Aký kanál sú dnes USA vs Slovensko? Čas začiatku, priamy prenos zápasu World Juniors 2023

Spojené štáty americké po úspešnom úvodnom zápase mieria na dve víťazstvá v rade na majstrovstvách sveta juniorov v roku 2023, keďže dnes ich tím čaká Slovensko.

Pondelok mal pomalý štart pre USA, ktoré čelili nepatrnému lotyšskému tímu. Tretia tretina trojzápasu domácich Randa Becknolda však posunula A.J výhra 5-2 začať svoj turnaj. Päť rôznych korčuliarov našlo zadnú časť siete pri výhre.

Hlavný tréner USA Rand Pecknold: „Len sme sa uspokojili s tretím miestom a hrali sme trochu osobnejší.“ povedal po zápase. „Myslel som si, že v prvých dvoch tretinách sme boli nervózni a spravili sme pár chýb, ktoré skončili v sieti. Mali sme však veľa šancí, tak sme sa len bavili o tom, že v tretej necháme prejsť našu postavu.“

viac: Sledujte World Juniors 2023 naživo s fuboTV (bezplatná skúšobná verzia, iba v USA)

Najbližším testom pre Spojené štáty je Slovensko, ktoré v utorok vo svojom úvodnom zápase na juniorských majstrovstvách sveta podľahlo Fínsku 5:2. Slováci v druhom polčase inkasovali niekoľko gólov a nevedeli sa dostať von.

Sporting News obsahuje kompletný návod, ako sledovať USA vs Slovensko na Majstrovstvách sveta juniorov 2023, vrátane času začiatku a televíznych kanálov pre divákov v USA a Kanade.

viac: Každý výber NHL v roku 2023 World Juniors

Aký kanál sú dnes USA vs Slovensko?

• Spojený štát: sieť NHL
  • Kanada: TSN 1/5

TSN má všetky akcie World Juniors v Kanade, zatiaľ čo v Spojených štátoch môžu diváci nájsť zápasy v sieti NHL.

Steven Nelson bude poskytovať pokrytie jednotlivých zápasov pre sieť NHL. Vo vysielaní sa k nemu pripoja analytik Dave Starman a reportér John Rosen.

Dennis Byak a Craig Patton budú v pohotovosti, aby sa zúčastnili zápasov USA pre TSN. V štúdiu budú Laura Deacon a Dave Reid.

READ  Výstraha pred silným vetrom v celej krajine

Ako naživo vysielať hokejové zápasy juniorov sveta

Americkí fanúšikovia môžu turnaj streamovať na fuboTV (ktorá prichádza s bezplatnou skúšobnou verziou), NHL.tv alebo aplikácii NHL.

Fanúšikovia v Kanade môžu streamovať všetky zápasy World Juniors na TSN.ca alebo v aplikácii TSN.

Začiatok USA vs Slovensko

• Doba spustenia: 16:00 ET (17:00 KSA)

Puk bude padať o 16:00 ET z Avenir Center v Monctone, NB, domove Moncton Wildcats v QMJHL.

viac: Súpiska tímu USA 2023 World Juniors, výsledky

Pre oba tímy ide o druhý zápas na turnaji a v stredu o prvý zápas majstrovstiev sveta juniorov.

Spor medzi Spojenými štátmi a Slovenskom

• Spojené štáty americké: -2,5 (-159)
  • Slovensko: +2,5 (+114)
  • O/U: 6.5

USA nastúpili ako 2,5-gólový favorit na puku v zápase so Slovenskom, Podľa matematickej interakcie.