Liga národov UEFA: Dánsko porazilo Rakúsko, Chorvátsko šokovalo Francúzsko

The Európska liga národov Dvaja pokračovali v mestách po celej Európe, s Odporúčané zápasy sa vysielajú cez sieť FOX Sports (A vysiela sa v aplikácii FOX Sports).

Na úvod zápasu na FS2 Dánsko zdolalo v Kodani Rakúsko 2:0. V ostatných zápasoch Chorvátsko ohromilo Francúzsko 1:0, Island a Izrael po nešťastnom vlastnom góle remizovali 2:2.

Tu sú najlepšie hry z pondelkovej tabuľky.

Dánsko 2, Rakúsko 0 (liga A)

spojenie spojky

Dánsko sa čoskoro ujalo vedenia s Jonasom Windom, ktorému v 21. minúte asistoval obranca Joachim Mahle a krátko po skončení prvého polčasu si Dánsko upevnilo vedenie na 2:0.

Jonas Wind strelil gól a asistoval, keď Dánsko vedie 2:0

Dánsko sa ujalo vedenia 2:0 nad Rakúskom v prvom polčase zápasu Ligy národov UEFA po tom, čo Jonas Wind skóroval a asistoval Andreasovi Olsenovi.

Chorvátsko 1, Francúzsko 0 (liga A)

Cieľ!

Chorvátsku stačilo na postup len päť minút, keďže strelil Luka Modrič a Pokuta Kop pre jediný výsledok hry.

Luka Modrič odpykáva penaltu pre Chorvátsko 1:0

Stredopoliar Luka Modrič kopal už v piatej minúte za Chorvátsko proti Francúzsku v Európskej Lige národov.

Tu je pohľad na zvyšok pondelkových zápasov Ligy národov UEFA:

Island 2, Izrael 2 (liga B)

pozor!

Island nestrácal čas a dostal sa na palubovku vďaka hlavičke Jona Thorstensona z deviatej minúty.

Island vedie 1:0 hlavičkou Jona Thorstensona

Island vedie v 9. minúte nad Izraelom 1:0 vďaka hlavičke stredopoliara Jona Thorstensona v Lige národov UEFA.

vlastný cieľ

Utrpenie nastalo, keď hráč Islandu Daniel Leo Gretarsson strelil gól svojmu tímu, čím sa k nim opäť vrátil Izrael.

Daniel Leo Gretarsson si strelil vlastný gól na remízu 1:1

Obranca Daniel Leo Gretarsson strelil vlastný gól za remízu 1:1 medzi Islandom a Izraelom v Lige národov UEFA.

READ  Cuomo will be awarded a playoff ticket to a nurse after the controversy

Zvýšte druhú polovicu

Island začal skórovať v druhom polčase a presadil sa gólom Thoriho Helgasona v 60. minúte.

Thor Helgason vedie Island nad Izraelom 2:1

Stredopoliar Thórir Helgason vedie Island nad Izraelom v Lige národov UEFA 2:1.

Ekvalizér

Izrael si situáciu opäť skomplikoval len o päť minút neskôr hlavičkou z otočky Peretza ocenenou po kontrole VAR.

A izraelská úloha Peretza vyrovnala skóre 2-2 proti Islandu

Stredopoliar Dor Peretz vyrovnal skóre na 2:2 proti Islandu v 65. minúte Európskej Ligy národov.

Kazachstan 2, Slovensko 1 (liga C)

horúci štart

Kazachstan vyšiel silne, keď sa ujal vedenia 1:0 gólom Jana Vorogovského z 18. minúty.

Jan Vorogovsky vedie Kazachstan nad Slovenskom 1:0

Stredopoliar Jan Vorogovski sa svojím prvým gólom postaral o vedenie Kazachstanu nad Slovenskom v Lige národov UEFA 1:0.

dvojitý problém

Kazachstan si náskok upevnil v 39. minúte po hlavičke stredopoliara Ilkhana Astanova.

Ilkhan Astanov zdvojnásobil vedenie Kazachstanu proti Slovensku 2:0

Stredopoliar Ilkhan Astanov zdvojnásobil vedenie Kazachstanu proti Slovensku v Lige národov UEFA 2:0.

Príliš málo príliš neskoro

Slovensko sa napokon dostalo na palubovku neskoro v druhom polčase vďaka skvelej práci Matosa Pera. Ale na návrat to nestačilo a veci sa tam skončili.

Matisse Perot stavia Slovensko proti Kazachstanu na 2:1

Jasná prihrávka Alberta Rusnáka na stredopoliara Matosa Pera posunula Slovensko na palubovku 2:1 v Lige národov UEFA.

2 Azerbajdžan, Bielorusko 0 (liga C)

som ticho

Azerbajdžan zdolal Bielorusko v priamom zápase, ktorého prvý gól padol v 76. minúte, s láskavým dovolením Mahira Emreliho.

Mahir Emreli strieľa gól po rohovom kope pre Azerbajdžan 1:0

Mahir Emreli perfektne trafil loptu a strelil opačný rohový gól Azerbajdžanu proti Bielorusku v Európskej Lige národov.

Posledný dotyk

A Azerbajdžan podpísal zmluvu ďalším gólom, tentoraz od Ramila Shedieva v posledných minútach.

READ  Priamy komentár - Slovensko vs Malta

Ramil Shedajev, výhra Azerbajdžanu nad Bieloruskom 2:0

Ramil Shediev zavŕšil víťazstvo Azerbajdžanu 2:0 nad Bieloruskom v Lige národov UEFA.

Získajte viac z Ligy národov UEFA Sledujte svoje obľúbené a získajte informácie o hrách, novinkách a podobne.