USA vs Slovensko: Bezplatný priamy prenos hokejového zápasu IIHF World Juniors Hockey

Spojené štáty americké budú konfrontovať Slovensko V skupine B majstrovstiev sveta juniorov 2023 IIHF v stredu 28. decembra.

Zápas sa odohrá o 16:00 EST a bude sa vysielať na sieti NHL. Diváci, ktorí chcú hru streamovať, tak môžu urobiť pomocou fuboTVA DirectTV stream A praku. FuboTV a DirecTV ponúkajú bezplatné skúšobné verzie.

Pre USA to bude druhý zápas na turnaji, keď v pondelok zdolali Lotyšsko 5:2. Za USA skórovali Luke Hughes, Red Savage, Chazz Lucius, Sean Behrens a Jimmy Singerwood. Slovensko ide do stredajšieho zápasu po utorkovej prehre 5:2 s Fínskom.

Viac informácií od Associated Press:

HALIFAX, Nové Škótsko (AP) – Jaroslav Šmylár a Maťoš Menčič skórovali s rozdielom 33 sekúnd počas napínavej päťminútovej hry, keď Česká republika ohromila Kanadu 5:2 v úvodnom zápase oboch krajín na pondelkových majstrovstvách sveta juniorov v hokeji.

Stanislav Svozel a David Spišek zaznamenali zhodne gól a asistenciu, zvyšok útoku zasluhujúcich Čechov zabezpečil David Moravec.

Brankár Tomáš Suchánek bol výborný s 36 zákrokmi a asistenciou za organizovaným a odhodlaným setom.

Shane Wright strelil gólom a asistenciou Conora Bedarda za Kanadu. Benjamin Goudreau dal päť gólov zo 17 striel, kým ho v druhej tretine nahradil Tomáš Milič. Milic skončil s 10 zákrokmi a stal sa tak náhle nestabilným favoritom turnaja.

Švajčiarsko 3, Fínsko 2, OT

Attilio Biasca skóroval 41 sekúnd po predĺžení, keď Švajčiarsko otvorilo turnaj víťazstvom 3:2 nad Fínskom v Monctone v štáte New Brunswick.

Za Švajčiarsko skórovali aj Lorenzo Canonica a Jeremy Gabola. Jonas Teibel zaznamenal 14 asistencií, zatiaľ čo Kevin Pashe zastavil 14 striel.

Za Fínsko skórovali Konsta Kapanen a Kali Vaisanen. Ako Koskinfo urobil 24 zásahov.

Fínsko skončilo na posledných majstrovstvách sveta juniorov druhé, v auguste podľahlo Kanade 3:2 po predĺžení.

READ  Slovensko vymenovalo nových ministrov po vystúpení strany z koalície

Švédsko 11, Rakúsko 0

Philip Bistedt a Isak Rosen zaznamenali po dva góly a asistenciu, keď Švédsko odštartovalo letmým štartom, keď porazilo Rakúsko 11:0 v Halifaxe.

Karl Lindbom predviedol 13 zákrokov a asistenciu pre Švédsko.

Thomas Pfarmeier zastavil 23 z 29 striel v čase 30:28, než sa stiahol pred Benedicta O’Shegana, ktorý dal Rakúsku päť gólov z 22 striel.

Spojené štáty americké 5, Lotyšsko 2

Luke Hughes, Red Savage, Chazz Lucius, Sean Behrens a Jimmy Snuggerode skórovali za mocné USA v úvodnom zápase v Monctone.

Za Lotyšsko skórovali Andriy Ravinskis a Niks Finenko.

Po prvom polčase boli oba tímy bezgólové a do finále sa dostali za nerozhodného stavu 2:2. USA zdolali Lotyšsko 46:17.