Tu je váš praktický sprievodca po športe v televízii tento týždeň

Pondelok (31. mája)

Eurosport 1 Tennis, 9.55 – 23.15 hod
ITV4, od 10:00 do 22:00
Paríž French Open

CYKLISTIKA Eurosport 2, 13.20 – 15.05 hod
Druhá fáza Kritérium Du Dauphin

Futbal Sky Sports Futbal od 14. hodiny
Finále druholigovej prístavby
3 hodiny popoludní Morecambe v. Newport County

Sky Sports Football Červené tlačidlo
Štvrťfinále, Európa U-21
17:00 Holandsko vs Francúzsko
8 hodín večer. Dánsko vs Nemecko

SOCCER Sky Sports Premier League od 16.55 h
Štvrťfinále, Európa U-21
17:00 Španielsko vs Chorvátsko
8 hodín večer. Portugalsko vs Taliansko

GAA TG4, 20:00 – 21:00
Hlavné prvky Ligová akcia

Utorok (1. júna)

Eurosport 1 Tennis, 9.55 – 22.15 hod
ITV4, od 10:00 do 22:00
Paríž French Open

CYKLISTIKA Eurosport 2, 13.20 – 15.05 hod
3. etapa Kritérium Du Dauphin

Futbalový Sky Sports Football od 16.55 h
medzinárodný
17:00 Chorvátsko je v Arménsku
19.45 hod Poľsko vs Rusko

Sky Sports Football Červené tlačidlo
medzinárodný
17:00 Kosovo v San Maríne
17:00 Litva vs Estónsko
17:00 Severné Macedónsko vs Slovinsko
17:00 Slovensko – Bulharsko

Streda (2. júna)

Eurosport 1 Tennis, 9.55 – 23.15 hod
ITV4, od 10:00 do 22:00
Paríž French Open

Športový kriket Cricket Sky od 10:00
BBC 2, 19:00 – 20:00 (najdôležitejšie momenty)
Prvý test, D1 Anglicko vs Nový Zéland

SOCCER Premier Sports 1 o 11.55 h
Medzinárodne do 21 rokov
poludnie Írska republika proti Austrálii

CYKLISTIKA Eurosport 2, 13.20 – 15.05 hod
Štvrtá etapa Kritérium Du Dauphin

Futbalový Sky Sports Football od 16.55 h
medzinárodný
17:00 Bielorusko vs Azerbajdžan
20.05 h Francúzsko vs Wales

Sky Sports Football Červené tlačidlo
medzinárodný
17:00 Bosna a Hercegovina proti Čiernej Hore
18:00 Nórsko vs Luxembursko
19.45 hod Rumunsko vs Gruzínsko

Sky Sports Golf, 17:00 – 21:30
Založené US Open Women’s Championship

Hlavné športové podujatie Sky Sports Football od 19:30
medzinárodný
19.45 hod Holandsko vs Škótsko

FUTBAL UTV od 19:30 hod.
Virgin Media od 19:30
medzinárodný
8 hodín večer. Anglicko vs Rakúsko

SOCCER Sky Sports Premier League od 19:55
medzinárodný
8 hodín večer. Nemecko vs Dánsko

Štvrtok (3. júna)

Eurosport 1 Tennis, 9.55 – 23.15 hod
ITV4, od 10:00 do 22:00
Paríž French Open

Športový kriket Cricket Sky od 10:00
BBC 2, 19:00 – 20:00 (najdôležitejšie momenty)
Prvý test, D2 Anglicko vs Nový Zéland

READ  Futbal-Hamšík poskytuje Slovensku skúsenosti z finále Európskeho pohára národov

Sky Sports Golf, poludnie – 17:00
Nemecko European Open

CYKLISTIKA Eurosport 2, 13.20 – 15.05 hod
úroveň päť Kritérium Du Dauphin

SOCCER RTE 2 od 16:30
Sky Sports Premier League od 16.55 h
medzinárodný
17:00 Andorra proti Írskej republike

Futbalový Sky Sports Football od 16.55 h
17:00 Európske semifinále do 21 rokov 1
8 hodín večer. Európske semifinále do 21 rokov 2

Sky Sports Football Červené tlačidlo
medzinárodný
17:00 Švajčiarsko vs Lichtenštajnsko
18:00 Turecko vs Moldavsko
19.45 hod Belgicko vs Grécko

Hlavné podujatie SOCCER Sky Sports od 18.55 h
medzinárodný
7 hodín poobede Ukrajina vs Severné Írsko

Sky Sports Golf, 20:00 – polnoc
Ohio Spomienkový turnaj

SOCCER Premier Sports 1 o 20.55 h
Kvalifikácia majstrovstiev sveta
21:00 Bolívia
Venezuela

23:00 Uruguaj proti Paraguaju

Piatok (4. júna)

Sky Sports Golf, polnoc – 4:00
San Francisco US Open Women’s Championship

SOCCER Premier Sports 1 je o 0,55 h
Kvalifikácia majstrovstiev sveta
1 hod. Argentína vs Čile
4:00 Peru vs Kolumbia

F1 Sky Sports F1 od 9:00
Cvičenie Veľká cena Azerbajdžanu

Eurosport 1 Tennis, 9.55 – 23.15 hod
ITV4, od 10:00 do 22:00
Paríž French Open

Športový kriket Cricket Sky od 10:00
BBC 2, 19:00 – 20:00 (najdôležitejšie momenty)
Prvý test, D3 Anglicko vs Nový Zéland

Sky Sports Golf, poludnie – 17:00
Hamburg European Open

CYKLISTIKA Eurosport 2, 13.20 – 15.05 hod
Fáza 6 Kritérium Du Dauphin

KONEČNÉ ZÁVODY UTV, 13:30 – 17:00
Virgin Media One, 13:30 – 17:00
Epsom Vrátane dubov Cazoo

Sky Sports Football Červené tlačidlo
medzinárodný
17:00 Fínsko vs Estónsko
17:00 Lotyšsko proti Litve
17:00 Malta v Kosove
7 hodín poobede Maďarsko vs Cyprus
19.45 hod Faerské ostrovy vs Island
19.45 hod Slovinsko vs Gibraltár

RUGBY TG4 od 17:30
Premier Sports 2 od 17.55 h
Dúhový pohár
18:00 Pripojte sa vs Osprey

RUGBY Premier Sports 1 Championship od 17:30
eir Sport 1 od 17.45 h
Dúhový pohár
18:00 Bulls proti Stormers
20.15 hod Glasgow proti Leinsteru

SOCCER’s Virgin Media Sport od 18.00 h
Športový futbal Sky Sports od 18.25 h
medzinárodný
18:30 Španielsko vs Portugalsko

RUGBY BT Sport 1 od 19.00 h
Anglická Premier League
19.45 hod Predaj v. Harlekýn

READ  US Capitol call leads to Steve Kerr indictment of Republican leaders: 'You reap what you sow'

Futbal Sky Šport Futbal z
medzinárodný
19.45 hod Taliansko proti Českej republike

Sky Sports Golf, 20:00 – polnoc
Muirfield Village GC Spomienkový turnaj

RUGBY TG4, 22.35 – 23.25 hodín
Hlavné prvky Glasgow proti Leinsteru

Sobota (5. júna)

Sky Sports Golf, polnoc – 4:00
Olympijský klub US Open Women’s Championship

FUTBAL Premier Sports 1 1:30
Kvalifikácia majstrovstiev sveta
1.30 hod Brazília verzus Ekvádor

Eurosport 1 Tennis, 10:00 – 23:15
ITV4, od 10:00 do 22:00
Paríž French Open

F1 Sky Sports F1 od 10:00
Prax a kvalifikácia Veľká cena Azerbajdžanu

Športový kriket Cricket Sky od 10.15 hod
BBC 2, 19:00 – 20:00 (najdôležitejšie momenty)
Prvý test, D4 Anglicko vs Nový Zéland

CYKLISTIKA Eurosport 2, 12.10 – 14:00
Fáza 7 Kritérium Du Dauphin

Sky Sports Golf, 12.30 – 17.00
Zelený orol JC European Open

KONEČNÝ ZÁVOD UTV, 13:25 – 17:00
Virgin Media One, 13:30 – 17:00
Epsom Vrátane Cazoo Derby

RUGBY BT Sport 1 od 13:30 hod
Anglická Premier League
14:00 Gloucester proti Bath
16:30 London Irish proti sršňom

RUGBY LIGA BBC 1 o 14:00
Vyzývací pohár semifinále
14:30 Hull FC x St. Helens

GAA TG4 od 14:30
Vrhanie prvej divízie B.
3 hodiny popoludní Antrim proti Wexford

RUGBY Premier Sports 1 hra od 14:30
eir Sport 2 od 14.55 h
Dúhový pohár
3 hodiny popoludní Levy vs žraloky
17.15 h Edinburgh vs. Tuniky
19:35 Cardiff v zebre

RUGBY LIGA BBC 2 od 16:30
Vyzývací pohár semifinále
17:00 Castleford-Warrington

GAA eir Sport 1 od 16.45 h
Premier Sport 2 od 17:00
Vrhanie prvej divízie B.
17.15 h Dublin vs. Claire

Futbalový Sky Sports Football od 16.55 h
Virgin Media Sport od 16.45 h
medzinárodný
17:00 Wales vs Albánsko

SOCCER Sky Sports Premier League od 16.55 h
medzinárodný
17:00 Rusko vs Bulharsko

Sky Sports Golf, 17:00 – 23:00
Ohio Spomienkový turnaj

GAA TG4 od 18.15 h
Ženská futbalová liga, prvá divízia nar
18:30 Tipperary proti Dublinu

GAA RTE 2 od 18:45
eir Sport 1 od 19.00 hod.
Premier Sport 2 od 19.10 hod
Hurling League, prvá divízia a
19.15 hod. Limerick vs Cork

BOXING BT Sport 1 od 19:00 hod
Telford Daniel Dubois x Bogdan Dino

Futbalový Sky Sports Football od 19:30
medzinárodný
19.45 hod Švédsko vs Arménsko

READ  Slovenská hviezda Hamšík čelí adopcii Švédsku

GOLF Sky Sports Golf, 23:00 – 3:00
San Francisco US Open Women’s Championship

Nedeľa (6. júna)

UFC BT Sport 2 od polnoci
Nevada Walt Harris proti Marcin Tibora
Jairzinho Rozenstruik z Auguste Sakai

Eurosport 1 tenis, 9.55 – 23.20 hod
ITV4, od 10:00 do 22:00
Paríž French Open

Športový kriket Cricket Sky od 10.15 hod
BBC 2, 19:00 – 20:00 (najdôležitejšie momenty)
Prvý test, D5 Anglicko vs Nový Zéland

MOTOGP BT Sport 2 o 11:30 hod
Montmelo Grand Prix v Katalánsku

F1 Sky Sports F1 od 11:30 hod
Baku Veľká cena Azerbajdžanu

Sky Sports Golf, poludnie – 16:30
Hamburg European Open

CYKLISTIKA Eurosport 2, 12.10 – 14.10 hod
Záverečná fáza Kritérium Du Dauphin

TRIATHLON BBC 2, 13:00 – 18:00
Leeds Majstrovstvá sveta

GAA TG4 od 13.15 h
Vrhanie prvej divízie B.
13:45 Kilkenny vs. Lawes
Hurling League, prvá divízia a
15:45 Galloway vs Waterford
Oneskorené Westmeath v. Tipperary

RUGBY BT Sport 1 od 14:00
Anglická Premier League
3 hodiny popoludní Northampton proti Exeteru

FUTBAL UTV od 16.15 h
Virgin Media Two od 16:30
medzinárodný
17:00 Anglicko vs Rumunsko

Sky Sports Golf, 16:30 – 23:00
Muirfield Village GC Spomienkový turnaj

Sky Sports Football Červené tlačidlo
medzinárodný
16:30 Rakúsko na Slovensku
17:00 Dánsko vs Bosna a Hercegovina
17:00 Moldavsko v Azerbajdžane
18:00 Nórsko vs Grécko

Futbalový Sky Sports Football od 16.55 h
medzinárodný
17:00 Luxembursko vs Škótsko

SOCCER Sky Sports Premier League od 16.55 h
medzinárodný
17:00 Holandsko vs Gruzínsko

Sky Sports Mix Golf, 18:00 – polnoc
San Francisco US Open Women’s Championship

Virgin Media Sport od SOCCER so začiatkom o 19:35
Sky Sports Premier League od 19.40 h
medzinárodný
19.45 hod Belgicko vs Chorvátsko

Futbalový Sky Sports Football od 19:30
8 hodín večer. Európske finále U-21

GAA RTE 2, 21:30 – 23:30
Hlavné prvky Nedeľná liga

FUTBAL UTV, 22:30 – 23:30
Hlavné prvky Medzinárodný

Sky Box Office Boxing od 23.55 h
Miami Chad Johnson – Brian Maxwell
Jarrett Heard – Louis Arias
Jean Pascal v Badou Jacques
Floyd Mayweather vs Logan Paul

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *