Liga národov UEFA: Dánsko porazilo Rakúsko, Chorvátsko remizovalo s Francúzskom

Tretie vydanie Európska liga národov Dvaja pokračovali v mestách po celej Európe, s Odporúčané zápasy sa vysielajú cez sieť FOX Sports (A vysiela sa v aplikácii FOX Sports).

Na začiatku zápasu vo FS1 Chorvátsko remizovalo s Francúzskom v vzrušujúcom odvetnom zápase o finále majstrovstiev sveta 2018 na štadióne Poljud v Splite. Na inom mieste sa Dánsko vrátilo, aby porazilo Rakúsko 2:1 na štadióne Ernsta Abela vo Viedni.

Tu sú najdôležitejšie hry.

Chorvátsko 1, Francúzsko 1 (liga A)

Fantastická príležitosť

Francúzsko sa na začiatku aféry ocitlo na nepriateľskom území, no jeho šancu zmaril Chorvát Josip Juranović, ktorý viedol pokus o prekročenie hranice.

robiť rozchody

Už o šesť minút neskôr sa Chorvátsko po skvelej prihrávke vrhlo do vlastného útoku, ale Mike Mainan bravúrne zasiahol po pokuse Anteho Bodemira.

spoľahlivý

Prvý gól Francúzska bol krásny. Tím zaradil tri centy za sebou po vhadzovaní voľného veterána Adriena Rabiota, ktorý zastavil veľký obrat a dostal Francúzsko do vedenia.

Brilantný záver Adriena Rabiota posúva Francúzsko do vedenia 1:0

Adrien Rabiot zakončil peknou loptou od jedného zo svojich spoluhráčov a zabezpečil tak vedenie Francúzska 1:0 nad Chorvátskom v zápase Ligy národov UEFA.

Chybný krok!

Po tom, čo VAR nariadil Chorvátsku penaltu po faule v šestnástke, Andrej Kramarič obstrelil brankára Francúzska šikovnou pumpou a potom sa preštrikoval do ľavého dolného rohu, aby vyrovnal.

Penalta Andreja Kramariča zvyšuje Chorvátsko na 1:1

Chorvátsko priviedlo zápas proti Francúzsku k remíze 1:1 po chybe v pokutovom území, ktorú viedol k pokutovému kopu Andreja Kramariča.

Dánsko 2, Rakúsko 1 (liga A)

perfektná poloha

Tak to mal na svedomí Pierre-Emile Hojbjerg po strele svojho spoluhráča v 27. minúte obrancom. svoj piaty reprezentačný gól.

Pierre-Emile Hojberg vedie Dánsko nad Rakúskom 1:0

Pierre Hojberg skóroval v 28. minúte, keď Dánsko viedlo v Lige národov UEFA nad Rakúskom 1:0.

READ  Hokejový tím ETBU slúži na Slovensku

stále stláčajte

Taktika Rakúska to v zápase udržala a po uprataní lopty od brankára Dánska v pokutovom území strelou do odkrytej siete vyrovnal Xaver Schlager.

Xaver Schlager remizoval s Rakúskom po obrate Dánska

Xavier Schlager skóroval po neopatrnej otočke Dánska, keď Rakúsko remizovalo s Dánmi 1:1.

Hra v palcoch

Míľa zostala na 1 – všetko v neskorých štádiách, ale to neznamená, že tam nebol žiadny ohňostroj. Tieto tesné hovory posúvajú každý tím dopredu.

rozhodnuté!

Jens Stryger Larsen položil svoj tím na chrbát v 83. minúte, zakrútil do siete a dostal Dánsko do vedenia 2:1 a získalo víťazstvo.

Krásnym gólom Jensa Strygera Larsena sa Dánsko dostalo do vedenia 2:1

Jens Streiger Larsen našiel sieť spoza pokutového územia a zabezpečil tak Dánsku vedenie 2:1 nad Rakúskom v Lige národov UEFA.

Tu je pohľad na zvyšok pondelkových zápasov Ligy národov UEFA:

Island 1, Albánsko 1 (liga B)

útočný spätný ráz

Albánsko strelilo prvý gól, keď Taulant Seferi trafil strelu po odraze spoluhráčovho pokusu od brankára.

Albánsko Tolant Sefiri upratal pred sieťou a dostal tak Albánsko do vedenia 1:0

Albánsko Tolant Sviri skóroval v 30. minúte a zabezpečil tak vedenie Albánska nad Islandom v Lige národov UEFA 1:0.

v ten večer

Útok Islandu na začiatku druhého polčasu sa vyplatil, keď Jon Dagor Thorstensson prebral prihrávku a požiadal brankára, aby vsietil prvý gól tímu.

O vyrovnanie sa postaral v 49. minúte Islandčan John Dagor Thorstenson

Islanďan Jon Dagor Thorstensson strelil vyrovnávajúci gól v 49. minúte a vyrovnal stav proti Albánsku v Lige národov UEFA.

Kazachstan 1, Slovensko 0 (liga C)

Malý Dodger

Kazachstan sa ujal vedenia v 25. minúte netradičnou strelou ľavačkou Aslana Darabejeva a dostal sa do vedenia 1:0.

Lotyšsko 1, Lichtenštajnsko 0 (aliancia)

READ  Predpovede medailí na OH v Pekingu

sólo dolo

Arturs Zgouzens zabezpečil jediný gól Lotyšska, ktorý potvrdil aj VAR, zosadiť Lichtenštajnsko.