Kevin Kesner vyhral šesťsmernú baráž o majstrovstvá Wyndhamu

15. augusta 2021; Greensboro, Severná Karolína, USA; Kevin Kesner udrie odpalisko na druhej jamke počas finálového kola Windham Golf Championship. Povinný kredit: Rob Kinnan-USA TODAY Sports

Kevin Kesner knokautoval v nedeľu šesťsmernú baráž o štvrtý titul na turnaji PGA Tour vo Windhame v Greensboro v Severnej Karolíne

Kissner v druhom play -off zvíťazil nad Kevinom Naom, Brandenom Graceom z Juhoafrickej republiky, Se Woo Kimom z Južnej Kórey, Adamom Scottom z Austrálie a Kanadským Rogerom Sloanom, aby vyhrali poslednú pravidelnú sezónu turné.

Kisner hral na 505 yardoch, v 18. jamke par-4, a druhou strelou dorazil štyri metre od kolíka, aby skákal ľahko, čo je skóre, ktoré sa mu nikto z ostatných konkurentov nedokázal vyrovnať.

Nie je to jediný prípad, kedy Kisner v nedeľu predviedol svoje prístupy. Aby sa dostal do 15 rokov pod 265 a kvalifikoval sa do play -off, prenasledoval čísla 16 a 17 vďaka klinovej strele, ktorú vložil do dvoch stôp pohára.

Kesner zaznamenal záverečné kolo 66. kola so šiestimi vtákmi a dvoma duchmi.

Kisner, ktorý už postúpil do play -off, sa posunul o 40 bodov v bodovom hodnotení FedEx Cupu na 29. miesto. Najlepších 30 hráčov získava trofej na budúcoročnom Tour Tour Championship.

Kim hrala vo filme 6 do 64 rokov, v ktorom je sedem metrov vysoký orol, štyri vtáky a žiadny duch. Na skočil do 5. jamky par 5, aby skočil na pätnástku a postúpil do play -off.

Napriek tomu, že výhru nemohli vziať, Scott a Sloan vyšli z bubliny FedEx Cupu s pôsobivým výkonom v Greensboro. Scott sa zapísal do 121. týždňa v tabuľke, iba medzi 125 najlepšími, ktorí sa kvalifikovali do prvej fázy play -off, bol Sloan na 131. mieste.

READ  Slováci protestujú proti reformám trestného práva, keďže sa blížia voľby

S remízou na druhé miesto sa Scott vyšplhal na 82. miesto priebežného poradia a Sloan si vyslúžil 92. miesto.

Russell Henley, líder dvojhry po každom z prvých troch kôl, vynechal play -off o jeden úder kvôli štyrom bogeyom na chrbte, vrátane čísla 18. Chýbajúca 6 -stopová stopa by ho udržala pri leme.

Do 14 rokov Henley (71) rozdelil Webba Simpsona (66) a Kevina Strelmana (66) na siedme miesto.

Brendon Todd (66), Angličan Justin Rose (67), Slovák Rory Sabatini (68), Kanaďania Adam Hadwin (66) a Nick Taylor (64) sa delili o 10. miesto do 13 rokov.

Nízke kolo dňa patrilo Chaisonovi Hadleymu, ktorý bol len o 8 rokov mladší ako 62 rokov a bol zaradený do play -off. Hadley skončil na 12. mieste pod 268, časť remízy na 15. mieste.