Seahawks Blank Royals na Deň seniorov

Wilmington, Severná Karolína – Powered by Goals From Makaya Parham, Viktória Hanková A Taylor O’Brienženský futbalový tím UNCW ukončil nekonferenčnú hru víťazstvom 3:0 nad Queens (N.C.) v nedeľu popoludní na UNCW Soccer Stadium.

Seahawks si v tejto sezóne polepšili na 1:4. Royals zakopli s bilanciou 1-3-1.

Oba tímy si vymenili 21 striel, z toho 16 v druhom polčase. UNCW mala na konte všetkých šesť rohových kopov v zápase.

Parham strelila svoj prvý gól v kariére vo svoj veľký deň osem minút po zápase. Rodák z Raleigh, NC., čižmou krížom z Ella Faniosováktorý dostal dlhú službu od Kayla Burroughsová.

Seahawks, ktorí po polčase viedli 1:0, strelili rýchly gól v druhej tretine, prvý gól Hankovej v kariére. Výrobcovi Bestany zo Slovenska pomohli nováčikovia McKenna Gardner.

UNCW pripojený na štandardke z ľavého rohu prvákom Rachel Fry O’Brien, ktorá zamierila, strelila svoj druhý gól v kariére.

Absolventský brankár Hanna Al-Hakimktorý spolu s Parhamom, Kenadi Adamsová A Bentley Citin Boli ocenení na ceremónii Senior Day pred zápasom a šiestimi zákrokmi dosiahli čisté konto.

Seahawks chcú pokračovať vo svojom ofenzívnom tempe na štvrtkovom večernom otváracom zápase Coastal Athletic Association na severovýchode o 19:00.

READ  Cocktail Chat: Víťaz svetovej triedy Adrián Michalčík