Ktorý kanál dnes vysiela zápas USA – Slovensko? Čas začiatku, priamy prenos Svetového zápasu juniorov 2023

Po úspešnom úvodnom zápase sa Spojené štáty usilujú o postupné víťazstvá na majstrovstvách sveta juniorov v roku 2023, keďže tím dnes nastúpi proti Slovensku.

Pondelok bol pomalý pre Spojené štáty, ktoré čelili lakomému lotyšskému tímu. Tretia tretina s tromi gólmi však vyhnala tím Randa Pecknolda k víťazstvu 5:2 na úvod turnaja. Päť rôznych korčuliarov našlo zadnú časť siete pri výhre.

„Len sme sa uspokojili s tretím miestom a hrali sme s väčšou osobnosťou,“ povedal tréner USA Rand Pecknold Povedal po zápase. „Myslel som si, že prvé dve tretiny sme boli nervózni a urobili sme nejaké chyby, ktoré skončili v sieti. Mali sme však veľa šancí, takže sme sa len bavili o tom, že v tretej tretine sa ukáže naša osobnosť.“

viac: Sledujte Majstrovstvá sveta juniorov 2023 naživo na fuboTV (bezplatná skúšobná verzia, iba v USA)

Najbližším testom pre Spojené štáty je Slovensko, ktoré v utorok vo svojom úvodnom zápase na majstrovstvách sveta juniorov prehralo s Fínskom 5:2. Slováci v druhom polčase zaostávali o niekoľko gólov a nevedeli sa dostať z jamky.

Sporting News obsahuje kompletný návod, ako sledovať zápas USA – Slovensko na Majstrovstvách sveta juniorov 2023, vrátane času začiatku a televíznych kanálov pre divákov v USA a Kanade.

viac: Každý výber draftu NHL sa uskutoční na MS juniorov 2023

Ktorý kanál dnes vysiela zápas USA – Slovensko?

• Spojený štát: sieť NHL
  • Kanada: TS 1/5

TSN uvádza všetky zápasy World Juniors v Kanade, zatiaľ čo v Spojených štátoch ich môžu diváci nájsť na sieti NHL.

Steven Nelson bude poskytovať pokrytie jednotlivých zápasov pre sieť NHL. Vo vysielaní sa k nemu pridajú analytik Dave Starman a reportér John Rosen.

Dennis Beyak a Craig Patton budú v pohotovosti na amerických hrách TSN. Laura Deacon a Dave Reed budú v štúdiu.

READ  Euro 2020: pre Španielsko nevyhnutná výzva proti Slovensku

Ako naživo vysielať zápasy svetového juniorského hokeja

Americkí fanúšikovia môžu turnaj streamovať na fuboTV (ktorá prichádza s bezplatnou skúšobnou verziou), NHL.tv alebo aplikácii NHL.

Fanúšikovia v Kanade môžu streamovať všetky zápasy World Juniors na TSN.ca alebo v aplikácii TSN.

Čas začiatku USA vs Slovensko

• Doba spustenia: 16:00 ET (17:00 EST)

Puk bude vypustený o 16:00 ET z Avenir Center v Monctone v štáte Nový Južný Wales, domove tímu QMJHL Moncton Wildcats.

Viac: Súpiska tímu USA 2023 World Juniors, výsledky

Pre oba tímy je to druhý zápas na turnaji a v stredu prvý medzištátny zápas juniorov.

Kurz na zápas medzi Spojenými štátmi a Slovenskom

• Spojené štáty americké: -2,5 (-159)
  • Slovensko: +2,5 (+114)
  • S/M: 6.5

USA otvorilo 2,5-gólový náskok na puku v zápase proti Slovensku, Tvrdí to web Sports Interaction.