USA vs. Slovensko: Bezplatný online prenos svetových juniorov IIHF – Ako sledovať a streamovať Major League a vysokoškolské športy

Spojené štáty americké sa v nedeľu stretnú so Slovenskom o prvenstvo v druhej skupine. Američania vyhrali v piatok tretí zápas za sebou, no na zdolanie Čechov potrebovali penaltový rozstrel. Výhra na pokutové kopy im priniesla len dva body a na čelo poradia zaostala za Slovenskom. Američania na druhom mieste v skupine nemohli dopadnúť horšie, no pri akejkoľvek výhre by skončili prví. Museli sa tam vrátiť, keďže v piatok dvakrát zaostávali za Čechmi v druhom polčase, ale Will Smith prvýkrát vyrovnal a Ryan Chesley vyrovnal šesť minút zostávajúcich do konca tretiny. Po bezgólovej tretej tretine a predĺžení napokon vyhrali Američania až na penalty.

Ako sledovať zápas USA – Slovensko, 2024 IIHF World Juniors dnes:

dátum zápasu: 31. decembra 2023

čas na hru: 6:00 ET

televízia: sieť NHL

Živé vysielanie Spojené štáty americké vs. 2024 IIHF World Juniors Na fubo: Začnite svoju bezplatnú skúšobnú verziu teraz!

Slovensko nečelilo rovnakému problému proti Česku, keďže ten zápas vyhralo 6:2. Bol to dominantný výkon, ktorý určil tón jej turnajovej jazdy.

Slovensko vo svojich posledných dvoch zápasoch nepoľavilo, keď zdolalo Švajčiarsko a zdolalo Nórsko 8:4.

Najväčšej skúške bude čeliť v nedeľu, keď bude čeliť mocným Spojeným štátom. Slovensko hralo vo svojich prvých troch zápasoch skvele, no na to, aby zdolalo Američanov, musí byť rovnako dobré.