Atletické šortky Hartley; Pondelok 1. mája

Sports by Hartley pondelok 1. mája Od 12:05 hod

Jeremy Hanzel skóroval na 6:21 v predĺžení a zabezpečil tím Thunderbirds vedenie v sérii 2:0.

Hry 3 a 4 sa budú konať v Kamloops v utorok a štvrtok.

Winnipeg ICE 6 Saskatoon Blades 2 (sobota)
Čepele Winnipeg ICE 3 Saskatoon 0 (piatok)

ICE vedie 2:0 s hrami 3 a 4 v utorok a stredu v Saskatoone.

Kanada v tretej tretine vyrovnala na 3. minútu 1:10 a potom ju vyhrala 7:51 po predĺžení.

Riley Haidt z Prince George Cougars bol súčasťou kanadského tímu.

V zápase o bronz proti Slovensku nezískal ani bod.

BCHL:

Princ George Spruce Kings predĺžil zmluvy so svojím generálnym manažérom Mikeom Howesom a hlavným trénerom Alexom Evenom.

53-ročný Hawes podpísal predĺženie zmluvy o tri roky po tom, čo ukončil svoju 18. sezónu v tíme, vrátane 12. v pozícii generálneho riaditeľa.

Smrekoví králi dali 35-ročnému Evenovi predĺženie o dva roky.

Posledné štyri roky bol hlavným trénerom tímu a predtým bol dve sezóny asistentom trénera.

Správna rada BCHL odhlasovala, že sa stane nezávislou ligou mimo Hockey Canada od budúceho mesiaca 1. júna.

NHL: (7. zápas a rozhodujúci zápas vo štvrťfinále konferencie Best-of-7)

Cestný tím vyhral v nedeľu oba svoje rozhodujúce zápasy

extra čas: Florida 4 Boston 3

Panthers vyhrali 4:3, vymazali manko 3 zápasov ku 1 a vytiahli ohromujúci rozruch nad tímom, ktorý vyhral Prezidentskú trofej.

Florida prehrávala 3:2, kým Brandon Montour strelil svoj druhý gól v zápase s minútou do konca tretej tretiny.

READ  Prvá prezidentka Slovenska sa budúci rok nebude uchádzať o znovuzvolenie

Carter Verhaghe strelil víťazný gól v čase 8:35 predĺženia.

Panthers sa v semifinále Východnej konferencie predstavia proti Torontu Maple Leafs.

Seattle 2 Colorado 1

Obhajca titulu chýba po tom, čo Kraken vyhral 4:3. Seattle sa v druhom kole play off stretne s Dallasom Stars.

Prvé kolo play-off Stanleyho pohára sa skončí dnes večer (v pondelok) zápasom New York Rangers s New Jersey Devils (5:00 PST) v siedmom a rozhodujúcom zápase svojej série. Víťaz postúpi do druhého kola proti Carolina Hurricanes.

Rozpis zápasov / výsledky Národnej hokejovej ligy tu.

#

Po troch sezónach v práci Calgary Flames vyhodili hlavného trénera Daryla Suttera.

Tento krok prichádza len dva týždne po tom, čo tím oznámil, že generálny manažér Brad Treleving súhlasil s obchodovaním s organizáciou.

Don Maloney, prezident hokejových operácií Flames, je v súčasnosti dočasným generálnym manažérom tímu.

NBA: (2 zápasy play-off v nedeľu)

Golden State Warriors 120 Sacramento Kings 100

Warriors vyhrali sériu 4:3 na postup do 2. kola proti Los Angeles Lakers.

Stephen Curry získal 50 bodov, čo je najviac bodov, aké kedy získal v siedmom zápase NBA.

Miami Heat 108 New York Knicks 101

Prvý zápas v semifinále Východnej konferencie best-of-7.

Dnes večer (pondelok) sú na programe dva play-off NBA: Philadelphia v Bostone (4:30 PST) v úvodnom zápase série a Phoenix v Denveri (7:00 PST). Nuggets vedú v semifinále Západnej konferencie nad Suns 1:0.

READ  Ukrajina 1:1 Anglicko: Tri levy nešťastne remizovali v Poľsku vďaka gólom Oleksandra Zinčenka a Kylea Walkera | futbalové správy

Výsledky NBA sa dajú nájsť správne tu.

Major League Baseball:

Seattle Mariners 10 Toronto Blue Jays 8 (10 jázd)

Prehra ukončila šesťzápasovú víťaznú sériu Jays.

Blue Jays (18-10) odštartujú 9-zápasový roadtrip dnes večer (pondelok 16:10 PT) proti Boston Red Sox (15-14).

Všetkých päť tímov na Blízkom východe má viac ako 0,500

Harmonogram Blue Jays 2023 nájdete tu tu.

Poradie MLB nájdete tu.

Rozpis/skóre MLB nájdete tu tu.

PG Senior Lacrosse:

Dnes večer (pondelok) sa v Prince George Senior Lacrosse začína nová sezóna, keď Bandits hrajú proti Devils o 8:00 v Kopar Memorial Arena.