روفرز وايدمان أرنور سيجوردسون <i>(Foto: Camerasport)</i>“ bad-src=“https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/LDqo0tIKwg_ADrPb4XrnOQ–/YXBwaWQ9aGlnaGxhbmRlcjt3PTk2MDtoPTY0MA–/https://media.zenfs.com/btelegrafc52157shire f314f2886879715″ src = „https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/LDqo0tIKwg_ADrPb4XrnOQ–/YXBwaWQ9aGlnaGxhbmRlcjt3PTk2MDtoPTY0MA–/https://media.zenfs.com/en/1248cshire/31c58 4f2886879715″/></div>
</div>
</div>
<p><figcaption class=Rovers Wideman Arnor Sigurdsson (Foto: Camerasport)

Arnor Sigurdsson odohral takmer 60 minút pri prehre Islandu so Slovenskom 4:2, ale po kolízii bol nútený vypadnúť.

Zdá sa, že ide skôr o zranenie pri kolízii než o čokoľvek vážnejšie, keďže dostal ranu do zadnej časti hlavy pri leteckej výzve. Nahradil ho bývalý stredopoliar Cardiffu Aron Gunnarsson.

Pred Islandom sa už skôr presadil Ori Oscarsson, no domáci prevzali kontrolu nad zápasom vďaka výstužom Juraja Kuku, Ondreja Dudu a Lukáša Haraslina. 16 minút pred koncom znížil Andre Gudjohnsen.

Sigurdsson mal sklamanie Rovery Jeho kariéra po prestupe z CSKA Moskva na dohodu do konca sezóny, keďže počas prípravnej sezóny utrpel zranenie stehna.

Tento 24-ročný hráč debutoval minulý mesiac pri porážke 4:3 s Ipswichom, keď skóroval už po deviatich minútach.

Skóroval aj proti Cardiffu v Carabao Cupe a potom skóroval pri výhre 4:0 nad Queens Park Rangers v lige.

Uvidí sa, či sa Sigurdsson zúčastní záverečného zápasu Islandu o EURO 2024 proti nemu. Portugalsko Nedeľa večer (19:45). Po tomto zápase sa má vrátiť do Rovers, keď sa muži Johna Dahla Thomasona pripravujú na cestu do Stoke City 25. novembra.

Medzitým Adam Wharton Anglicko U-20 porazili 3:0 Taliansko Na štadióne Keepmoat. Mladý stredopoliar dostal hodinu pred tým, ako uvoľnil miesto Oliverovi Arblasterovi.

Louis Haasa otvoril skóre po 37 minútach, potom Filippo Messori zdvojnásobil vedenie o päť minút. Haasa zakončil skóre po smrti, keď loptu poslal domov z 12 yardov po podrazení Missouri v šestnástke.

Pridajte sa k nám a sledujte naše spravodajstvo Rovers na sociálnych médiách Facebook A Twitter