Predpovede a tipy na stávkovanie Slovensko vs Čile

Slovensko Bude sa baviť Čile V Tehelnom Paule v Ann Medzinárodný priateľský nedeľu.

Oba tímy sa nedokázali kvalifikovať na MS 2022 a tento mesiac odohrajú iba dva prípravné zápasy. Toto bude ich druhý a posledný zápas v roku a budú sa snažiť podpísať víťazstvo.

Slovensko vo štvrtok remizovalo s Čiernou Horou 2:2. Do dvojgólového vedenia sa dostali vďaka gólom Davida Hanka a Juraja Kucu. Stefan Savic pomohol Čiernej Hore zabezpečiť bod v zápase, keď skóroval dvakrát v posledných 21 minútach zápasu, vrátane vyrovnávajúceho gólu v siedmej minúte nadstaveného času.

Čile v stredu zdolalo Poľsko 1:0, víťazný gól strelil v 86. minúte útočník Salernitany Krzysztof Petek.

Slovensko VS Čile Tvárou v tvár a kľúčové čísla

• Obe strany sa vo všetkých súťažiach stretli iba dvakrát, pričom obe stretnutia boli priateľské. Oba tímy vyhrali vonku, pričom ich predchádzajúce stretnutie v roku 2009 sa skončilo víťazstvom Čile 2:1.
  • Domáci nezvíťazili v posledných štyroch zápasoch vo všetkých súťažiach, keďže dva zápasy sa skončili remízou a ďalšie dva prehrou. Tri zo štyroch zápasov v tom období dali viac ako 2,5 gólu.
  • Čile nevyhralo posledných osem zápasov vo všetkých súťažiach. Sedem zápasov v tomto období skončilo prehrou, keďže Čile v tom období nedokázalo nájsť sieť.
  • Čile si udržalo iba jedno čisté konto v posledných 10 zápasoch vo všetkých súťažiach, zatiaľ čo hostitelia si udržali iba jedno čisté konto v posledných šiestich zápasoch.

Tipnite si zápas Slovensko vs Čile

Slovensko aj Čile nemajú naplánované zápasy na zvyšok roka a budú sa snažiť ukončiť ročník vo veľkom štýle. Čile bolo v posledných zápasoch nekonzistentné a môže mať problémy v zápase vonku. Podporujeme domácich k štíhlemu víťazstvu.

predpoveď: Slovensko 2:0 Čile