USA U20 2-0 Slovensko U20 (26. máj 2023) Rozbor zápasu

Cade Coyle strelil dva góly v troch zápasoch za Spojené štáty na MS hráčov do 20 rokov.

Buda Mendes – FIFA/FIFA cez Getty Images

na spojený štát Argentínska reprezentácia dosiahla tretie víťazstvo v troch zápasoch vo finále majstrovstiev sveta hráčov do 20 rokov, keď v piatok v argentínskom San Juane zdolala Slovensko 2:0 a vybojovala si prvé miesto v B-skupine.

rovno Kid Quill Bol to mladá hviezda tímu USA, ktorý v 38. minúte skóroval sólo, aby ich posunul na cestu k víťazstvu. Striedajúci Niko Tsakiris pridal druhý gól v nadstavenom čase druhého polčasu, čím zabezpečil, že Spojené štáty dokončia skupinovú fázu s maximálnym počtom bodov a nebudú inkasované žiadne góly.

Streamujte na ESPN+: LaLiga, Bundesliga, ďalšie (USA)

Spojené štáty si už po dvoch predchádzajúcich výhrach nad Ekvádorom a Fidži zabezpečili postup do osemfinále. Ekvádor so šiestimi bodmi sa v osemfinále pripojí k Spojeným štátom, kým Slovensko s tromi bodmi si bude musieť počkať, či sa kvalifikuje medzi štyri najlepšie tímy na treťom mieste.

USA sa teraz v utorok stretnú s jedným z najlepších tímov na treťom mieste o postup do štvrťfinále.

že to Zemetrasenia v San Jose Superstar Coyle, ktorý si právom odnesie pochvalu za toto posledné víťazstvo na strane Mikeyho Farasa. Gól 19-ročného mladíka ukázal, prečo je už stálicou Mnohostranné už tri roky a pravidelne je spájaný so záujmom klubov v Európe.

Po zachytení prihrávky v polovici hry sa Coyle rútil vysokou rýchlosťou do série slovenských hráčov a potom z nej vystrelil z ľavej nohy.

Gól prichádzal pre Spojené štáty a Coyle sa dvakrát priblížil k prelomeniu patovej situácie pred jeho pamätným gólom.

V 27. minúte mal skórovať Coyle po získaní dlhej lopty od obrancu Brandan Craig pred brankárom Slovenska Adam Hrdina, ktorý zdvihol loptu nad hlavu, no jeho strelu vyrazil do odkrytej siete.

READ  Vinco Ventures, Inc. O "Spin Out" od Emmersive Entertainment

O osem minút neskôr Coyle skóroval, keď si nabehol na prihrávku a prekonal Hrdinu, no vzápätí sa zdvihol ofsajd.

Cowell to ale nepoprel, čím sa Spojené štáty v tomto období dostali do vedenia.

Tento gól mohol byť pridaný viackrát v druhom polčase, keď Coyle naďalej robil na Slovensku chaos. dvakrát Diego Luna Nedokázal vyťažiť maximum z rozostavenia Coylea, z voleja z tesnej blízkosti a následne trafil zo stredu šestnástky vedľajšiu žrď.

Coyle takmer strelil aj ďalší úchvatný samostatný gól, no tentokrát ho zblokoval Hrdina.

Namiesto toho, po predčasnom odchode Coyla za zaslúženého potlesku, jeho spoluhráč zo San Jose Tsakiris strelil druhý gól šikovným zásahom pri bližšej žrdi v šiestej minúte nadstaveného času.