ESPN a ABC predstavujú všetkých 51 zápasov európskych futbalových majstrovstiev UEFA 2020, 11. júna – 11. júla

  • EURO UEFA sa vracajú do sieťovej televízie v ABC prvýkrát od roku 2008
  • ESPN + pre živé zážitky z druhej obrazovky a rozšírené štúdiové programovanie

ESPN a ABC sa stretnú, aby odvysielali viac ako 140 živých hodín majstrovstiev Európy vo futbale 2020 od piatku 11. júna úvodným zápasom v Ríme, až do finále v nedeľu 11. júla na historickom štadióne Wembley v Londýne.

ESPN bude vysielať 40 zápasov UEFA EURO 2020, ESPN2 bude vysielať šesť a ABC bude vysielať päť zápasov (dva zápasy skupinovej fázy, 16. kolo a štvrťfinále) – prvé zápasy európskych futbalových majstrovstiev UEFA v televízii od roku 2008. Tieto zápasy budú vysielané naživo na ESPN a ABC. Okrem toho budú zápasy vysielané na ABC súčasne na ESPN3.

ESPN + bude vysielať všetkých 51 zápasov prostredníctvom Second Screen Experience s tromi rôznymi kanálmi – leteckou kamerou (taktická kamera) a dvoma bonusovými kanálmi, ktoré poskytujú fanúšikom kombináciu kamier Iso-Cam pre hráča a manažéra a zvuk od komentátorov zápasov ESPN.

Štúdiové programovanie:

Všetky televízne vysielania európskych futbalových majstrovstiev UEFA budú obsahovať predzápasové štúdio, polčasové a pozápasové sekcie prostredníctvom ABC, ESPN a ESPN2.

  • Zobraziť ukážku turnaja: Pokrytie ESPN2 začne 30-minútovou ukážkou, ktorá sa zobrazí v stredu 9. júna o 18:30 východného času.
  • EURO dnes Bude sa vysielať medzi zápasmi počas celého turnaja.
  • Eur dnes večer Bude sa vysielať v dňoch zápasu po poslednom zápase na ABC, ESPN a ESPN2
  • Okolitý zvukový obsah: Pred a počas mesačných súťaží bude ESPN3 obsahovať 12 pred turnajových predstavení.

UEFA EURO 2020 na ESPN +:

Okrem zážitku z druhej obrazovky pre všetky turnajové zápasy bude ESPN + vysielať semifinále ESPN a zápasy UEFA EURO 2020 súčasne. Ďalší hlavný obsah eura:

  • ESPN FC – hostitelia A Thomas A Kay Murray Každý zápasový deň budú analytici striedavo sledovať denné správy o futbalových správach, najdôležitejších udalostiach a názorovom programe. Časti prehliadky budú zamerané na dennú udalosť UEFA EURO 2020
  • Štúdiové programové vybavenie značky UEFA EURO bude obsahovať denné zvýraznenie, prehliadky vedúce k osemfinále a štvrťfinále, prehliadku turnaja, ukážku prezentácie finále UEFA EURO 2020 Final a špeciálny program po skončení finále.
  • Celý rad klasických zápasov Európskej futbalovej ligy UEFA bude k dispozícii od 8. júna.

Tímy Európskeho pohára národov 2020 (hodnotenie FIFA – apríl 2021):

READ  Ak je Anglicko U-21 skôr na trati, ako by malo uspieť, potom sa do turnajov nezapojujte, hovorí Andy Hinchcliffe | futbalové správy

Rakúsko (č. 23), Belgicko (1), Chorvátsko (14), Česká republika (40), Dánsko (10), Anglicko (4), Fínsko (52), Francúzsko (2), Nemecko (12), Maďarsko ( 37) (Taliansko (7), Holandsko (16), Severné Macedónsko (62), Poľsko (21), Portugalsko (5), Rusko (38), Škótsko (44), Slovensko (36), Španielsko (6), Švédsko) ) 18). Švajčiarsko (13), Turecko (29), Ukrajina (24) a Wales (17).

Európsky pohár národov 2020 – Skupiny (hodnotenie FIFA):

Skupina A. Skupina B. Skupina C.
Turecko (č. 29) Dánsko (č. 10) Holandsko (č. 16)
Taliansko (7) Fínsko (52) Ukrajina (24)
Wales (17) Belgicko (1) Rakúsko (23)
Švajčiarsko (13) Rusko (38) Macedónsko (62)
Skupina D. Skupina E. Skupina F.
Anglicko (č. 4) Španielsko (č. 6) Maďarsko (č. 37)
Chorvátsko (14) Švédsko (18) Portugalsko (5)
Škótsko (44) Poľsko (21) Francúzsko (2)
Česká republika (40) Slovensko (36) Nemecko (12)

Časový plán zápasov / komentátorov podľa skupinových fáz (zmeny vyhradené):

The Komentátori sa zhodujú

Dátum Čas (východný čas) zápas Zápas # Siete
Piatok 11. júna 2:30 popoludní Skupina A: Turecko vs Taliansko

John Champion a Taylor Twillman

1 ESPN
Sobota 12. júna 8:30 Skupina A: Wales vs Švajčiarsko

Steve Kangalossi a Alejandro Moreno

2 ESPN
11:30 Druhá skupina: Dánsko vs Fínsko

Derek Ray vs. Evan Icoco

3 ESPN
2:30 popoludní Druhá skupina: Belgicko vs Rusko

Hrdina a Toelman

4 ABC
Nedeľa 13. júna 8:30 Skupina D: Anglicko vs Chorvátsko

Ian z Arku a Stuart Robson

7 ESPN
11:30 Skupina C: Rakúsko vs Macedónsko

Mark Donaldson a Matthew Bonetti

6 ESPN
14:30 Skupina 3: Holandsko vs Ukrajina

Kangalusi a Moreno

5 ESPN
Pondelok 14. júna 8:30 Štvrtá skupina: Škótsko vs Česko

Ray a Coco

8 ESPN
11:30 Skupina E: Poľsko vs Slovensko

Dark a Robson

10 ESPN
2:30 popoludní Skupina E – Španielsko vs Švédsko

Hrdina a Toelman

9 ESPN
Utorok 15. júna 11:30 Skupina F: Maďarsko vs Portugalsko

Ray a Coco

11 ESPN
2:30 popoludní Skupina F – Francúzsko vs Nemecko

Hrdina a Toelman

12 ESPN
Streda 16. júna 8:30 Druhá skupina: Fínsko vs Rusko

Donaldson a Bonetti

15 ESPN
11:30 Skupina A: Turecko vs Wales

Dark a Robson

13 ESPN
2:30 popoludní Skupina A – Taliansko vs Švajčiarsko

Kangalusi a Moreno

14 ESPN
Štvrtok 17. júna 8:30 Tretia skupina: Ukrajina vs Macedónsko

Donaldson a Bonetti

18 ESPN
11:30 Skupina B: Dánsko vs Belgicko

Hrdina a Toelman

16 ESPN
2:30 popoludní Skupina C: Holandsko vs Rakúsko

Ray a Coco

17 ESPN
Piatok 18. júna 8:30 Skupina E: Švédsko vs Slovensko

Kangalusi a Moreno

21 ESPN
11:30 Skupina D: Chorvátsko vs Česká republika

Ray a Coco

19 ESPN
2:30 popoludní Skupina D – Anglicko vs Škótsko

Dark a Robson

20 ESPN
Sobota 19. júna 8:30 Skupina F – Maďarsko vs Francúzsko

Dark a Robson

23 ESPN
11:30 Skupina F: Portugalsko vs Nemecko

Hrdina a Toelman

24 ESPN
2:30 popoludní Skupina E: Španielsko a Poľsko

Ray a Coco

22 ABC
Nedeľa 20. júna 11:30 Skupina A: Švajčiarsko vs Turecko 25 ESPN
11:30 Skupina A: Taliansko vs Wales 26 ESPN2
Pondelok 21. júna 11:30 Skupina C: Severné Macedónsko vs Holandsko 29 ESPN
11:30 Tretia skupina: Ukrajina vs Rakúsko 30 ESPN2
2:30 popoludní Druhá skupina: Rusko vs Dánsko 27 ESPN
2:30 popoludní Druhá skupina: Fínsko vs Belgicko 28 ESPN2
Utorok 22. júna 2:30 popoludní Skupina D: Chorvátsko vs Škótsko 31 ESPN
2:30 popoludní Skupina D: Česko vs. Anglicko 32 ESPN2
Streda 23. júna 11:30 Skupina E: Slovensko vs Španielsko 33 ESPN
11:30 Skupina E – Švédsko vs Poľsko 34 ESPN2
2:30 popoludní Skupina F: Portugalsko vs Francúzsko 35 ESPN
2:30 popoludní Skupina F: Nemecko vs Maďarsko 36 ESPN2
Sobota 26. júna 11:30 RD 16 – 2A verzus 2B 38 ESPN
2:30 popoludní RD 16-1A verzus 2C 37 ABC
Nedeľa 27. júna 11:30 RD 16 – 1C vs 3DEF 40 ESPN
2:30 popoludní RD 16 – 1B verzus 3ADEF 39 ABC
Pondelok 28. júna 11:30 RD 16 – 2D verzus 2E 42 ESPN
2:30 popoludní RD 16 – 1F verzus 3ABC 41 ESPN
Utorok 29. júna 11:30 RD 16 – 1 D verzus 2F 44 ESPN
2:30 popoludní RD 16 – 1E verzus 3ABCD 43 ESPN
Piatok 2. júla 11:30 Štvrťfinále 1 – W41 vs W42 45 ESPN
2:30 popoludní Štvrťfinále II – W39 proti W37 46 ESPN
Sobota 3. júla 11:30 Štvrťfinále III – W40 proti W38 47 ESPN
2:30 popoludní Štvrťfinále IV – W43 vs W44 48 ABC
Utorok 6. júla 2:30 popoludní Semifinále 1 (W46 proti W45) 49 ESPN a ESPN +
Streda 7. júla 2:30 popoludní Semifinále 2 (Výhra 48. a 47. týždňa) 50 ESPN a ESPN +
Nedeľa 11. júla 2:30 popoludní Finále – semifinálové víťazky 51 ESPN a ESPN +
READ  Novak Djokovič sa dostáva do belehradského finále

*** Pokrytie zápasov ABC, ESPN a ESPN2 sa začína o 8:30, 11:30 a 14:30.

** Výkopové časy sú približne 30 minút po začiatku televízneho pokrytia

* Zhodné čísla sú podľa klasifikácie UEFA

O súťaži UEFA EURO 2020:

S 22 z 24 národných tímov turnaja zaradených medzi 50 najlepších svetových rebríčkov FIFA (apríl 2021) sú európske futbalové majstrovstvá UEFA nepochybne najslávnejším a najkonkurencieschopnejším medzinárodným futbalovým turnajom na svete. Prvý turnaj sa konal v roku 1960 a usporiadal ho Francúzsko.

Na oslavu 60. výročiaDesiaty Rok po prvom turnaji sa zápasy UEFA EURO 2020 budú hrať v 11 hostiteľských mestách po celej Európe – Amsterdam, Baku (Azerbajdžan), Bukurešť, Budapešť, Kodaň, Glasgow, Londýn, Mníchov, Rím, Sevilla (Španielsko) a Petrohrad. Turnaj sa mal konať v júni a júli 2020, ale kvôli COVID-19 bol odložený na toto leto.

ESPN je v USA domovom európskych futbalových majstrovstiev UEFA od roku 2008. ESPN korunovalo španielske (2008 a 2012) a Portugalsko (2016) európske futbalové šampióny.

Najvýznamnejšie úspechy európskeho šampionátu 2020:

  • Šampióni UEFA EURO 2016 Portugalsko sa vracajú spolu s päťnásobným futbalistom roka Ronaldom za obhajobou pohára
  • Poslední štyria šampióni svetového pohára FIFA – Francúzsko (2018), Nemecko (2014), Španielsko (2010) a Taliansko (2006) – sa predstavia na EURO 2020 UEFA
  • Zúčastní sa päť z ôsmich víťazov svetového pohára FIFA (Nemecko, Španielsko, Taliansko, Francúzsko a Anglicko).
  • Na turnaji súťaží 12 zo 14 európskych tímov z majstrovstiev sveta 2018
  • Sedem z 10 najlepších tímov v súčasnosti súťaží v rebríčku FIFA (apríl 2021) za mužské národné tímy na štvorročnom európskom futbalovom šampionáte.
  • Zápas skupiny F – Francúzsko – Portugalsko – je v stredu 23. júna odvetou finále Európskeho pohára národov 2016.

– 30 –

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *