Tu je váš šikovný sprievodca športom v televízii tento týždeň

Pondelok (6. september)

SOCCER Premier Sports 1 od 2. hodiny ráno
Kvalifikácia majstrovstiev sveta
2 hod Peru
Venezuela

Sky Sports Cricket od 10.15 hod
Štvrtý test, D5 Anglicko vs India

CYKLISTIKA ITV4, 10.45 – 16.15
britské turné Fáza 2: do Exeteru

TENNIS Amazon Prime od 16.00 h
Štvrté kolo US Open

Sky Sports Golf, 16.30 – 23:30
Toledo, Ohio Solheim Cup

Kriket BBC 2, 19:00 – 20:00
Hlavné body Anglicko vs India

SOCCER Sky Sports Football od 19.30 hod
8 hodín večer L1: Bolton Wanderers vs Burton Albion

GAA TG4, od 20:00 do 21:00
Hlavné body Majstrovstvá 2021

Utorok (7. september)

CYKLISTIKA ITV4, 12:45 – 15:30
britské turné Fáza 3: Skúšobná doba

TENNIS Amazon Prime od 17:00
Štvrťfinále US Open

Virgin Media Sport od SOCCER od 16.50 hod
Sky Sports Football od 16.55 h
Kvalifikácia majstrovstiev sveta
17:00 Azerbajdžan vs Portugalsko

SOCCER Sky Sports Premier League od 18:30 hod
Kvalifikácia Európy do 21 rokov
7 hodín poobede Anglicko v Kosove

SOCCER Virgin Media Dve od 19.00 hod
Hlavná udalosť Sky Sports od 19:00
Kvalifikácia majstrovstiev sveta
19.45 hod Rakúsko vs Škótsko

SOCCER RTE 2 od 19.00 hod
Sky Sports Football od 19.00 hod
Kvalifikácia majstrovstiev sveta
19.45 hod Írska republika vs Srbsko

červené futbalové tlačidlo športovej oblohy
Kvalifikácia majstrovstiev sveta
19.45 hod Bosna a Hercegovina vs Kazachstan
19.45 hod Chorvátsko v Slovinsku
19.45 hod Dánsko vs Izrael
19.45 hod Faerské ostrovy vs Moldavsko
19.45 hod Francúzsko vs Fínsko
19.45 hod Čierna Hora vs Lotyšsko
19.45 hod Holandsko vs Turecko
19.45 hod Nórsko vs Gibraltár
19.45 hod Rusko na Malte
19.45 hod Slovensko na Cypre

Kriket BT Sport 3 od 19:30 hod
ODI I Ženy: Západná India vs. Južná Afrika

Streda (8. september)

CYKLISTIKA ITV4, 10.15 – 16:15
britské turné Fáza 4: Do Veľkej Ormy

CYKLISTIKA Eurosport 1, 13.30 – 16.15
Trentino, Taliansko Majstrovstvá Európy v cestnej premávke

TENNIS Amazon Prime od 16.00 h
Štvrťfinále US Open

Atletika BBC 2, 16:30 – 18:30
Švajčiarsko globálny Zürich

Futbal Sky SOCCER od 16.55 h
Kvalifikácia majstrovstiev sveta
17:00 Arménsko vs Lichtenštajnsko
19.45 hod Severné Írsko vs Švajčiarsko

červené futbalové tlačidlo športovej oblohy
medzinárodné
17:30 hod Bulharsko vs Gruzínsko
19.45 hod Česko vs Ukrajina

Hlavná akcia SOCCER Sky Sports od 19:00
Kvalifikácia majstrovstiev sveta
19.45 hod Wales vs Estónsko

Futbal UTV od 19:15 hod
Virgin Media Two od 19.00 hod
Kvalifikácia majstrovstiev sveta
19.45 hod Poľsko vs Anglicko

READ  Neurobiť chybu! Euro 2020 posiate vlastnými cieľmi futbalové správy

SOCCER Sky Sports Premier League od 19.40 hod
Kvalifikácia majstrovstiev sveta
19.45 hod Island vs Nemecko

červené futbalové tlačidlo športovej oblohy
Kvalifikácia majstrovstiev sveta
19.45 hod Albánsko v San Maríne
19.45 hod Bielorusko vs Belgicko
19.45 hod Grécko vs Švédsko
19.45 hod Maďarsko vs Andorra
19.45 hod Taliansko vs Litva
19.45 hod Kosovo vs Španielsko
19.45 hod Severné Macedónsko vs Rumunsko

Futbal BBC 1, 22:35 – 23:15
Hlavné body Severné Írsko vs Švajčiarsko

Štvrtok (9. september)

Sky Sports Golf, od 8:30 do 18:00
uvidím Majstrovstvá PGA

CYKLISTIKA Eurosport 1, 9.45 – 11.05, 15:00 – 16:50
Trentino, Taliansko Majstrovstvá Európy v cestnej premávke

CYKLISTIKA ITV4, 11.15 – 16:00
britské turné Piata etapa: do Warringtonu

Sky Sports Golf Červené tlačidlo od 13.00 hod
Sky Sports Golf, 18:00 – 21:00
apokalypsa Švajčiarske otvorené majstrovstvá žien

TENNIS Amazon Prime od 17:00
semifinále US Open

Atletika BBC 2, 18:00 – 21:00
Švajčiarsko globálny Zürich

šípková športová aréna Sky od 18:00 do 22:00
Jena, Nemecko šípkový svetový pohár

Sky Sports Cricket od 18:00
3. T20 Ženy: Anglicko vs. Nový Zéland

SOCCER Premier Sports 2 od 23:30 hod
Kvalifikácia majstrovstiev sveta
11.30 hod Uruguaj – Ekvádor
1.30 hod Brazília vs Peru

Piatok (10. september)

NFL Sky Sports NFL od 0,30 hod.
1.20 hod Pirát Dallas Cowboys @ Tampa Bay

Sky Sports Golf, od 8:30 do 18:00
Wentworth Majstrovstvá PGA

Sky Sports Cricket od 10:00
Piaty test, D1 Anglicko vs India

CYKLISTIKA ITV4, od 10:30 do 16:15
britské turné Fáza 6: Do Gatesheadu

Sky Sports Golf Červené tlačidlo od 13.00 hod
Sky Sports Golf, 18:00 – 21:00
apokalypsa Švajčiarske otvorené majstrovstvá žien

F1 Sky Sports F1 od 13:00 hod
Cvičenie a kvalifikácia Veľká cena Talianska

Kriket BT Sport 3 od 14.45 hod
2 ODI Ženy: Západná India vs. Južná Afrika

TENNIS Amazon Prime od 17:00
semifinále US Open

šípková športová aréna Sky od 18:00 do 22:00
Jenna šípkový svetový pohár

SOCCER RTE 2 od 19:30 hod
Anglická Premier League
19.45 hod Sligo Rovers – Atletický Svätý Patrik

SOCCER Sky Sports Football od 19.30 hod
majstrovstvo
8 hodín večer Birmingham City vs Derby County

RUGBY LEAGUE Sky Sports Mix Championship od 19.30 hod
19.45 hod SL: St. Helens vs. Leeds Rhinos

Kriket BBC 2, 19:30 – 20:30
Hlavné body Anglicko vs India

SOCCER BT Sport 2 od 19.45 hod
8 hodín večer Francúzska liga: Lorient vs Lille

READ  Jaylen Brown's constant improvement in Full Show at Beat the Celtics drops his career highs 42 points versus the Grizzlies

Sobota (11. september)

BOXING Sky Sports Arena od 3.00 hod.
Titul WBC v super mušej váhe
Tucson Oscar Valdes vs Robson Conceicao

GOLF Sky Sports Golf, 9:00-17:30
uvidím Majstrovstvá PGA

Sky Sports Cricket od 10.15 hod
Piaty test, D2 Anglicko vs India

CYKLISTIKA ITV4, od 10:30 do 16:15
britské turné 7. etapa: do Edinburghu

F1 Sky Sports F1 od 10:30 hod.
Cvičenie a kvalifikácia Veľká cena Talianska

Canwing Eurosport 2, 11:00 – 12:15
Pau, Francúzsko Zigzag World Cup meeting

SOCCER Sky Sports Premier League od 11:00 hod
Superliga žien
11:30 hod West Ham United / Aston Villa

SOCCER BT Sport 1 od 11:30 hod
12:30 hod PL: Crystal Palace – Tottenham

Futbal BBC 1, poludnie – 13:00
Ukážky Zamerajte sa na futbal

Futbal Sky SOCCER zozadu
Škótska Premier League
12:30 hod St Johnston vs Rangers

KONSKÝ ZÁVOD RTE 14, 13:00 – 15:30
z Leopardstownu Vrátane podielov írskych šampiónov

Športový mix šípok Sky, 13.00 – 17.00, 19.00 – 23.00
Jena, Nemecko šípkový svetový pohár

Sky Sports Golf Červené tlačidlo od 13.00 hod
Sky Sports Golf, 17:30 – 20:30
apokalypsa Švajčiarske otvorené majstrovstvá žien

CYKLISTIKA Eurosport 1, 13:15 – 16:20
Trentino, Taliansko Majstrovstvá Európy v cestnej premávke

KONSKÉ ZÁVODY UTV, 13.30 – 16.00
Z Doncasteru, Chestru a Leopardstownu

RUGBY Premier Sports 2 od 14.00 hod
14:00 14. miesto: Perpignan vs Biarritz
16:00 Bordeaux – Stade Francais

SOCCER Premier Sports 1 od 14:30 hod
3 hodiny popoludní PL: Manchester United – Newcastle United

GAA RTE 2 od 15.30 hod
Sky Sports Arena od 16.00 h
Futbalové finále celého Írska
17:00 May vs Tyrone

RUGBY TG4 od 16.45 hod
ženy medzi synmi
17:00 Connacht vs Ulster
19.30 hod Leinster vs Monštrum

SOCCER Sky Sports Premier League od 17.00 h
Sky Gallery od 17:00 hod
17:30 hod PL: Chelsea x Aston Villa

SOCCER Sky Sports Football od 17.20 h
Bundesliga
17:30 hod Lipsko vs Bayern Mníchov

BBC Golf 2, 18:00 – 19:00
Hlavné body Majstrovstvá PGA

Kriket BBC 2, 19:00 – 19:45
Hlavné body Anglicko vs India

SOCCER BT Sport 3 od 19.45 hod
19.45 hod Talianska séria A: Atalanta – Fiorentina

RUGBY Premier Sports 1 od 20.00 hod
8,05 hod 14. miesto: Preteky 92 proti La Rochelle

TENNIS Amazon Prime od 21.00 h
US Open Finále dvojhry žien

GAA RTE 2, 22:00 – 23:50
Hlavné body Sobotný zápas

READ  Bývalý Azték Xander Chavelle získava zlato na olympijských hrách v Tokiu - The Daily Aztec

Futbal BBC 1, 22:40 – 0,05 hod
Hlavné body Dnešný zápas

Nedeľa (12. september)

RUGBY Sky Sports Arena od 7.55 hod.
Majstrovstvá v rugby
8,05 hod Nový Zéland vs Argentína

Sky Sports Golf, 9:00 – poludnie
Wentworth Majstrovstvá PGA

Atletika BBC 2, 9:00 – 10:00
BBC 1, 10:00 – 13:30 hod
Newcastle polmaratón

Sky Sports Cricket od 10.15 hod
Piaty test, D3 Anglicko vs India

CYKLISTIKA ITV4, 10.15 – 15:30
britské turné Záverečná fáza: do Aberdeenu

Canwing Eurosport 2, 10.30 – 11.45 hod
Pau, Francúzsko Zigzag World Cup meeting

RUGBY Sky Sports Mix od 10.55 hod
Majstrovstvá v rugby
11.05 hod Južná Afrika vs Austrália

Futbal Sky SOCCER od 11:00
Škótska Premier League
poludnie Srdce vs Hibernian

CAMOGIE RTE 2 od 11.45 hod
Celo Írske finále
poludnie Junior: Armagh vs Wexford
14:00 Médium: Antrim vs Kilkenny
16.15 hod Senior: Cork vs Galway

SOCCER ESPN zozadu
poludnie Ligue 1: Montpellier vs Saint-Etienne
14:00 Rennes vs Remeš

Športová aréna DARTS Sky, poludnie – 16:00, 18:00 – 22:00
Jena, Nemecko šípkový svetový pohár

Futbal BBC 2 od 12.15 hod
Superliga žien
12:30 hod Chelsea x Everton

CYKLISTIKA Eurosport 1, 12.15 – 16.15
Trentino, Taliansko Majstrovstvá Európy v cestnej premávke

MOTOGP BT Sport 2 od 12:30 hod
Španielsko Veľká cena Aragónska

F1 Sky Sports F1 od 12:30 hod
Monza Veľká cena Talianska

KONSKÝ ZÁVOD RTE 1, 13.55 – 17:00
korag Vrátane írskeho St. Leger

Futbal Sky SOCCER od 14:00
majstrovstvo
14:30 hod Nottingham Forest x Cardiff City

Futbalový mix SOCCER Sky od 14:20
Bundesliga
14:30 hod Eintracht Frankfurt – Stuttgart

SOCCER Sky Sports Premier League od 16:00
16.30 hod PL: Leeds United vs Liverpool

SOCCER BT Sport 3 od 16.00 h
16:00 Ligue 1: Nantes vs Nice
19.45 hod Lyon vs Štrasburg

Dostihy ITV4, 16:00 – 19:15 hod
Haydock Park a Mosselberg

BBC Golf 2, 18:00 – 19:00
Hlavné body Majstrovstvá PGA

SOCCER Sky Sports Football od 18:30 hod
Superliga žien
18.45 hod Manchester City / Tottenham Hotspur

Kriket BBC 2, 19:00 – 20:00
Hlavné body Anglicko vs India

TENNIS Amazon Prime od 21.00 h
US Open Finále dvojhry mužov

GAA RTE 2, 21.30 – 23.00 hod
Hlavné body Nedeľný zápas

Futbal BBC 1, 22.30 – 23.15
Hlavné body Dnešný zápas 2

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *