Iný rok, rovnaký scenár, aký porazila Kanada na majstrovstvách sveta juniorov

Obsah článku

A teraz k niečomu celkom podobnému.

Kanada prekonáva Slovensko.

No určite to bolo bližšie ako zvyčajne, pretože odvážni Slováci odmietli ísť potichu do nedeľnej noci.

Nemali veľa ofenzívnej inšpirácie, ale príliš veľa pretekov vyprovokovalo Kanadu k strele, ale nasledovali 52 minút po góle kanadského obrancu Jordan Spence pri jeho prvej zmene po štyroch minútach zápasu.

Felipe Tomasino potom štyri minúty pred zápasom zvíťazil nad brankárom Samuelom Hlavagom a Jack Quinn (prázdna bránka) skončil 3: 1 – čo bolo 14. postupné víťazstvo Kanady proti Slovensku na juniorských majstrovstvách sveta.

Bolo to už štvrté, čo Kanada hrala so Slovákmi v druhom z po sebe idúcich zápasov na majstrovstvách sveta za posledných 25 rokov. Pre silný cieľ Martina Cromiaka v deň narodenín chlapca však Devon Levy vytiahol s Hlavagom a do konca zápasu mu zostávalo 96 sekúnd. šesť cez štyri, prestrihali by to na každý zápas.

Táto reklama sa ešte nenahrala, ale váš článok pokračuje nižšie.

V roku 2008 mal Steve Mason 22 zákrokov. V roku 2017 musel Connor Ingram zachrániť všetkých šesť loptičiek a Colton Point zastavil všetkých 20 loptičiek v roku 2019. Tentoraz 19-ročný Levi videl iba 18 výstrelov – štyri v prvej, štyri v druhej a rušnejšiu. tretí jeho druhý štart za Kanadu. Iba Chromiak, výber Los Angeles Kings v piatom kole roku 2020, ktorý hral minulú sezónu v Kingstone, rozbil strelu, ktorá sa ukázala okolo Leviho, keď nastavil svoj životný rekord 15: 1 proti Slovensku. Predbehli ich 75: 16, s jedinou negatívnou remízou vo Winnipegu v roku 1999.

READ  Vlci sa opäť ponoria do bazéna slovenských talentov, vyberú si elitného obrancu, postúpia v importnom kole

Je to jedinýkrát, čo Kanada hrala 0: 0.

Takže Kanada po prekonaní Nemecka 16: 2 v druhý sviatok vianočný je teraz 2: 0, zatiaľ čo Slovensko, ktoré na Štedrý deň zvíťazilo nad Švajčiarskom 1: 0, je teraz celkovým počtom dvoch gólov.

Levy šťastné narodeniny ignoroval a vyobrazil disk, ktorý hľadal jeho rukavicu alebo obrúsok viac ako koláč a sviečky.

„Telefón som príliš nepoužíval (predzápasové túžby) … Prebudil som sa a naraňajkoval som sa, len som sa sústredil na hru a na svoje priania k narodeninám odpoviem neskôr.“ Levy, ktorý je určite dva zápasy proti Švajčiarsku a Fínsku, ktoré sa zúčastnili Robbenovho turné, povedali, že sú tu. Je to nádherný darček k narodeninám.

„Stále o tom hovoril … Devon nám o jeho hre nepochyboval,“ zasmial sa tréner Kanady Andre Taurini, ktorý ho videl ísť na veľké vzdialenosti bez akýchkoľvek výstrelov, ale dobre zachránil 16-ročného krídelníka Uraya Slavkowského , ktorý by mohol byť z 10 najlepších tipov na draft 2022, zostáva 10 sekúnd za sekundu na udržanie Kanady vpredu.

Spence nenosil šaty nad Nemecko s Kaidanom Korczakom, siedmym mužom. Ale keď sa Braden Schneider začiatkom jubilea druhého dňa zosadil z pleca na hlave Jean-Lucovi Schumacherovi, dostal hovor Spence. Austrálsky narodený mladík, ktorý vyrastal v Japonsku (Osaka), sa vo svojich 13 rokoch vrátil do domu svojho otca na ostrove Princa Edwarda a v prvej z nich vystrelil guľkou v rozmedzí Halogu jednou zo svojich dvoch zmien. .

Veci zo snov do Spence po jazde na horskej dráhe za posledných pár dní. V prvom zápase poškriabaný, potom remízový stav s vylúčeným spoluhráčom. Prvýkrát na ľade strelil tento gól, ktorý ho sponzoroval, až kým Tomasino, ktorý pomohol streliť gól Spenceovi, dokázal jedným gólom a v treťom zvýšil na 2: 0. Iba 8:48 ľadového času, ale dva body.

READ  Obnovenie zastavených dodávok ruskej ropy na Slovensko

Minúty sú rovnako dobré ako Spence, ktorý dostal šesť zmien a iba päť minút, ale nechal ich spočítať.

„Škoda, že bol zastavený Schneider … Ráno sme išli na ľad a nevedeli sme, ktorý z nás bude hrať. Telefonát mi prišiel popoludní (po tom, čo v prvom kole výber pre New York Rangers 2020). Na cieľ? A zaregistroval … očividne veľa emócií. „Je to úžasné,“ povedal Spence.

„Proti Rusku zažil dobrý zápas (férový) … Vieme, že je na tom dobre s diskom. Naozaj šťastný za neho. Prvý gól, je na správnom mieste,“ uviedol Taurini.

Slovenský tréner Robert Petrovicki, ktorý bol predtým vybraný v prvom kole za Hartford, bol úsilím jeho tímu ohromený. Neodídu, aj keď Levi za prvých 40 minút šetrí iba dvakrát.

„Hral som trpezlivú hru a čakal na našu šancu … Som hrdý na deti,“ povedal Petroviki.

Zložte problém

Dylan Holloway v prvom kole Edmontonu Oilers 2020 bol poškriabaný problémom s hornou časťou tela. Bol zasiahnutý v rovnakom poradí ako Schneider. Krídelník U z Wisconsinu bol na nemeckom konci obtočený hlbokým úderom a potom ľad pokračoval v zasiahnutí Schumacherovho chrbta hlavou okolo Schneidera.

Bowen Byram odišiel z Kirby Dash do „C“ proti Nemecku a kapitánom proti Slovensku bol Dylan Cousins. Tomasinovi pomohlo ku konečnému víťazstvu, keď získal sedem bodov v turnaji.

„Dylan bol pre nás dnes dobrý … Raz sme mali na lavičke trochu emócií a Dylan zostal pokojný a pokojný. Taurini, ktorý tiež tlieskal Byramovi, povedal:“ S výsledkom zostal trpezlivý a preložil to jeho spoluhráčom. „

„Má ich stále niekoľko, má veľa energie. V živote Bo Biram nie sú zlé dni.“

READ  Rapid & Livid 9 Field Field Location: Film Vin Diesel Led vyťažil viac ako 2 160 crore! Nastavené na odomknutie v USA