Rugby Championship Round One: Ako sa pozerať Argentína vs. Wallabies, tímy, dátumy a ďalšie | Najnovšie správy o rugby

Wallabies sa budú snažiť začať rugbyový turnaj silne, keďže budú čeliť Argentíne v Mendoze.

Zverenci Davea Raineyho začali svoju silu, ale nakoniec podľahli Anglicku 2:1 v júlovej sérii po prehrách v Brisbane a Sydney.

Nepremeškajte šancu! Kúpte si lístky na O’Reilly CupMajstrovstvá v rugby

Čelia argentínskemu tímu, ktorý je hladný pomstiť svoju porážku z roku 2021 a po víťazstve 2:1 nad Škótskom si užívajú život pod vedením nového trénera Michaela Checa.

Toto je prvýkrát, čo Chica čelí svojmu starému tímu od jeho odchodu v roku 2019.

Rugbyový turnaj sa otvorí tým, že Springboks bude hostiť All Blacks v Mbombele.

Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o Wallabies vs Anglicko

Najbližší Wallabies sa predstavia 7. augusta v Mendoze s Argentínou.

Bude to úvodné kolo rugbyového turnaja, pričom Wallabies potom odcestujú do San Juanu a potom sa vrátia domov.

Muži Davea Raineyho sa potom stretnú s Juhoafrickou republikou v Adelaide a Sydney a potom sa stretnú s All Blacks v Melbourne a Aucklande.

Séria Wallabies proti Argentíne sa bude vysielať iba na Stan Sport.

Prvý test bude bez reklám, naživo a na požiadanie, s rozšíreným pokrytím na Stan Sport od 4:45 AEST.

To bude aj prípad druhého Testu so zápasmi proti Južnej Afrike a simultánnym vysielaním All Blacks na Nine Network.

Najpopulárnejší zápas Južná Afrika vs All Blacks bude uvedený na StanSport.

Prvý test bude bez reklám, naživo a na požiadanie, s rozšíreným pokrytím na Stan Sport od 12:30.

Nový Zéland: Sky Sports

Južná Afrika / Afrika a priľahlé ostrovy: Super šport

Argentína / Južná Amerika / Severná Amerika: ESPN

Spojené štáty americké:Flusports

Kanada: TSN

Írsko a Spojené kráľovstvo (Anglicko, Škótsko, Wales, Severné Írsko, Normanské ostrovy a Ostrov Man): Sky UK

READ  Edmonton oficiálne vybral hostiteľské mesto majstrovstiev sveta FIFA 2022

Francúzsko / Andorra / Monako / Luxembursko: Kanál +

Japonsko: Wow

Tichomorie: Digicel

Taliansko, Vatikán, San Maríno, Kantón Ticino, Švajčiarsko: Sky Taliansko

Španielsko / Andorra:Telefónica

Ázia a Tichomorie, Bangladéš, Bhután, Brunej, Barma (Mjanmarsko), Kambodža, Mikronézske federatívne štáty, Hongkong, Indonézia, Kiribati, Kirgizsko, Laos, Macao, Malajzia, Maledivy, Mariana, Marshallove ostrovy, Mongolsko, Nepál, Severná Mariana Kórea, Pakistan, Palau, Filipíny, Singapur, Južná Kórea, Tadžikistan, Taiwan (Čínska republika), Thajsko, Východný Timor a Vietnam: Premier Sports

Afrika a susedné ostrovy:Super šport

Zoznam krajín pod SanzaarRugby.tv:

Ázie

Afganistan, Bahrajn, Irán, Irak, Izrael, Jordánsko, Saudská Arábia, Čína, India, Srí Lanka

Európe

Portugalsko, Španielsko, Andorra, Albánsko, Arménsko, Rakúsko, Azerbajdžan, Bielorusko, Belgicko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvátsko, Cyprus, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Gruzínsko, Nemecko, Grécko, Maďarsko, Island, Kazachstan, Kosovo a Lotyšsko Lichtenštajnsko, Litva, Macedónsko, Malta, Moldavsko, Čierna Hora, Holandsko, Nórsko, Poľsko, Rumunsko, Rusko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Švédsko, Turecko, Ukrajina

* Všetky časy AEST

prvé kolo

Nedeľa 7. augusta

Južná Afrika – Nový Zéland, štadión Mbombela, Nelspruit, 1.05 hod

Argentína-Austrália, Estadio Malvinas Argentinas, Mendoza, 5.10 hod

druhé kolo

Nedeľa 14. augusta

Južná Afrika – Nový Zéland, Emirates Park, Johannesburg, 1.05 hod

Argentína-Austrália na štadióne Bisentario, San Juan, 5:10

tretie kolo

Sobota 27. augusta

Austrália – Južná Afrika, Adelaide Oval, Adelaide, 15.30 hod

Nový Zéland proti Argentíne, Orangetheory Stadium, Christchurch, 17:45

Štvrté kolo

Sobota 3. septembra

Nový Zéland proti Argentíne, štadión FMG Waikato, 17:05

Austrália – Juhoafrická republika, Allianz Stadium, Sydney, 19.35 hod

5. kolo

štvrtok 15. septembra

Austrália – Nový Zéland, Marvel Stadium, Melbourne, 19:45

Nedeľa 18. septembra

Argentína – Južná Afrika, štadión Vélez Sarsfield, Buenos Aires, 5.10 hod

READ  V nedeľu sledujte živé vysielanie Newcastle v West Ham - globálne zoznamy kanálov

Šieste kolo

Sobota 24. septembra

Nový Zéland – Austrália, Eden Park, Auckland, 19.05 hod

Južná Afrika – Argentína, Hollywood, Pets Kings Park, Durban, 17:05

Prvý test medzi Wallabies a Argentínou sa začne o 5:10 EDT na argentínskom Malvinas Stadium v ​​nedeľu 7. augusta.

Pokrytie bude bez reklám od 4:45 AEST a beží počas celého zápasu na Stan Sport.

Stále je k dispozícii množstvo vstupeniek na zápasy turnaja v rugby, ktoré sa budú konať v Austrálii.

Wallabies zamieria do Adelaide prvýkrát od roku 2004, keď sa 27. augusta stretnú s Južnou Afrikou na Adelaide Oval.

Nasledovať bude historický zápas na futbalovom štadióne v Sydney, prvý medzištátny zápas na novom štadióne 3. septembra

Austrálska fáza turnaja sa uzavrie vzácnym testom strednej váhy, keďže Wallabies a All Blacks pocestujú 15. septembra do Melbourne.

Argentína (15-1): Juan Cruz Malia Santiago Cordero, Matias Orlando, Jeronimo de la Fuente, Emiliano Bovelli; Santiago Carreras, Thomas Copley; Pablo Matera, Marcus Cramer, Juan Martin Gonzalez; Thomas Lavanini, Matthias Alemanno; Francisco Gomez Cudilla, Julian Montoya (kapitán), Nahuel Tetaz Chaparro

Alternatívy: Agustin Crevey, Thomas Gallo, Joel Sclavey, Santiago Grondona, Rodrigo Bruni, Lautaro Bazin Velez, Thomas Albornoz a Matthias Moroni

Kliknutím sem zobrazíte všetky novinky svojho tímu o Argentíne

Steny (15-1): Hrajú: Tom Wright, Jordan Pitaya, Lyn Eketaw, Hunter Bisame, Marica Coropiti, Quad Cooper, Nick White, Rob Valletini, Michael Hopper (c), Jed Holloway, Matt Philip, Darcy Swain, Alan Alalalatua, Volao Vaenga, James Slipper.

RezervyHrajú: Lachlan Lonergan, Matt Gibbon, Taniela Topo, Nick Frost, Rob Liotta, Pete Samo, Jake Gordon, Rhys Hodge.

Kliknutím sem zobrazíte všetky novinky svojho tímu pre Wallabies

Južná Afrika (15-1): Damien Willemsee; Handry Pollard, Vav de Klerk; Jasper Fizzy, Peter Steve Du Toit, Sia Colsi (kapitán); Lood de Jager, Eben Etzebeth; Frans Malherbe, Malcolm Marks, Trevor Niakan

READ  Ruský futbalista Fedor Smolov sa stáva prvým, kto vystúpil proti invázii na Ukrajinu

Alternatívy: Hrajú: Bungie Mbonambi, Stephen Kitchoff, Vincent Koch, Salman Moirat, Franco Mostert, Quaga Smith, Jaden Hendrixe, Willy Le Roux

Kliknite sem pre všetky novinky vášho tímu pre Južnú Afriku

Nový Zéland (15-1): Jordy Barrett. Will Jordan, Rico Ewan, David Haveley, Caleb Clark; Bewden-Barrett, Aaron Smith; PD Savia, Sam Kahn (kapitán), Akira Ewan; Scott Barrett, Sam Whitelock; Angus Tawau, Samson Taukiyahu, George Bauer

Alternatívy: Hrajú: Dean Coles, Ethan de Groot, Trail Lomax, Topo Faye, Shannon Frizzell, Finley Christie, Richie Muonga, Quinn Tobia

Kliknutím sem získate všetky novinky o tíme Nového Zélandu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.