Sarah Sorribes viedla tretí zápas proti Slovensku na Billie Jean King Cup – CVBJ

11.01.2021 o 22:47 CET

Španielska reprezentácia pod vedením Annabel Medina štartovala na Billie Jean King Cup a Robbenovo finále začala prehrou a víťazstvom nad Slovenskom po zápasoch. Fotka Carla Suarez A Sarah sa usmeje Obrátené Viktória Kozmová A Anna Karolína Schmidlová, Rovno.

Carla Ako prvý sa postavil na trať, kde sa stretol so Slovákom Cosmova, na 59. mieste svetového rebríčka, mal bilanciu 6-2, 3-6, 6-3, hoci kanársky tenista po napínavom a trochu nevyspytateľnom úvode napokon zvádzal tuhý boj. Nestačí zabaliť dobrý zápas výhrou, ale ukázal, že v Prahe je po jeho zásluhách. Vo veku 33 rokov je späť na uzavretom kurte, kde nehral od roku 2018, a najmä v druhom sete, kde začal aj podávať, ukázal skvelú úroveň a adaptáciu s tromi esami, ktoré trvali do zatvorte rukáv. V tretej a poslednej skupine Cosmova Dal ďalší bod intenzity a víťazstvom posunul Slovensko dopredu.

Cosmova Prvé kolo, 6:2, bolo ocenené agresívnym tenisom na tejto rýchlej dráhe v O2 Aréne, bez odporu Kanárika, ktorého podanie bolo tiež neúspešné, na rozdiel od jeho súpera, ktorý mal dva body na podanie. Druhý set sa začal v inom smere a v druhom polčase zlomil Španielovi podanie, čo potvrdil aj neskôr, aby dosiahol čiastočné víťazstvo 3:0.

Kanárikovia museli počítať sedem víťazstiev v posledných ôsmich dvojhrách tejto súťaže, z čoho ťažili v druhom sete, keďže jej začalo fungovať aj podanie s tromi bodmi ‚es‘, pričom to druhé bolo v rukáve. Suarez Využil senioritu, ktorá zahŕňala veľké bekhendové údery, z toho päť víťazných, ktoré vytvoril Cosmova.

V poslednej skupine, Cosmova Podarilo sa jej prelomiť podanie v treťom geme 3:1, na čo Suarezová odpovedala ďalším, hoci Slovenka potom sprísnila hru a po novom brejku sa dokázala od seba odtrhnúť a dostať na 5:3, až neskôr. . Potvrďte to a vyhrajte zápas.

READ  Požiadať o očkovanie dokladom S1? Poistený bude potrebovať doklad o pobyte v

usmievaš sa Mal proti nemu aj ťažký zápas Haddad Lofa ktorý si nikdy nevykrútil ruku, ale nakoniec vyhral 6-3 3-6 6-2, čo viedlo k tretiemu zápasu. SarahFyzicky dobrý, prvé kolo vyhral, ​​no v druhom sa zápas skomplikoval. V tajbrejku porazila vo veľkom štýle 1. Slovensko.

usmievaš sa, 37-ročný, uspel v skvelej obrannej hre vysokých lôpt a strihových úderov, aby čelil búrke Haddad LofaTenista s veľkou silou a presnosťou veľa riskuje, trafí takmer dvakrát toľko úderov ako jeho súper a tiež dvakrát toľko ľahkých chýb.

„Som veľmi šťastná, pretože (Anna Carolina) je skvelá hráčka. Po takmer troch hodinách hrania som sa snažila hrať svoju hru celý čas a som veľmi šťastná,“ povedala Španielka po takmer troch hodinách hry. hranie. usmievaš sa.

Bude sa hrať záverečná štvorhra Rebecca Massarová A Nuria Barezas Obrátené Viktória Kozmová A Tereza Miháliková, rozhodne, kto získa prvý bod tejto skupiny c.