Ukážka: Slovensko vs Cyprus – Predpovede, tímové novinky, zostavy

Sports Mole prináša ukážky utorňajšieho zápasu kvalifikácie majstrovstiev sveta – Európy medzi Slovenskom a Cyprom vrátane prognóz, tímových noviniek a možných zostáv.

Slovensko hrať hostiteľa Cyprus V utorok vediac, že ​​čokoľvek menej ako tri body poškodí ich šance kvalifikovať sa na MS 2022 svetový pohár.

To isté platí aj o ich ďalších súperoch, ktorí cestujú do Bratislavy na chvoste H-skupiny a šesť bodov za prvým a druhým miestom.

Ukážka zápasu

© Reuters

Hoci Slovensko remizovalo vo všetkých svojich prvých štyroch zápasoch okrem jedného, Štefan Tarkovič So scenárom pred svojím tímom pred sobotňajším stretnutím s Chorvátskom by bol relatívne spokojný.

Falcons boli na ceste k ďalšej patovej situácii, keď sa zápas chýlil ku koncu, ale Marcelo BrožovičVíťaz z 86. minúty výrazne zasiahol do jeho kvalifikačných nádejí.

Hoci ešte nie je všetko stratené, keď zostáva päť zápasov, Tarkovič a jeho tím vedia, že musia naplno využiť domáci zápas proti svojim nadchádzajúcim súperom.

Slovensko čakajú v priebehu troch októbrových dní zámorské zájazdy do Ruska a Chorvátska, čo bude ešte ťažšia úloha, ak v utorok nevyhrá.

Tarkovič žiada svojich útočiacich hráčov o účasť v zápase v poslednej tretine so stredným obrancom Milan Škriniar Stále je najlepším strelcom dvojtaktov.

Cyprus a Slovensko remizovali v úvodnom zápase skupiny 0:0, po čom onedlho nasledovalo prekvapivé víťazstvo nad Slovinskom.

v tom bode, Nikos Kostinoglou Mohol mať veľké nádeje, že sa dostane do play-off, ale kampaň jeho tímu medzitým zlyhala.

Prehra 3:0 na Malte v stredu večer bola zdrvujúcou ranou, keď prehra 2:0 s Ruskom po odchode Cypru zaznamenala v piatich zápasoch iba štyri body a jeden gól.

Pre ich posledné víťazstvo na hosťovaní sa musíte vrátiť aj do októbra 2019, keďže víťazstvo v Kazachstane dosiahli vďaka dvom gólom v posledných 17 minútach.

Tréner Cypru Nikos Kostenoglou počas zápasu 24. marca 2021© Reuters

Tarkovič takmer určite oživí káder Slovenska a možno aj vráti svoje povolávacie akcie Ondrej Duda A Róbert Božník.

veterán Marek Hamšík Svoje miesto v základnej zostave by si mal udržať krátko po tom, čo v sobotu krátko po hodine odstúpil.

Peter Pekarek A Martin Košelník Súperia o miesto na pravom obrancovi, pričom ten pravdepodobne nahradí hráča o osem rokov staršieho ako on.

Konstantinos Sotirio je späť v súťaži s Cyprom po tom, čo si odpykal jednozápasový trest za vypadnutie proti Malte.

Demetris Christofi Uvažuje sa aj o návrate do útoku, ktorý by mohol mať za následok obsadenie miesta Ioannis Betas.

Možná základná zostava pre Slovensko:
rodny koselnik, satka, skriniar, hanko; Duda, Kuka, Hamšík; Mac, Poznik, Ice

Možná základná zostava pre Cyprus:
Michael; Psaltis, Katelaris, Sotiriou, Karo, Ioannou; Loiso, Artimatas, Castanos, Papoulis; Christophe

SM slová zelené pozadie

Hovoríme: Slovensko 2-1 Cyprus

Pri tak vysokých stávkach očakávame v utorok večer nervózny zápas. Slovensko je však teraz nútené v poslednej tretine produkovať viac kvality, ktorá by mu v budúcnosti mohla poslúžiť.

Špičkový tip

Naši odborní poradcovia sú partnerom v Sporita.com V tomto zápase očakávajú víťazstvo doma. kliknite tu Zistite, čo ešte môžete od tejto hry očakávať a ďalšie osvedčené futbalové tipy.Hlavná výhra: Dáta

ID: 462328: 1false2false3false: QQ:: z počítača db: LenBod: collect9099: