Desiati Bielorusi zdolali Slovensko vďaka zásahu Stanislava Draguna

Stanislav Dragun strelil jediný gól zápasu, keď 10-členné Bielorusko v kvalifikácii o EURO 2016 zvíťazilo nad Slovenskom 1:0.

desať mužov Bielorusko Zaoberal som sa Euro 2016 Nádej na rehabilitáciu Slovensko Blow vyhrať 1:0 v treťom zápase skupiny.

© Getty Images

Ako prvé sa presadilo Slovensko a Thomas Hoboken Mohol dať svojmu tímu vedenie, keď si ho udržal Robert Maccentroval do šestnástky, no hlavičku poslal vedľa brány.

George Coca Ten sa dostal bližšie k domácim, keď hlavičkoval strelu na bránu zvnútra pokutového územia, no jeho pokus mieril nad brvno.

Návštevníci reagujú slušnou príležitosťou ako Nikolaj Signevič Svoju hlavičku usmerňuje po centri do pokutového územia sprava na bránu, ale Mattos Kosáček Uložte, aby ste odmietli poslať ďalej.

Bielorusko sa ujalo vedenia v 34. minúte Stanislav Drak Úspešne prehodil hlavičku cez Kozacica po tom, čo sa priblížil k centru Renana Bressana tesne v šestnástke.

Slovensko sa v druhom polčase vrátilo do hry, ale Mack videl strelu ľavačkou mimo žrde.

Hostia sa v pozícii obrancu znížili na 10 mužov na 65 minút Alexander Martinovič Bol vylúčený za svoj druhý započítateľný prehrešok, zlú výzvu v hre Michael Doris.

Slovensko zvýšilo ante neskoro v hre ako Hamisk a Miroslav Stoch Neskoré snahy boli blízko, ale hostia udržali svoje tretie víťazstvo v kampani.

zatiaľ čo, Ján CusackTím teraz potrebuje poraziť Luxembursko vo svojom poslednom kvalifikačnom zápase, aby sa budúci rok dostal na turnaj do Francúzska.

ID: 251726: vyrovnávacia pamäťID: 251726: 1false2false3false: QQ:: Z db desktop: LenBod: Obnoviť: 3973:Neexistujú žiadne informácie o analýze údajov

READ  Kanada porazí na majstrovstvách sveta juniorov Švédsko a vo štvrťfinále si pripraví stretnutie so Slovenskom