Šik ponorí Škótsko a Slovensko do šoku

Po pred turnajovom humbuku to bolo pre Škótov frustrujúce vyrovnanie.

Patrick Chic Skóroval dvakrát – vrátane napínavého úsilia tesne nad čiarou na polovici – ako ŠkótskoNávrat hráča na veľký futbalový turnaj sa skončil prehrou 2: 0 s Česká republika.

Schick skóroval tri minúty pred prvým polčasom v Škótoch Euro 2020 Úvodný zápas skupiny D v Hampden Parku predtým, ako dobehol brankára David Marshall Sedem minút od jeho série v druhej polovici.

Po pred turnajových fanfárach to bolo pre Škótov sklamaním, ktorí hrajú prvé finále po 23 rokoch.

Piata skupina začala s prekvapivými výsledkami ako Španielsko Remíza bez gólov Švédsko v Seville a Slovensko prekvapený Poľsko 2-1 v Petrohrade.

Obranca Interu Miláno Milan Skriniar Víťaz zasiahol Slovensko po 69 minútach hneď po poľskom záložníkovi Grzegorz Krychowiak Bol vylúčený za druhý spáchateľný priestupok. Poľsko vyrovnalo Carol Linetti vzdialenosť Wojciech Szczesny vlastný cieľ.

Tweetujte ešte dnes

Kapitán Škótska Andy Robertson zhrnul svoje pocity po prehre s Českom v Glasgowe.

Chisney No

Wojciech Szczesny mal vo svojej kariére malé šťastie na eurá
Wojciech Szczesny nemal vo svojej kariére veľa šťastia na eurách (Evgenya Novozhenina / Pool via AP)

Szczesnyho vlastný gól, lopta sa odrazila od jeho ramena po tom, čo sa skosená strela Roberta Marka odrazila od žrde a v úvodnom zápase európskeho šampionátu udržala nešťastnú postupnosť pre brankára Juventusu. V roku 2012 bol prepustený a v roku 2016 zranený opustil ihrisko.

Citát z dnešného dňa

Frustrácia zo španielska

Španiel Alvaro Morata premárnil dobré šance v každom polčase
Španiel Alvaro Morata premárnil dobré šance v každej polovici (Pierre Philippe Marco / AFP).

Alvaro Morata zostal prekliatím svojho šťastia po tom, čo v ťažkej remíze Španielska proti Švédsku odmietol dve ohromujúce šance. Markus Berg premárnil najväčšiu šancu Švédska.

READ  Vysvetlenie kanoistického slalomového rehabilitačného systému

Útok na štatistiku

Škótsko nie je jediným tímom, ktorý trpí pri nohách Patricka Schicka.

ďalší

15. júna:

Maďarsko vs Portugalsko (skupina F, Budapešť, 1700)
Francúzsko – Nemecko (skupina F, Mníchov, 2000)

ID: 451384: vyrovnávacia pamäťID: 451384: 1false2false3false: QQ :: z db desktopu: LenBod: obnovenie: 9071: