Ricardo Pepe opäť skóroval pri víťazstve USMNT nad El Salvadorom a vyhral set

Konfederácia národov strelila ďalší gól od Ricarda Pepeho, aby v pondelok spečatila víťazstvo 1:0 nad Salvádorom v Orlande a vyhrala D-skupinu CONCACAF Ligy národov, čím si zabezpečila miesto v tohtoročnom letnom finále.

[ MORE: USMNT player ratings vs Grenada | Recap/highlights ]

Mexiko a USMNT sú prvé dva tímy (zo štyroch), ktoré postúpili do Final Round, pričom Panama a Kanada sú momentálne na prvom mieste, aby skončili na čele svojej skupiny, keď v utorok ukončia zápas.

V pondelok to bol pre USMNT frustrujúco pomalý začiatok, pretože Salvádor odmietol nechať Ameriku odpočívať alebo hrať svoju hru. Dlhé lopty cez hornú časť obrany USMNT vytvorili na začiatku niekoľko napätých momentov, ale tím dočasného trénera Anthonyho Hudsona vyzeral po polčase úplne inak.

Prvá skutočná príležitosť na skórovanie tímu USMNT prišla v 46. minúte, keď si Gio Reina strihol z ľavého krídla, pretlačil sa cez dvoch obrancov a vyslal prízemnú strelu k bližšej žrdi. Lopta napálila pred žrď a odrazená lopta sa vrátila do hry, tesne mimo dosahu Alejandra Zendegasa tesne nad šestnástkou.

[ MORE: Folarin Balogun to USMNT? “It’s something that will come to me” ]

Zendejas bol blízko k otvoreniu skóre už po dvoch minútach, odvážne – ale nevyhnutne – preloboval loptu cez Maria Gonzaleza, len aby ju stiahol mimo vzdialenejšej žrde.

Yanks pokračovali v tlaku aj v priebehu druhého polčasu a konečne sa dočkali svojej odmeny v 62. minúte, minútu po tom, čo Pepi vstúpil do hry, Weston McKinney našiel 20-ročného útočníka nebezpečne nabiehajúceho za obranu El Salvadoru, ale Gonzalez to videl tiež skoro a vyšiel, aby zavrel rohy, zatiaľ čo Pepe súperil s druhým. kanón. Pepe si vybral sladký čip na brankára, aby podporil dva góly, ktoré strelil v piatok proti Grenade.

READ  Stephen Davis zdôraznil dôležitosť dobrého štartu proti Taliansku

Ako sledovať živý prenos zápasu USMNT vs El Salvador, odkaz na vysielanie a čas začiatku

Spustenie: 19:30 ET
štadióneŠtadión Exploria – Orlando, Florida
Anglická televízia: TNT
TV/vysielanie v španielčine: Universo /páv

[ LIVE: CONCACAF Nations League scores – USMNT vs El Salvador ]

Jednotka USMNT

Brankári (3): Ethan Horvath (Luton Town), Zack Stephen (Middlesbrough), Matt Turner (Arsenal)

Obrancovia (8): Sergino Dest (AC Miláno), Mark McKenzie (Genk), Tim Reim (Fulham), Brian Reynolds (Westerlo), Anthony Robinson (Fulham), Miles Robinson (Atlanta United), Joe Scully (Borussia Mönchengladbach), Austin Trosti (Birmingham City ))

Stredné (7): Brendan Aronson (Leeds United), Johnny Cardoso (Internationale), Luca de la Torre (Celta Vigo), Weston McKinney (Leeds United), Younes Musa (Valencia), Alan Sonora (Juarez), Djorje Mihajlovic (Alkmaar)

Útočníci (6): Taylor Booth (Utrecht), Daryl Dyche (West Bromwich Albion), Ricardo Pepe (Groningen), Christian Pulisic (Chelsea), Geo Reina (Borussia Dortmund), Alejandro Zendegas (Club America)