Trikrát malé deti naplno ukázali ducha zimných olympijských hier

Šoková prehra Slovenska s tímom USA Hokejový svet nielenže prekvapil, ale dal nám ďalší príklad toho, ako deti ukazujú svoju fascináciu drámou olympijských hier.

Od oživenia základného školstva cez curlingové panvy až po reakciu na spomínanú výhru slovenského tímu, tu sú tri prípady, keď deti skutočne pochopili, čo videli na svojich obrazovkách:

Pozrieť viac: Deň 13: Aktualizácia počtu medailí na Zimných olympijských hrách 2022

Oslava slovenskej mládežníckej hokejovej reprezentácie v podaní bývalej hviezdy NHL

Dlhoročný útočník National Hockey League Čert Miroslav Možno si neuvedomil virálny potenciál svojho videa v stredu po tom, čo Slovensko ohromilo tím USA neskorým vyrovnávajúcim a penaltovým rozstrelom.

Tento 47-ročný hráč je dnes v hokeji skôr otcom, no bývalý kapitán a strelec Slovenska, ktorý v sezóne NHL strelil štyrikrát viac ako 30 gólov – tri s Buffalo Sabres – stále pozná svoj veľký moment, keď jeden vidí. .

Favoriti Američanov sa ujali vedenia 2:1 s necelou minútou hry, keď tréner Slovenska Craig Ramsey stiahol brankára tímu. Slovenský útočník Marek Hrivik Zaregistrujte sa a pomôžte presadiť predĺženie a vzrušujúce predĺženie, ktoré nerozdelilo dve strany.

V penaltovom rozstrele, ktorý nasledoval, padol jediný gól a vyšiel z hendikepu Slovenska Peter Cielaricktorý poslal Slovensko – najmä mladých hokejových fanúšikov – do vášnivej gule.

Pozrieť viac: V DEDINE: Bronzová medailistka Megan Nick sa pridáva k Bissellovi

Zdá sa, že na každých zimných olympijských hrách sa stane jedna z dvoch vecí:

• Športoví fanúšikovia si pamätajú, ako veľmi milujú curling
  • Neinformovaní Američania sa zamilujú do sledovania curlingu

Čím je človek mladší, tým má väčšiu šancu žiť v druhom tábore.

Vstúpi trojročný Hudson HamiltonChladný dvor v Ohiu, trochu farby a… panvica?

READ  Výber nominovaných na víťazstvo v turnaji

Nemusíte hovoriť po nemecky, aby ste si užili tých najmenších v Európe, ktorí zažívajú nejaké zimné hry v interiéri.

Deti v TSG Söflingen, oveľa menej zoskupené ako súťažiaci športovci, si vyskúšali svoje umenie v niektorých olympijských športoch.