Dan Evans vyhral dubajské majstrovstvá v Duty Free Tennis; Katie Poulterová prehráva s Monterey | Tenisové správy

Brit No.1 Dan Evans porazený Aslanom Karatsevom v druhom kole dubajských majstrovstiev v bezcolnom tenisu; Rus Karatsev bol minulý mesiac na Australian Open prekvapením v semifinále. Trafte Katie Poulterovú v Monterey

Posledná aktualizácia: 21.3.16 13:50

Dan Evans podľahol Aslanovi Karatsevovi na dubajských majstrovstvách v Duty Free Tennis

Dan Evans sa stal najnovšou obeťou človeka v tejto chvíli Aslana Karatseva na dubajských tenisových majstrovstvách v Duty Free, zatiaľ čo Katie Poulter bola vyradená v prvom kole v Aperto GNB Segoros v Monterrey.

Karatsev, ktorý pred mesiacom predviedol svoju impozantnú kariéru v semifinále Australian Open, prehral v druhom kole Evans 6-4 4-6 6-4 v švihovom zápase.

Zatiaľ čo Poulterová vypadla z prvého kola v Abierto GNP Seguros, kde ju v dvoch setoch porazila Anna Karolína Schmiedlová.

Evans, 12. nasadený hráč na turnaji, keď sa minulý rok dostal do semifinále, nemal na rýchlo sa rozvíjajúci návrat Ruska nijakú odpoveď, pretože ho poslal v prvom a pol sete.

Tempo týchto návratov malo za následok dvojbodový zlom v piatej hre a Evansova dvojitá chyba v druhej hre viedla Karatseva 3: 2.

Evans sa vrátil do zápasu a bol porazený

Na svetovom čísle 28 sa Evans trápil a vypracoval sa na okamžitý brejk, ale Karatsev sa okamžite vrátil do vedenia a zaistil si prvý set.

Evans, ktorý minulý mesiac získal svoj prvý titul na okruhu ATP na turnaji Murray River Open v Melbourne, bol viditeľne frustrovaný z toho, že na začiatku druhého kola bol dvakrát zlomený.

Ale po rozostavení 4-3 40-0 začal Evans otáčať, keď ho Karatsevov rytmus náhle opustil.

Tridsaťročný hráč sa ťažko brejkol podaním 4: 4 a pokračoval v remíze.

Aslan Karatsev sa minulý mesiac dostal do semifinále Australian Open

Karatsev, ktorý sa vo svete vyšplhal zo 114 na 42 a vo veku 27 rokov hral na svojom prvom podujatí ATP 500, sa však objavil na začiatku aktivovaného kick-startu.

Zaslúžil si to, čo sa ukázalo ako rozhodujúci zlom v úvodnom zápase, a v zápase si zachránil dva zlomové body, čím spečatil víťazstvo za 2 hodiny a 22 minút.

Denis Shapovalov Dominoval Jean Lennard Struve, ktorý zvíťazil 6: 1 6: 3 a nadviazal s ním stretnutie Hubert HorkcatchKto zaznamenal 11 es, aby porazil Richarda Gasqueta 6-3 6-4. Lorenzo Sonigo porazil Španiela Bernabeho Zapatu Miralesa 6: 2, 6: 2.

V prvom kole sa stala obeťou Katie Poulterová, ktorá podľahla Slovenke Anne Karolíne Schmidlovej

Poulterová podľahla slovenskej súperke Schmidlovej 6: 4 6: 0 po 1 hodine a 24 minútach.

V úvodnom sete zaznamenal Poulter v prvom polčase vedenie 3: 2, až potom Schmidlovú okamžite zlomil a až potom vyhral všetky zápasy okrem jedného.

Poulter bola liečená na pravej nohe počas obdobia liečby 3 až 0 fps.

Americký Anne Lee Vyhral 6-3 7-5 nad Holanďanom Arantxou Rossovou a bude hrať Tamara Zidansik Zo Slovinska, ktorá zvíťazila nad Mexičankou Renatou Zarazuaovou 7: 6 (8), 6: 3.

Lauren Davis Americká reprezentácia bojovala proti Egypťanovi Mayarovi Šarifovi o víťazstvo 1: 6 6: 2 6: 3 nad Slovenskom Victoria Kuzmová Nad Kanaďankou Caroline Dollyhead z Ameriky zvíťazila 6: 3 6: 1 Leila Fernandez Zdolal Američanku Coco Vandewegeovú 6: 3, 6: 2 a Srbku Nina Stojanovic Viedla, keď ustúpila Talianka Martina Trevisanová, keď zaostávala 6-3 3-1.

Nezabudnite nás sledovať na skysports.com/tennis, našom účte na Twitteri Vložte tweet & Sky Sports – nech ste kdekoľvek! Teraz k dispozícii na stiahnutie na – iPhone a iPad A Mužského vzhľadu

READ  Mladík zo Super Eagles Matthew Yakubu víta dvojičky so svojou slovenskou manželkou