Ekvádor U20 vs Slovensko U20 Predpovede a tipy na stávkovanie

Ekvádor do 20 rokov a Slovensko do 20 rokov sa v utorok (23. mája) pobijú o tri body v zápase B-skupiny majstrovstiev sveta vo futbale hráčov do 20 rokov 2023.

Ekvádor odštartoval svoju kampaň sobotným víťazstvom 1:0 proti Spojeným štátom. Víťazný gól strelil v tretej minúte nadstaveného času Jonathan Gomez. Medzitým sa Slovensko dostalo do varu výhrou 4:0 nad Fidži.

Adam Ghazi a Mateh Zolgay strelili góly v prvom polčase, zatiaľ čo Artur Jagdos a Timotej Gambor strelili góly v druhom polčase, aby dokonali porážku. Víťazstvom sa tím Európy vyšvihol do čela skupiny s tromi bodmi. Ekvádor je tretí v tabuľke a stále sa ženie za prvým bodom v sezóne.

Ekvádor U20 vs Slovensko U20 Vzájomné a kľúčové postavy

• Pôjde o prvé stretnutie oboch strán.
  • Päť z posledných šiestich zápasov Ekvádoru strelilo menej ako tri góly.
  • Päť z posledných šiestich zápasov Slovenska prinieslo minimálne tri góly.
  • Víťazstvo Slovenska 4:0 nad Fidži prerušilo sériu piatich zápasov v rade, v ktorých skórovali oba tímy.
  • Slovensko odišlo päť zápasov bez prehry, štyri vyhralo.
  • Najlepší výsledok Ekvádoru na Svetovom pohári do 20 rokov dosiahol v roku 2019, keď skončil tretí.
  • Slovensko sa na MS hráčov do 20 rokov predstavilo už druhýkrát. Pri predchádzajúcej účasti v roku 2003 vypadli v osemfinále.

Tipnite si zápas medzi Ekvádorom do 20 rokov a Slovenskom do 20 rokov

Ekvádor podľahol porážke USA za otrasných okolností a inkasoval v prestávke. Juhoamerická strana sa bude snažiť odraziť sklamanie z víťazstva. Ak tak neurobia, zostane im hora, ktorú musia zdolať v pretekoch o automatickú kvalifikáciu.

Medzitým Slovensko rutinne vyhralo nad fidžijskými chlapcami a víťazstvo ich priviedlo k vyradeniu. Ďalšie víťazstvo pre Little Falcons by znamenalo postup do play off pred zápasom proti Spojeným štátom.

READ  Slovensko je pod tlakom Štrasburgu, aby odškodnilo Rómov za sterilizáciu

Hoci môže vyhrať ktorýkoľvek tím, korisť sa môže v prípade nízkeho skóre rozdeliť.

predpoveď: Ekvádor 1-1 Slovensko

Tip 1 – Výsledok: kresba

Tip 2 – Obidva tímy dajú gól

Tip 3 – Menej ako 2,5 gólu

Tip 4 – Oba polčasy vyprodukujú viac ako 0,5 gólu

Paul Merson predpovedá zápasy Manchester City vs Chelsea a ďalšie PL GW 37 zápasov! kliknite tu