Hlavné body a ciele: Slovensko 0-5 Francúzsko na ME 2022 | 18.06.2022

13:29 pred hodinou

90 + 5 ́ koniec zápasu

Zápas sa skončil na Štadióne Antona Malatinska. Skvelá cesta pre Francúzsko! Víťazstvom 5:0 nad Slovenskom pôjdeme na ME hráčov do 19 rokov správnou nohou.

13:28 pred hodinou

90+4′ bolo Francúzsko!

Sisi strelil Balai.

pred 2 hodinami 13:25

90′ predĺženie

V zápase sa bude hrať ešte päť minút.

pred 2 hodinami 13:19

86 žltá karta

Za Slovensko je varovaný Timotej Jambor. Druhá karta zápasu, už jedna v každom tíme.

pred 2 hodinami 13:18

84 Žltá karta

Vo Francúzsku varovali Solomona Tourého. Prvá karta v hre.

pred 2 hodinami 13:12

78 ́ alternatívne Slovensko

Victor Silaki nahrádza Adama Gregera.

pred 2 hodinami 13:11

75′ dvojité striedanie Francúzsko

Slim Ben Saghir a Terek Arconte nahrádzajú Angie Yuan Bonnie a Lum Chaona.

pred 2 hodinami 13:05

70′ prepínať Slovensko

Garbel Harabinovú nahradí Mario Sauer.

13:00 pred 2 hodinami

66′ Dvojité striedanie Francúzska

Abdullah Ba a Lamin Cisse nahradili Alana Virginiu a Martina Adeline.

pred 2 hodinami

66′ prepínať Slovensko

Marek Oglaki strieda Sebastiana Koussu.

12:57 pred 2 hodinami

62′ GOOOOAL PRE FRANCÚZSKO!

Opäť Alan Virginius! Útočník skóroval po tom, čo sa Chauna pokúsil o strelu vo vnútri šestnástky, ktorá skončila tečovaním a smerovaním do šestnástky.

12:54 pred 2 hodinami

59 GOOOOAL PRE FRANCÚZSKO!

Angie Yuan Bonnie! Druhý gól francúzskeho útočníka po prízemnej prihrávke od Chaony z pravého krídla a pred bránou medzi strednú obranu.

12:52 pred 2 hodinami

57′ GOOOOOAL PRE FRANCÚZSKO!

Alan Virginia! Útočník skóroval strelou k ľavej žrdi po prihrávke od Martina Adeline, ktorý získava loptu v tesnej blízkosti.

12:44 pred 2 hodinami

49′ Striedačka Francúzska

Florent da Silva nahradil Warrena Bonda, ktorý vyšiel zranený.

12:41 pred 2 hodinami

Začína sa druhý polčas

Zápas sa začína odznova. Pre Slovensko nastali dve zmeny, Martin Orajec a Adam Jacci nahradili Martina Mišoviča a Dominica Holcha.

12:23 pred 3 hodinami

Polčas 45 + 6′

Prvý polčas zápasu je za nami. Francúzsko zdolalo Slovensko 2:0, skórovali Lom Chuna a Angie Yuan Bony.

pred 3 hodinami

45′ predĺženie

V prvom polčase sa bude hrať ešte šesť minút.

45′ Francúzsko neuspelo!

Adeline sa rozbehla zo stredného pásma a vošla do pokutového územia a predložila loptu pred brankára, no prihrávka bola zahanbujúca pre Virginiusa, ktorý loptu poslal nad bránu.

44 ‚Slovensko sa priblížilo

Strelu Artura Jagdušha zachránil súper a priblížil sa k pravej žrdi.

40 posledných päť minút

Blíži sa koniec prvého polčasu. Francúzsko pokračuje v ofenzíve, Slovensko sa snaží byť odvážne, no zakaždým, keď prejde cez polovičku, dáva súperovi šancu na protiútok.

34′ GOOOOOAL PRE FRANCÚZSKO!

Angie Yuan Bonnie! Útočník skóruje po centri Virginie z ľavej strany.

32 Francúzsko je opäť blízko

Martin Adeline centroval loptu do pokutového územia a Angie Yuan Boni ju nedokázala pretlačiť dovnútra.

31′ Francúzsko je blízko!

Dobrá strela od Alana Virginiusa išla mimo ľavú žrď.

12:00 pred 3 hodinami

25′ hydratačná prestávka

Rozhodca dáva tímom chvíľu na vychladnutie. Teraz je tu vysoká teplota.

16′ GOOOOOAL PRE FRANCÚZSKO

Lou Chaona! Stredopoliar skóroval pred bránou po tom, čo sa z pravej strany presadil Brian Pereira a poslal prízemný center do šestnástky. Otvorí sa tabuľka výsledkov.

11:47 pred 3 hodinami

15′ prvá štvrtina zápasu

Všetko zostáva tak ako doteraz. Tabuľka výsledkov sa neotvára.

11:45 pred 3 hodinami

10′ prvých minút

Remíza je zatiaľ bezgólová. Počas prvých minút sme si nevypracovali čisté šance na skórovanie.

11:39 pred 3 hodinami

5 ‚Slovensko sa snaží

Kóšovu hlavičku sprava centroval Gajdoš, ale lopta zostala v rukách Lo-Tutala.

11:36 pred 3 hodinami

4 ‚Slovensko sa priblížilo k zápasu

Gajdoš vystrelil vo vnútri šestnástky a loptu zasiahol protihráč.

Zápas začína

Prebieha zápas medzi Slovenskom a Francúzskom.

11:30 pred 3 hodinami

tímov v teréne

Hráči Slovenska a Francúzska hrajú na Štadióne Antona Malatinského.

pred 4 hodinami

každá skupina

Už o pár chvíľ odohrajú tímy ihrisko na štadióne Antona Malatinského.

Alternatívy – Francúzsko

16. Ján Lenard (brankár), 02. Benhi Zukro 04. Ismail Dkouri 09. Salim bin Saghir 11. Lamine Cisse, 12. Tyric Arconte, 15. Florent da Silva 17. Abdullah B 18. Jordan Semedo Varela.

11:05 pred 4 hodinami

Alternatívy – Slovensko

12. Adam Hrdina (brankár), 05. Šimon Miuda 07. Dominik Šnajder, 11. Adam je tu 13. Marek Oglacki 14. Máté Szolgai, 17. Victor Silaki, 18. Martin Oravec, 20. Mário Sauer.

11:00 pred 4 hodinami

Počnúc od jedenástej – Slovensko

10:50 pred 4 hodinami

Sledujte nás tu zápas Slovenska a Francúzska naživo!

Už o chvíľu sa s vami podelíme o štartovné zostavy na živý zápas Slovenska s Francúzskom, ako aj o najnovšie informácie zo Štadióna Antona Malatinského. Nenechajte si ujsť živé aktualizácie a podrobnosti o komentároch k spravodajstvu VAVEL.

10:45 pred 4 hodinami

Ako sledovať Slovensko vs Francúzsko naživo v televízii a na internete?

10:40 pred 4 hodinami

O koľkej je zápas Slovensko – Francúzsko na ME hráčov do 19 rokov?

10:35 pred 4 hodinami

Hlavný hráč – Francúzsko

Vo Francúzsku prítomnosť Muhammad Ali Shaw stojaci vonku. Útočník Angers je považovaný za jedného z najdôležitejších hráčov v tíme za prínos v kvalifikačnej fáze, kde strelil dva góly a v sezóne strelil svojmu klubu štyri góly.

10:30 pred 4 hodinami

Hlavný hráč – Slovensko

Na Slovensku je prítomnosť o Timoteg Gambur stojaci vonku. V minulej sezóne, v ktorej nastúpil a preliezol do druhého tímu, zaznamenal útočník Žiliny dobrý progres. V oboch tímoch strelil štyri góly a s piatimi gólmi bol jednou z hviezd tímu do 19 rokov v mládežníckej lige UEFA.

10:25 pred 5 hodinami

História Slovenska vs Francúzsko

10:10 pred 5 hodinami

Zápas sa odohrá na štadióne Antona Malatinského

10:05 pred 5 hodinami

Vitajte na spravodajstve VAVEL.com o zápase majstrovstiev Európy hráčov do 19 rokov: Slovensko a Francúzsko NAŽIVO!

Volám sa Jonathan Martinez a budem vaším hostiteľom tohto zápasu. Priamo tu na VAVEL vám prinesieme predzápasovú analýzu, aktualizácie skóre a živé správy.