Kvalifikácia majstrovstiev sveta žien: Anglicko postavilo 20 bývalých súperiek proti Lotyšsku, aby zostalo na čele kvalifikačnej skupiny

Anglicko zvíťazilo nad Lotyšskom 20:0 v kvalifikačnej skupine MS v utorok večer.

Štyria hráči Anglicka dosiahli hetrikom pri víťazstve domácich nad výberom východnej Európy.

Beth Meade potrebovala na svoj hetrik na začiatku zápasu iba 23 minút, kým Elaine Whiteová skórovala dvakrát počas prvých deviatich minút a potom čakala na druhý polčas, aby skompletizovala hetrik.

Kvalifikácia majstrovstiev sveta žien UEFA

Anglicko porazilo v kvalifikácii majstrovstiev sveta Rakúsko

27.11.2021 o 16:26 hod

Alicia Russo bola ďalšou najlepšou strelkyňou, ktorá strelila hetrik, kým Lauren Hem strelila štyri z nich.

Zvyšné góly si rozdelili Georgia Stanway, Jordan Nobbs, Jill Scott, Ella Tone, Jess Carter a Bethany England,

Rakúsko Rozbíjali aj mreny Luxembursko V ostatnom skupinovom zápase vonku 8:0, kým Rakúsko zaostávalo za Anglickom o päť bodov. Španielsko Rovnaký výsledok dosiahol pri víťazstve hosťujúceho tímu Škótsko.

Inde bola veľká výhra pre Írska republika ako sa rozdrvili Gruzínsko 11-0 a Švédsko Skóre bolo 3:0 Slovensko. Škandinávsky tím sa kvalifikuje do A-skupiny s deviatimi bodmi, Írsko je na treťom mieste.

Maďarsko Zostrelený Ukrajina 4-2 v B-skupine, Ukrajina je teraz štvrtá, zatiaľ čo domáci sú tretí.

skupinová píla c Island víťazi 4:0 Cyprus, s poslednou časťou skupiny, pričom Island na druhom mieste po Holandsko.

Bosna a Hercegovina stlačený Malta Výhrou 1:0 v skupine E.

Azerbajdžan dostať sa cez čierna hora s rovnakým výsledkom, Dánsko Výhra 3:1 nad hosťami Rusko, Kým Albánsko Skóre bolo 3:1 Kosovo.

V skupine G, Chorvátsko Medzitým sa im podarilo vyhrať 4:0 Moldavsko, A Švajčiarsko únosca Litva 7-0 a Taliansko ukoristil ľahké víťazstvo 5:0 proti Rumunsko. Na druhom mieste je Taliansko, na čele Švajčiarsko, na konci rebríčka Moldavsko a na štvrtom mieste Chorvátsko.

V skupine H, Srbsko vyhrali 4:1 v BulharskoA Turecko stlačený Izrael 2-3 a Nemecko Skóre bolo 3:1 Portugalsko S posledným párom prvý a druhý, resp.

READ  Harvardská škola šermu predstavuje mužskú a ženskú triedu 2026

V prvej skupine, Slovinsko Doma utrpel nerozhodný stav 0:0 Grécko. Francúzsko Porazený Wales Aby som sa posunul o dva body dopredu.