. Boise: „Neboli sme na tomto podujatí, dostali sme hovor na poslednú chvíľu a musíme sa dostať do finálového zápasu.“

Posledná aktualizácia: 21.5.2014 22:21

Nemci Christoph Rents a Joshua Feller zdvihli svetový pohár v biliarde v Milton Keynes (snímka prostredníctvom Taka Wu / Matchroom Multi Sport)

Sen Darrena Appletona a Karla Boyza sa skončil na svetovom pohári v biliarde, pretože vo finále utrpeli bolesti a v piatok večer v Milton Keynes prehrali s Nemeckom 11: 6.

Joshua Feller a Christophe Ringes občas jazdili šťastie aj napriek „zlatému brejku“ v druhom sete finále – využili však niekoľko nevyužitých príležitostí Appletona a Boyza, ktorí sa snažili dokončiť rozprávkový návrat.

Britské duo vyhralo majstrovstvá sveta v roku 2014 a na poslednú chvíľu sa vrátilo ako neskorá náhrada za tohtoročné podujatie.

Vo štvrťfinále rozdrvili Holandsko, až potom absolvovali iba druhý semifinálový zápas v histórii majstrovstiev sveta, keď v semifinále rozdrvili Slovensko 9: 0.

Carl Boys a Darren Appleton sa stali prvým tímom, ktorý vyčistil konkurenta svetového pohára od víťazstva Fínska nad Kanadou v roku 2007.

Britské impulzy sa však skončili z rúk Nemecka, ktoré naposledy zvíťazilo na majstrovstvách sveta v roku 2011, keď v Manile získali titul Ralph Sucke a Thorsten Hohmann.

Boise povedala: „Nemôžem byť sklamaná.“ „Neboli sme na tomto podujatí a dostali sme hovor na poslednú chvíľu a prebojovali sme sa do finále. Bol to zvláštny zápas, nezačali sme najlepšie, potom boli problémy s prestrelkami; bolo to len zvláštna hra a nakoniec to tak nemalo byť. „Neboli sme na tomto podujatí, zavolali sme na poslednú chvíľu a dostali sme sa do finále.“

„Nemohli sme skutočne nájsť náš rytmus, ale od 5-2 sme tvrdo bojovali a urobili sme dobré strely a dobré súboje, aby sme sa dostali na 6-6 a odtiaľ to bolo rozmazané. To je biliard a keď sa voláte na pohári sa voláš, “dodal Appleton. Na pohári.

„Určite mám pocit, že som späť niekde, kde súťažím na vrcholovej úrovni, takže je tu veľa pozitív. Karl hral výborne celý týždeň a bol pravdepodobne turnajovým hráčom. Som tak šťastný, že sa cítim ako Som späť a opäť súťažím a teším sa na budúcnosť. “

„Toto finále zaznamenalo veľa vzostupov aj pádov,“ uviedol Feller, ktorý sa s Reintjesom podelil o cenu víťaza vo výške 60 000 dolárov (42 550 libier).

„Chýbalo nám dostať 9 loptičiek a vyrobili sme ich. Bez týchto dvoch loptičiek s 9 loptičkami si myslím, že by sme šampionát nevyhrali, pretože títo dvaja muži hrali počas celého turnaja neskutočne. Dali dokopy skvelé finále a nakoniec mali sme šťastie. “

Nemecko sa dnes v semifinále veľkolepo vrátilo z prehry 7: 2 nad Estónskom Dennisom Grabbem a Markom Maggim 9: 7.

Feller pokračoval: „Bojovali sme v každom zápase proti Estónsku a vo finále; brejk nebol naozaj úspešný, ale bojovali sme do konca a získali sme trofej, našťastie. Bez.“ [my wife] Pia nezíska žiadne majstrovstvá. ““

Reintjes dodal: „Prešiel som Mesiac. Dnes bol náš deň; pri vstupe do vrecka nám mohla chýbať každá guľa.“

Pre tých, ktorí sú v pohybe, pokryjeme snookerovú a biliardovú sezónu prostredníctvom našej webovej stránky skysports.com/more-sports, našej mobilnej aplikácie alebo nášho účtu na Twitteri. Vložte tweet Najnovšie správy a správy.

READ  Letné prestupové obdobie 2023: kedy sa skončí? Termíny a ako ich sledovať so Sky Sports | futbalové správy