US Open prvý deň | Reuters

NEW YORK (Reuters) – Najdôležitejšie udalosti z prvého dňa US Open, posledného grandslamu tohto roku, vo Flushing Meadows v pondelok (GMT):

2338 TSITSIPAS unikajúci z Murrayovej hrôzy

Tretí nasadený Stefanos Tsitsipas bol šampiónom z roku 2012 Andy Murrayom ​​zatlačený do piatich sád, potom Grék vyhral 2-6 7-6 (7) 3-6 6-3, 6-4 v maratónskom zápase na štadióne Arthura Ashe, ktorý trval takmer päť hodín. .

Čítaj viac:

Bývalý šampión Stevens poráža Keysa v prvom kole akčného thrilleru

Víťazný Halep sa vracia na Grand Slam na US Open Prečítajte si viac

čítaj viac

Cilic odchádza do dôchodku po prvýkrát vo viac ako 800 hrách. Prečítajte si viac

Isner poslal svoj balíček prvého kola prostredníctvom Nakashima Čítať viac

Anderson pri výhre v prvom kole dosiahol 49 es

Keď odchádzala z US Open, Suarez Navarro sklidila standing ovation. Prečítajte si viac

O rok neskôr sa nadšení fanúšikovia vracajú na US Open, ale čelia dlhým radom ČÍTAJTE VIAC

Prečítajte si viac Brady a Ostapenko medzi dvoma výbermi z US Open

King chváli Osaku za jej postoj k duševnému zdraviu a nazýva ju „fantastický pokrok“ Prečítajte si viac

Djokovič hľadá hviezdu mentora, pretože slamová misia sa začína Ronovým testom

USA otvorené rebríčky hier v utorok Prečítajte si viac

2316 TEST LINETTE TESTU GAUFF

Američanka Coco Gauffová vzdala prvý set, ale vzchopila sa a zdolala Magdu Linetteovú 5: 7, 6: 3, 6: 4, pričom vicemajsterka US Open Victoria Azarenková trikrát zvíťazila 4: 1 a vyhrala 11 po sebe idúcich zápasov nad súperkou Teresou Martinkovou 6. -4. 6-0.

2203 KREJCIKOVÁ, KERBER ADVANCE

Šampiónka French Open Barbora Krejsikova podala rožok na ceste za víťazstvom vo svojom prvom súťažnom zápase na pôde Flushing Meadows, kde zvíťazila 6: 0, 6: 4.

READ  Texas CEO Cal McNair says Jack Easterby keeps texting Deshawn Watson

Naopak, trojnásobná grandslamová šampiónka Angelique Kerberová sa vrátila z stavu 3-5 v treťom sete a zdolala Dayanu Yastremsku 3-6, 6-4, 7-6 (3).

2033 Celek kvôli zraneniu odchádza do dôchodku

Šampión z roku 2014 Marin Cilic odišiel zo zranenia v prvom kole so zápasom s Philipp Kohlschreiberom a každý set mal dve sady.

Predtým 11. nasadený Diego Schwartzman porazil Ricardasa Beranquesa 7-5 6-3 6-3 a 12. nasadený Felix Auger-Aliassime porazil Evgenyho Donskoya 7-6 (0) 3-6 7-6 (1) 7-6 (8). 19. nasadený Brandon Nakashima ohromil Johna Isnera 7-6 (7) 7-6 (6) 6-3.

1917 Kunta ťahá zranených, Lucky Loser Rakimova v

Britka Joanna Kontaová odstúpila z turnaja so zranením ľavého stehna a nahradila ju Camila Rakhimova s ​​remízou ako šťastným porazeným.

1840 rubľov bývalý veterán Isis Karlovic

Ruský piaty nasadený Andrey Rublev porazil 42-ročného Iva Karlovica 6-3, 7-6 (3), 6-3 a postúpil do druhého kola.

1820 Stevens bojuje s poslednými kľúčmi

Američanka Sloane Stephensová sa vo finálovej odvete v roku 2017 udržala v pohode a porazila krajanku Madison Keysovú 6-3 1-6 7-6 (7).

1730 Muguruza Dons Vekic

Deviata nasadená Španielka Garbine Muguruzaová zariadila v druhom sete útok od Chorvátky Donny Vekicovej na víťazstvo 7-6 (4) 7-6 (5).

1645 HALEP PREŽIJE GIORGI TEST

Bývalá svetová jednotka Simona Halepová zvládla náročný úvodný zápas proti Talianke Camile Giorgiovej, ktorá vyhrala 6: 4 7: 6 (3) a odvetu so Slovenkou Kristinou Kokovou.

1510 Hrajte pod cestou

Deviata nasadená Španielka Garbine Muguruzaová nastúpila na svoj zápas prvého kola proti Chorvátke Donne Vekičovej na štadióne Louisa Armstronga s teplotou okolo 25 ° C (77 ° F).

Doplňujúce správy od Dhruva Monjala a Shrivathsa Sridhara v Bengaluru; Strih: Ed Osmond a Claire Fallon

Naše kritériá: Zásady dôvery spoločnosti Thomson Reuters.

READ  SLEDOVAŤ NAŽIVO: ANDALÚCIA COSTA DEL SOL OPEN DE ESPANA