Sledujte Švajčiarsko vs. Slovensko: Stream majstrovstiev sveta juniorov – Ako sledovať a streamovať Major League a vysokoškolské športy

Po prvom víťaznom zápase sa Slovensko v stredu pokúsi udržať si neporaziteľnosť proti silnému Švajčiarsku. Ide o prvý zápas Švajčiarska na Majstrovstvách sveta juniorov 2024 v rámci skupiny B. Zvyšok skupiny zahŕňa Spojené štáty, Nórsko a Česko. V tomto prípade štyri najlepšie tímy postupujú do štvrťfinále, pričom jedna krajina postupuje do vyraďovacieho kola. V prvých dvoch zápasoch skupinovej fázy Slovensko zdolalo Čechov 6:2, Spojené štáty americké proti Nórsku vyhrali 4:1. Bude to kľúčový zápas druhej skupiny majstrovstiev sveta juniorov v roku 2024.

Ako dnes sledovať zápas Švajčiarsko – Slovensko:

dátum zápasu: 27. decembra 2023

čas na hru: 6:00 ET

televízia: sieť NHL

Priamy prenos zápasu Švajčiarsko – Slovensko na Fubo: Začnite svoju bezplatnú skúšobnú verziu ešte dnes!

Pri prvom víťazstve Slovensko po prvej tretine prehrávalo 1:0 a po dvoch tretinách viedlo len 2:1. Potom Slovensko v tretej tretine bombardovalo Česko 4:1, aby sa vynorilo so všetkou dynamikou dňa.

Slovensko videlo, ako päť rôznych hráčov strelilo gól, pričom do útoku viedol Servac Petrovski s dvoma gólmi. Útok začal gólom v prvom polčase a potom ďalším gólom, ktorým dostal svoj tím v záverečnej tretine do vedenia 5:2.

Za Slovensko zvonili aj Samuel Honzik, Petr Rybček, Žabka a Maxim Štrbák. Slovensko sa na týchto hrách naposledy zúčastnilo v roku 2015, keď získalo bronzovú medailu, čo je najvyššie umiestnenie v krajine od vzniku samostatného štátu v roku 1994.