Sledujte zápas Slovensko – Kazachstan online: sledujte online, TV kanál – ako sledovať a vysielať zápasy Major League a College of Sports

Slovensko a Kazachstan dnes súperia o prvé miesto v C-skupine v tretej divízii. Slovensko a Kazachstan vyhrali svoje úvodné kolá. Víťaz skupiny postúpi do Ligy Organizácie Spojených národov B a porazený zo skupiny zostúpi do štvrtej divízie.

ako sa pozerať Slovensko VS Kazachstan: Liga národov UEFA dnes:

dátum zápasu: 6. júna 2022

Čas zápasu: 14:45 ET

Televízia: fubo športová sieť 4

Živé vysielanie Slovensko VS Kazachstan: Liga národov UEFA Na fuboTV: Získajte prístup teraz!

V úvodnom zápase Kazachstan zdolal Azerbajdžan 2:0, oba góly strelil Abat Imbetov. Aimbetov strelil prvý gól v 50. minúte prihrávkou Aslana Darabejeva. Druhý gól prišiel len o sedem minút neskôr, po krátkej kontrole VAR. Druhý gól strelil Askhat Tagybergen. Najbližší zápas Kazachstanu odohrá v skupinovej fáze proti Bielorusku.

READ  Futbal: Španielsko je v kritickom stave, ale je pripravené vstať proti Slovensku