Futbal otvára sezónu 2023 proti 17. miestu štátu Michigan

Henry Lenhardt

Partner, komunikácia a strategická angažovanosť pre značku

Cincinnati- Futbalový tím University of Cincinnati otvorí sezónu 2023 na ceste vo štvrtok proti 17. Michigan State a zaháji novú éru futbalu Cincinnati pod vedením hlavného trénera. Erica Demersová. Zápas sa začne o 19:30 EST na štadióne DeMartin v East Lansing v Michigane, čo bude 800. zápas v histórii programu.

Zápas bude vysielaný na B1G+, na sledovanie zápasu je potrebné predplatné streamovacej služby. Fanúšikovia môžu tiež sledovať existujúce štatistiky naživo tu.

Štvrtkový zápas bude prvým z dvoch cestných zápasov, ktoré odštartujú sezónu Bearcats. Tím sa v nedeľu 20. augusta stretne s Daytonom, aby uzavrel úvodný víkend sezóny.

// zápas

Toto bude dvadsiate druhé stretnutie medzi týmito dvoma programami a jedenástykrát sa bude konať vo východnom Lansingu. Séria je momentálne nerozhodná 5-5-0, keď sa hrá v štáte Michigan, zatiaľ čo Bearcats vedú celkovú sériu 12-8-1. Posledný zápas sa odohral v minulej sezóne na štadióne Jatter a skončil sa remízou 0:0. Naposledy MSU hostilo zápas v roku 2006, keď Spartans vyhrali 2:0.

Zábavný fakt: UCLA a MSU boli tri sezóny (1980–1983) oponentmi konferencie v Midwest Intercollegiate Women’s Soccer League predtým, ako opustili Cincinnati, aby sa stali nezávislými.

// Vstup do éry Demers

Tréner Erica Demersová V decembri sa stala šiestou hlavnou trénerkou ženského futbalového tímu Cincinnati. Jej prvý rok na UCLA bude siedmou sezónou jej kariéry ako hlavná trénerka po tom, čo posledných šesť rokov strávila vedením ženského tímu UAB. K Demersovej sa v Cincinnati pridajú dvaja jej asistenti trénera z UAB: Rachel Collinsová a John Robertson. Robertson je súčasťou ich personálu od roku 2018, zatiaľ čo Collins sa k nim pridal v roku 2019.

// päť rokov za 22

READ  Egypt a Slovensko rokujú o posilnení bilaterálnych vzťahov a medzinárodných otázkach

Trojnásobný hráč roka na americkej atletickej konferencii a štvornásobný ocenený AAC First Team All-Conference Ashley Baron Vrátila sa na svoju piatu sezónu ako Bearcat. Je prvou Bearcat v histórii programu, ktorá vo svojej kariére získala štyri celokonferenčné vyznamenania prvého tímu. Obranná línia Cincinnati nastúpila v minulej sezóne na všetkých 17 zápasov. Tretíkrát v kariére odohrala vyše 1 400 minút (1 486 minút). Zaznamenala kariérne maximum 2 góly z 24 striel (7 na bránu). V minulej sezóne som odohral viac ako 80 minút v 15 zo 17 zápasov.

// PRESTAVENIE KONFERENCIE

Cincinnati sa oficiálne pripojilo ku konferencii Big 12 1. júla 2023 po tom, čo predchádzajúcich deväť rokov strávilo v AAC. Bearcats začnú svoju inauguračnú sezónu v Big 12 a budú prvým programom UC, ktorý bude súťažiť v hre alebo hre v rámci svojej novej konferencie.

// V novej konferencii nenastali žiadne zmeny

S UCLA v Big 12 to bude piata nová konferencia, ku ktorej sa Bearcats pripojili od vytvorenia programu v roku 1980 (poznámka: tím bol nezávislý v rokoch 1984-93.) Bearcats dosiahli na predchádzajúcej inaugurácii svojej konferencie dvojciferné víťazstvá. sezón, vrátane Išlo 15-5-2 ako súčasť GMC v roku 1994.

// VEĽKÁ 800
Zápas medzi Cincinnati a Michigan State bude v programe 800. zápasom odohraným od založenia tímu v roku 1980. Tím drží rekord 413-309-77 za posledných 43 rokov a má víťazné percento 0,565.

// Vedúci strelci
V minulej sezóne mali Bearcats troch hráčov, ktorí získali najviac gólov tímu so štyrmi. Dvaja z troch hráčov, juniori Paige Miller Študent druhého ročníka Megan SmithováVrátil by sa do Cincinnati a viedol ofenzívne úsilie.

// vráti spoľahlivosť
Bearcats running back mali troch hráčov, ktorí nastúpili vo všetkých 17 zápasoch minulej sezóny; Líder defenzívy Barron a jeho spolužiak v zadnej línii Bitka s KendallObaja sa vracajú piatu sezónu a sú staršími brankármi Anna Rexfordová. Battle a Rexford začali a odohrali každý zápas za posledné dve sezóny.

// ZÁZNAM KNIHY REXFORD
Rexfordová nielenže v roku 2022 nastúpila na všetkých 17 zápasov za Bearcats, ale mala aj dominantný rok. Ročník zakončila siedmimi nulami, desiatym v jednej sezóne v histórii programu. Brankár z Wilmore v štáte Kentucky tiež ukončil ročník s priemerom 0,96, čo je ôsmy najlepší v histórii programu.

// História zamestnaní
obaja Anna Rexfordová A Ashley Baron História strašidelného programu v cincinnati. Rexford je momentálne na siedmom mieste v počte víťazstiev v kariére s 19 a má ôsmy najväčší počet vyradených zápasov v histórii programu s 11. Barronová sa rýchlo blíži k svojmu najväčšiemu počtu minút v kariére, pretože jej chýba niečo vyše 300 minút od toho, aby sa dostala do prvej desiatky. viac ako 1400 minút v troch z jej predchádzajúcich štyroch sezón.

// chytiť stred
Kombinácia v strede poľa od Emma Schmelzerová A Lauren Bastian Budeme sa snažiť opäť zvýšiť tempo Bearcats. Bastian v minulej sezóne viedol tím v počte asistencií (3), odohral len 14 zápasov. Schmelzer ukončil ročník so štvrtým najväčším počtom strelených minút (1 235) a dvoma strelenými gólmi.

// CHRÁŇTE ŠTADIÓN GETTLER
V posledných rokoch sa Gettler Stadium ukázal ako skvelé miesto na hranie, keďže tím od roku 2013 prehral doma iba 18-krát. V minulej sezóne Bearcats viedli 7-0-2, dali len päť gólov a zaznamenali šesť shutoutov. Deväť zápasov počas základnej časti.

// medzinárodné odvolanie
Tohtoročné užšie zoznamy zahŕňajú päť medzinárodných športovcov, ako aj Demers (Weyland, Ontario) v troch rôznych krajinách. Všetci piati sú tiež novými prírastkami na súpiske prestupového portálu. Vrcholom skupiny sú prestavby UAB, junior Laura Zimberová (Slovensko) a študent druhého ročníka Claire Rhea (Ontário). UCLA tiež pridala prestupy absolventov Teny Akindougou (Nové Škótsko), ktorý hral posledné štyri roky v Texase.

// nasledovný
Bearcats zamieria po I-75, aby sa vydali na Dayton, aby dokončili svoj roadtrip po otvorení sezóny. Zápas sa začne v nedeľu 20. augusta o 18:00 na štadióne Bogan. Zápas bude vysielať ESPN+.