Nastúpi Cristiano Ronaldo za Portugalsko proti Slovensku v kvalifikácii Euro 2024? Najnovšie správy od Najm Al-Nasr

Cristiano Ronaldo ešte neskončil na medzinárodnej úrovni – nie je to tak dlho -, keďže sa spolu so svojimi portugalskými spoluhráčmi pripravuje na ďalšiu sériu kvalifikácií na majstrovstvá Európy.

Portugalsko si už prakticky zabezpečilo účasť na Euro 2024 v Nemecku, keď vyhralo šesť zo šiestich v skupine J pred nadchádzajúcimi zápasmi proti Slovensku a Bosne a Hercegovine.

Vo svojom poslednom kvalifikačnom zápase zdolali Luxembursko 9:0, v zápase, ktorého sa Ronaldo nezúčastnil pre jeho suspendáciu.

Ale čo ďalší zápas? Dostane najlepší strelec medzinárodného mužského futbalu šancu predĺžiť svoj rekord? Sporting News vysvetľuje.

Viac: Tabuľky kvalifikačných skupín UEFA Euro 2024, poradie, rozpis a výsledky

Nastúpi Cristiano Ronaldo za Portugalsko proti Slovensku?

Áno. Roberto Martinez povolal Ronalda do hviezdne nabitého tímu na reprezentačnú prestávku s cieľom dať pečiatku kvalifikácii.

Po tom, čo Ronaldo naposledy vynechal zápas kvôli suspendácii, nastúpil proti Slovensku s kapitánskou páskou svojej krajiny a strelil svoj 124. gól za Portugalsko, čím zvýšil na 2:0 z pokutového kopu v 29. minúte. Je fit a pripravuje sa na návrat do jeho úroveň so saudským klubom Al-Nassr nedávno. 10 ligových gólov už v ročníku 2023/24.

Slovensko bude mať ťažkú ​​úlohu zastaviť ho, najmä keď za strednými útočníkmi Porta budú pravdepodobne štartovať takí ako Bruno Fernandes, Rafael Leao a Bernardo Silva.

Koľko hodín je Portugalsko vs Slovensko Začínate?

Kvalifikácia ME 2024 sa uskutoční dnes Piatok 13. októbrav Štadión Dragao Štadión, Porto.

Zápas sa začína o 20:45 miestneho času. Tu je návod, ako sa to premieta do časových pásiem v rôznych regiónoch po celom svete:

Nový Zéland Sobota 14. októbra 6:45 novozélandského času
READ  V skratke: Slovensko porazilo amerických korčuliarov 6:3 | Správy, šport, práca

Viac: Všetky doterajšie góly, ktoré strelil Cristiano Ronaldo za Al-Nasr v tejto sezóne