Wales – Kvalifikácia majstrovstiev sveta vo futbale Ukrajina je tento víkend na vrchole futbalu v televízii a online

Ukrajina je od miesta na majstrovstvá sveta 2022 vzdialená jedno víťazstvo a inšpiratívny príbeh vojnou zničeného národa bude teraz čeliť svojej chvíli pravdy v nedeľu proti Walesu.

Futbal nie je hlavnou témou v mysliach Ukrajincov, zatiaľ čo ich národ je uprostred vojny s Ruskom. Dostať sa na majstrovstvá sveta je citeľným rozptýlením od tejto reality a hráči o tom nestrácajú prehľad.

„Pokiaľ ide o futbal, ukrajinský tím má náš vlastný sen,“ povedal tento týždeň hviezdny Oleksandr Zinchenko. „Chceme ísť na majstrovstvá sveta, poskytnúť ľuďom tieto úžasné pocity, pretože Ukrajinci si to v tejto chvíli veľmi zaslúžia.

Čo sa týka Walesu, jedna prehra s Belgickom posunula tím Roba Pagea do play off. V stredu začal Walesan svoju kampaň v Lige národov UEFA prehrou 2:1 s Poľskom.

Fanúšikovia americkej mužskej reprezentácie budú so zvýšeným záujmom sledovať Wales a Ukrajinu s vedomím, že USMNT sa v úvodnom zápase majstrovstiev sveta stretne s víťazom. USMNT je tiež v nedeľu späť v akcii a hľadá ďalší skvelý zápas proti neznámemu súperovi.

V stredajšom stredajšom víťazstve 3:0 nad Marokom sa toho veľa páčilo, no Uruguaj bol v tomto okne vždy na čele av nedeľu by mal v Kansas City predstaviť tvrdší test.

Ak ste tak ešte neurobili, nezabudnite sa zaregistrovať na odber bezplatných skúšobných verzií aplikácie ESPN + A Hlavné + Pre všetky vaše potreby streamovania futbalu. Nezabudnite použiť tieto odkazy SBI na registráciu ešte dnes a ak sa zaregistrujete Hlavné + Použitím nášho odkazu (a použitím kódu ponuky SBI) získate týždennú bezplatnú skúšobnú verziu.

Tu je prehľad 5 najlepších zápasov, ktoré si tento víkend môžete pozrieť, ako aj úplné zhrnutie tohto víkendového futbalu v televízii a online:


Top 5 zápasov víkendu, ktoré musíte vidieť


1. Spojené štáty vs. Uruguaj – Ako by vyzerala USMNT proti sile CONMEBOL?

2. Wales vs. Ukrajina – Nedá sa poprieť, že väčšina sveta chce, aby Ukrajina uspela, a Wales to musí nejako odložiť. Je to možné?

3. Taliansko vs. Nemecko – Hlavným nerozhodným výsledkom víkendovej súpisky Ligy národov UEFA je taliansky tím, ktorý zúfalo túži po víťazstve po stredajšej prehre 3:0 s Argentínou vo Finalissima.

4. Vancouver Whitecaps vs Real Salt Lake – V jedinom zápase MLS tohto víkendu sa RSL snaží vykopať päty v play-off Západnej konferencie.

5. Eibar vs. Girona – Španielske vzostupy a pády sa odohrajú tento víkend. Eibar sa snaží skrátiť svoj pobyt v Segunde a potrebuje si uchrániť svoj náskok 1:0 nad Gironou.


Tento víkendový futbal v televízii a online


piatok


Európska liga národov

10:00 – Fox Sports 2, fuboTV – Kazachstan vs Azerbajdžan
12:00 – fuboTV – Lotyšsko vs. Andorra
14:45 – Fox Soccer Plus, fuboTV – Chorvátsko VS Rakúsko
14:45 – fuboTV – Francúzsko vs. Dánsko
14:45 – Fox Sports 1, fuboTV – Belgicko VS Holandsko
14:45 – fuboTV – Bielorusko VS Slovensko
14:45 – fuboTV – Lichtenštajnsko vs Moldavsko

READ  Víťazi ocenenia Mohammed bin Rashid Al Maktoum Creative Sports Award budú ocenení 9. januára v centre Expo 2020 Dubaj.

CONCACAF Liga národov

16:00 – Paramount+ – Svätý Martin vs Aruba
16:00 – Paramount + – Britské Panenské ostrovy vs. Kajmanské ostrovy
16:30 – Paramount+ – Svätý Martin vs. Americké Panenské ostrovy
16:30 – Paramount+ – Ostrovy Turks a Caicos vs Bonaire
17:00 – Paramount + – Bahamy vs. Svätý Vincent a Grenadíny
20:00 – Paramount + – Curaçao vs. Honduras
22:00 – Paramount + – Nikaragua vs Trinidad a Tobago

NWSL

20:30 – Paramount+ – Houston Dash vs. Orlando Pride
22:30 – Paramount+ – Portland Thorns vs. Angle City

Argentínska Premier League

19:00 – Paramount + – Barracas Central vs. Central Córdoba SdE

Toulonský šampionát

8:00 – fuboTV – Japonsko U19 vs. Komory U20
11:30 – fuboTV – Alžírsko U23 vs. Kolumbia U19

kvalifikácia Afrického pohára národov

15:00 – beIN SPORTS, fuboTV – Pobrežie Slonoviny vs Zambia

šampionát USL

21:00 – ESPN+ – Colorado Springs vs. Las Vegas Lights


sobota


Európska liga národov

9:00 – Fox Sports 2, fuboTV – Arménsko vs Írska republika
12:00 – fuboTV – Maďarsko VS Anglicko
12:00 – Fox Sports 2, fuboTV – Fínsko – Bosna a Hercegovina
12:00 – Fox Soccer Plus, fuboTV – Litva – Luxembursko
14:45 – Fox Sports 2, fuboTV – Taliansko vs
14:45 – fuboTV – Čierna Hora VS Rumunsko
14:45 – fuboTV – Turecko s Faerskými ostrovmi

CONCACAF Liga národov

17:00 – Paramount + – Bermudy a Haiti
19:00 – Paramount+, fuboTV, TUDN USA – Surinam vs Jamajka
19:30 – Paramount+ – Montserrat vs. Guyana
22:00 – Paramount+, fuboTV, TUDN USA – El Salvador vs Grenada

futbalovej ligy

19:00 – ESPN+ – Vancouver Whitecaps vs Real Salt Lake

NWSL

15:00 – Paramount + – Chicago Red Stars vs OL Reign
19:00 – Paramount+ – NJ/NY Gotham vs. Washington Spirit
20:00 – Paramount+ – Racing Louisville vs. Severná Karolína Courage
20:30 – Paramount+- aktuálne Kansas City vs San Diego Wave

Argentínska Premier League

13:00 – Paramount + – San Lorenzo vs. Independiente
13:00 – Paramount + – Atletico Tucuman vs. Colon
15:30 – Paramount+ – Banfield vs Newell’s Old Boys
18:00 – Paramount + – Patronato vs. Velez Sarsfield
18:00 – Paramount + – Platense vs. Godoy Cruz
20:30 – Paramount+ – Racing Club vs Huracán

READ  Felix Auger-Eliasim Topbeld v Maroku

Brazília

15:30 – Paramount + – Amerika Mineiro vs. Cuiaba
18:00 – Paramount + – Ciara vs Curitiba
18:00 – Paramount + – Avaí vs. São Paulo
18:00 – Paramount + – Atletico PR vs. Santos
19:30 – Paramount + – Atlético Goianiense vs. Corinthians

Kanadská Premier League

14:00 – Fox Soccer Plus, fuboTV – HFX Wanderers vs. York United

Kanadský šampionát

19:00 – Fox Soccer Plus, fuboTV – Forge vs Toronto FC

Toulonský šampionát

8:00 – fuboTV – Saudská Arábia U20 vs Panama U23
Afrika – kvalifikácia Pohára afrických národov
12:00 – fuboTV – Gambia VS Južný Sudán
15:00 – fuboTV – Alžírsko VS Uganda
15:00 – fuboTV – Mauretánia VS Sudán
15:00 – beIN SPORTS, fuboTV – Senegal VS Benin

Španielska Segonda

15:00 – ESPN+ – Las Palmas vs Tenerife

šampionát USL

19:00 – ESPN+ – Pittsburgh Riverhounds vs Detroit City
19:00 – ESPN+ – Charleston Battery vs Indy Eleven
19:30 – ESPN+ – Tampa Bay Rhodos vs. Louisville City
20:30 – ESPN+ – Memphis 901 vs. Atlanta United II
20:30 – ESPN+ – Rio Grande Valley vs. LA Galaxy II
20:30 – ESPN+ – FC Tulsa vs. Miami
21:00 – ESPN+, ESPN Deportes, fuboTV – Orange County SC vs New Mexico United
21:30 – ESPN+ – El Paso Locomotive vs. Hartford Athletic
22:00 – ESPN + – Monterey Bay vs. Oakland Roots
22:30 – ESPN+ – Phoenix Rising proti Birminghamskej légii
23:00 – ESPN+ – Sacramento Republic X San Antonio

MLS Next Pro

18:00 – MLS Next Pro – Colorado Rapids II proti Severnému Texasu
19:00 – MLS Next Pro – Inter Miami II vs. Nové Anglicko II
19:00 – MLS Next Pro – Orlando City B vs. New York City II
20:00 – MLS Next Pro – Chicago Fire II vs. Columbus Crew II
20:00 – MLS Next Pro – Sporting Kansas City II vs. Minnesota United II
20:00 – MLS Next Pro – St. Louis City II vs. Houston Dynamo II
22:00 – MLS Next Pro – Tacoma Defiance vs San Jose Earthquakes II

USL League One

18:30 – ESPN+ – Richmond Kickers vs Tormenta
19:00 – ESPN+ – Greenville Triumph vs. Charlotte Independence
19:30 – ESPN+ – Chattanooga Red Wolves vs. Union Omaha
20:00 – ESPN+ – Útočník Madison vs. Tucson

READ  Alpské lyžovanie: Zrušené ďalšie preteky, Krishmayr vyhral titul Super J pre mužov | Šport

nedeľu


Európska liga národov

9:00 – fuboTV – San Maríno vs. Malta
12:00 – fuboTV – Cyprus VS Severné Írsko
12:00 – Fox Soccer Plus, fuboTV – Gibraltár vs Macedónsko
14:45 – fuboTV – Česko VS Španielsko
14:45 – fuboTV – Portugalsko vs. Švajčiarsko
14:45 – fuboTV – Srbsko VS Slovinsko
14:45 – fuboTV – Švédsko a Nórsko
14:45 – fuboTV – Kosovo VS Grécko
14:45 – fuboTV – Bulharsko VS Gruzínsko

Kvalifikácia majstrovstiev sveta

12:00 – ESPN2, ESPN+, fuboTV – Wales vs. Ukrajina

Medzinárodný priateľský zápas mužov

11:30 – fuboTV, FOX Deportes – Peru VS Nový Zéland
17:00 – FOX Network, fuboTV, TUDN USA – Spojené štáty v. Uruguaj
19:30 – fuboTV, TUDN USA, Univision – Mexiko vs Ekvádor

CONCACAF Liga národov

13:00 – Paramount +, fuboTV, TUDN USA – Kostarika vs. Martinik
15:00 – Paramount + – Guatemala VS Belize
15:00 – Paramount+ – Dominika vs. Anguilla
16:00 – Paramount + – Kuba vs Barbados
19:00 – Paramount+ – Antigua a Barbuda vs. Guadeloupe
19:00 – Paramount+ – Dominikánska republika vs. Francúzska Guyana

Argentínska Premier League

12:00 – Paramount + – Talleres Cordoba vs Sarmiento
13:00 – Paramount + – Union Santa Fe vs Tigre
16:00 – Paramount + – Estudiantes vs. Gimnasia La Plata
18:30 – Paramount+ – Boca Juniors vs Arsenal
20:30 – Paramount+ – Devinsa & Justicia vs River Plate

Brazília

10:00 – Paramount + – Juventud vs Fluminense
15:00 – Paramount + – Flamengo vs. Fortaleza
15:00 – Paramount + – Palmeiras vs. Atletico Mineiro
18:00 – Paramount + – RB Bragantino vs. Internacional

Toulonský šampionát

8:00 – fuboTV – Venezuela U23 vs Ghana U20
11:30 – fuboTV – Mexiko U21 vs. Indonézia U19

kvalifikácia Afrického pohára národov

9:00 – beIN SPORTS, fuboTV – Stredoafrická republika VS Ghana
9:00 – fuboTV – Botswana VS Tunisko
15:00 – beIN SPORTS, fuboTV – Egypt – Guinea

Španielska Segonda

12:30 – ESPN + – Eibar vs. Girona

MLS Next Pro

20:00 – MLS Next Pro – Whitecaps II vs Real Monarchs

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.