PGA Tour

Majstrovstvo BMW

Miesto: Ewing Mills, Maryland.

Kurz: Caves Valley GC. Yardage: 7542. Par: 72.

Jeho cena za umiestnenie: 9,5 milióna dolárov. Podiel víťaza: 1,71 milióna dolárov.

Televízia: štvrtok – piatok, 15:00 – 19:00 (The Golf Channel); Sobota, poludnie až 15:00 (golfový kanál), 15 až 18:00 (NBC); Nedeľa, 14:00 (The Golf Channel), 14-18:00 (NBC).

Obhajca titulu: John Ram.

Vedúci pohára FedEx: Tony Fino.

Minulý týždeň: Tony Finau vyhral Northern Trust.

Poznámky: Toto je prvé podujatie PGA Tour v oblasti Baltimore od predchádzajúceho pozvania na Eastern Open Invitational v roku 1962, ktoré vyhral Doug Ford na Mt. Príjemná obecná. Zarobil 5 300 dolárov. … 30 najlepších tímov FedEx Cupu postupuje na majstrovstvá Tour do East Lake v Atlante. … Patrick Reed odstúpil zo svojej druhej po sebe idúcej sezóny, tentoraz sa zotavoval z bilaterálneho zápalu pľúc. Pravdepodobne sa dostane z 30 najlepších zoznamov. … Louis Oosthuizen sa minulý týždeň posadil na bolestivý krk a skĺzol len o tri body na 11. … V Cave Valley sa konali US Open, podujatie PGA Tour International Champions and Crown na turnaji LPGA Tour. … Šampión PGA Phil Mickelson minul minulý týždeň cut a medzi postupmi tesne držal 70. miesto medzi hráčmi. Iba osem hráčov vyhralo major a nepodarilo sa im postúpiť na Tour Championship od debutu FedEx Cup 2007. Medzi nimi je aj Tiger Woods v roku 2008, ktorý po operácii kolena po júni nehral. … je to posledný týždeň, keď Američania vyhrali jedno zo šiestich automatických miest Ryder Cup. Víťazom Northern Trust sa Tony Finau posunul na šieste miesto v tabuľke. … John Ram vyhral minulý rok v Olympii Fields. … Západná golfová asociácia presúva budúci rok majstrovstvá BMW do vidieckeho klubu Wilmington v Delaware.

READ  Konečný dátum Paris Saint-Germain pre marockú hviezdu Ziyecha sa zhoduje s – Afrikou – Športom

Budúci týždeň: Turnajové kolo.

Pripojené:

___

európske turné

Európski majstri Omega

Miesto: Crans-Montana, Švajčiarsko.

Preteky: Crans-sur-Sierre GC. Yardage: 6,848,00 od: 70.

Jeho cena za umiestnenie: 2 milióny eur (2,349 milióna dolárov). Podiel víťaza: 333 333 eur.

TV: Štvrtok od 11:00 do 12:30; Sobota, polnoc do 2:45 hod. (Meškanie pásu golfového kanála); Sobota od 10:30 do poludnia (Golf Channel); Nedeľa, 7-11: 30 hod. (Golfový kanál).

Obhajca titulu: Sebastian Soderbergh (2019).

Vedúci závodu do Dubaja: Colin Morikawa.

Minulý týždeň: Johannes Vermann vyhral české majstrovstvá.

Poznámky: Turnaj bol minulý rok zrušený kvôli pandémii COVID-19. … pole obsahuje šampióna British Open Francesca Molinariho a Henrika Stensona spolu s bývalým šampiónom Masters Dannym Willettom a dvojnásobným víťazom Kaymerom. … vrátane veľkých turnajov a majstrovstiev sveta v golfe, výhra Johannesa Vermanna na turnaji Czech Masters for Americans priniesla Američanom sedem víťazstiev v tohtoročnom oficiálnom pláne European Tour, čo je najviac zo všetkých krajín. Nasleduje Južná Afrika s piatimi. … na štadióne je Slovák Rory Sabatini, strieborný olympijský medailista. … toto je päťdesiate výročie turnaja. Sword Ballesteros bol trojnásobným víťazom. … Zoznam víťazov obsahuje 10 veľkých šampiónov, vrátane Nicka Price a Craiga Stadlera, jediného amerického víťaza. … Európe do konca kvalifikácie Ryder Cupu zostávajú tri majstrovstvá.

Budúci týždeň: Italian Open.

Pripojené:

___

Šampióni PGA Tour

Spojenecká výzva

Miesto: Grand Blanc, Michigan.

Miesto: Warwick Hills Golf & CC. Yardage: 7085. Par: 72.

Odmena: 2 milióny dolárov. Podiel víťaza: 300 000 dolárov.

Televízia: piatok 13–15 hod. (The Golf Channel); Sobota, 15:00-golfový kanál; Nedeľa 14:00-16:00 (The Golf Channel).

Obhajca titulu: Jim Forek.

Vedúci pohára Charlesa Schwaba: Jerry Kelly.

Minulý týždeň: Rod Bumbling vyhral Boeing Classic.

READ  BNP Paribas Úvodné výsledky | WTOP

Poznámky: Jim Furyk vyhral minulý rok vo svojom prvom vystúpení v PGA Tour Champions. … Warwick Hills bolo predchádzajúcim dejiskom turnaja Buick Open na turnaji PGA Tour, ktorý sa naposledy hral v roku 2007. K predchádzajúcim šampiónom arény The Ally Challenge patria Furyk, Vijay Singh, Kenny Perry, Rocco Mediate, Tom Pernice ml. , Billy Mayfair, Fred Husbands, Larry Miz a Scott Fairbank. … Furyk je v rozpätí 14 000 dolárov od náskoku Jerryho Kellyho do pohára Charlesa Schwaba. … Minulý týždeň sa Rod Bumbling stal šiestym Austrálčanom, ktorý vyhral šampiónov PGA Tour. Kelly je posledných sedem týždňov číslom jeden. … Kelly skončil v top 10 v polovici zo svojich 28 dvojsezónnych vystúpení v PGA Tour Champions. Pred dvoma rokmi vyhral vo Warwick Hills. … Bernhard Langer má v prvý deň turnaja 64 rokov. … Retief Goosen je opäť v zápase prvýkrát od amerického Grand Open 11. júla. Vlani sa umiestnil na druhom mieste vo Warwick Hills.

Ďalší turnaj: Ascension Charity Classic 10.-12. septembra.

Pripojené:

___

Okruh trajektom do Korn

Celoštátna detská nemocnica je otvorená

Miesto: Columbus, Ohio.

Kurz: Ohio State University GC (Scarlet). Yardy: 7444. Par: 71.

Odmena: 1 milión dolárov. Podiel víťaza: 180 000 dolárov.

Televízia: štvrtok, 12:30-14:30 (Golfový kanál); Piatok od 11:00 do 13:00 (Golfový kanál); Sobota, 17:00-19:00 (Golfový kanál); Nedeľa, 13:30-15:30 (The Golf Channel).

Obhajca titulu: Curtis Lack.

Bodový líder: Stefan Jaeger.

Minulý týždeň: Grayson Sage vyhral Albertsons Boys Open.

Kurz: Conwy GC.

Televízia: Štvrtok-Piatok, 2:30-11:00 (golfový kanál), 11:00-13:00 (Peacock); Sobota, 4:45 – 10:30 (Golf Channel).

READ  Macaulay a Fletcher dostávajú posledné mesačné ceny

Obhajca titulu: Spojené štáty.

Naposledy: Spojené štáty americké prehrali dvojhry víťazstvom 17: 3 na turnaji Quaker Ridge.

Séria: USA poleva, 29-8-3.

Tím GB&I: Hannah Darling, Louise Duncan, Annabelle Fuller, Charlotte Heath, Kaley McGinty, Emily Toei, Lauren Walsh, Annabelle Wilson.

Americký tím: Jensen Castle, Alison Corpuz, Rachel Heck, Jenna Kim, Cory Cohn, Brooke Matthews, Emilia Migliacchio, Rose Zhang.

Budúci rok: Merion GC.

Pripojené:

___

Okruh LPGA

Minulý týždeň: Anna Nordqvistová vyhrala British Open žien.

Budúci týždeň: Solheim Cup.

Vedúca závodu Race to CME: Nelly Korda.

Pripojené:

___

Ďalšie zájazdy

Symetra Tour: Majstrovstvá v kruhu v havranoch, Circling Raven v GC, Worley, Indiana. Hero Defender: Nová udalosť. Pripojené:

Okruh LPGA: Seniorský šampionát LPGA, turnaj Pete Dye v rezorte French Lick, French Lick, Indiana. Obhajkyňa titulu: Helen Alfredson (2019). Pripojené:

Japonská golfová prehliadka: KBC Augusta, Keya GC, Fukuoka, Japonsko. Obhajca titulu: Kazuki Higa (2019). Pripojené:

Európska cesta žien: Diedricksons Scavto Open, Skafto GC, Fiskapaskel, Švédsko. Hero Defender: Nová udalosť. Pripojené:

Challenge Tour: B-NL Challenge Cup, Holandské GC, Spikj, Holandsko. Hero Defender: Nová udalosť. Pripojené:

Okruh The Rising Sun: Vodacom Origins Golf, Sechin GC, Kathu, Južná Afrika. Obhajca titulu: Ockie Strydom (2019). Pripojené:

Japonsko LPGA: Golfový šampionát žien Nitori, Otaru CC, Hokkaido, Japonsko. Obhajca titulu: Yuka Sassu. na internete:

Kórejská LPGA: Hanwha Classic, Jade Palace GC, Chuncheon, Južná Kórea. Obhajca titulu: Chae Yoon Park. Pripojené: