Sports Digest: Chevrin kritizuje úradníkov potom, ako sa dostanú na tretie miesto

lyžovanie

Michaela Schiffrinová kritizovala slovenské organizátorky pretekov po nedeľňajšom obrovskom slalome na majstrovstvách sveta žien a označila ich za „neprofesionálne“ za to, že si nechali čakať v štartovacej bráne pred svojím posledným behom, keď sa cítila príliš dlho.

Chevrin, ktorá mala slabý náskok od úvodnej etapy, bola pripravená na štart, keď musela počkať dve minúty, kým pracovníci kurzu vymenili rozbitú bránu.

Napokon jej bolo umožnené ísť a Američanka skórovala 11-krát najrýchlejšie a skĺzla na tretie miesto, 0,37 za víťazkou Slovenkou Petrou Vlhovou.

„Oprava brány trvala (dve minúty) a malo by to trvať 30 sekúnd,“ povedala Shafrinová. „Cítil som, že je dosť dobrá korčuliarka, aby sama vyhrala tieto preteky a nepotrebovala ten neprofesionálny čin niečoho, nad čím nemá kontrolu, a ja nad tým nemám kontrolu, ale len na to, aby som povedal:„ Och, ona je na vrchole, pozrime sa, či niečo dokážeme. ‚Aby sme sa dostali k Chevrinovej hlave. „

Vlova porazila svoju súperku a otočila tabuľky na Chevrinovej deň po tom, čo Američanka získala 45. víťazstvo v slalomovej kariére.

• Švajčiar Marco Odermatt dominoval v Super G v rakúskom Saalbach-Hinterglemme s náskokom 0,62 s pred Francúzom Matteom Bailletom.

Vnútorná cesta

Občania Naya: Stephen Smith z Južného Portlandu, študent Technologického inštitútu Západnej Virgínie, v sobotu porazil 16 športovcov, aby zvíťazili v behu na 3000 metrov v peších pretekoch na národných majstrovstvách NAIA v Yanktone v Južnej Dakote.

Smithov čas 12 minút, 26,92 sekundy, bol 43 sekúnd pred druhým miestom.

Stephanie Meachamová z Gorhamu, študentka WVU Tech, skončila šiesta v pretekoch Women’s 3000 Walker.

futbal

Španielsko: Atletico Madrid opäť premeškalo príležitosť upevniť si náskok na vrchole La Ligy a inkasovalo neskorý gól pri domácej remíze 1: 1 proti Realu Madrid.

READ  Harry Kane sa stal najlepším strelcom Anglicka všetkých čias, keď porazil Taliansko, Cristiana Ronalda

Karim Benzema skóroval v 88. minúte po predčasnom góle Luisa Suareza za Atletico.

Výsledok ponecháva Atletico tri body pred Barcelonou a päť bodov pred Realom Madrid.

Anglicko: Anthony Martial dostal pokutový kop už po 36 sekundách okolo Bruna Fernandesa a Luke Shaw skóroval začiatkom druhej polovice, keď Manchester United ukončil 21-zápasovú sériu víťazstiev Manchestru City výhrou 2: 0.

City stále vedie United na druhom mieste o 11 bodov, zostáva 10 zápasov.

• Gareth Bale a Harry Kane skórovali dvakrát, aby pomohli Tottenhamu poraziť Crystal Palace 4: 1.

Liverpool podľahol doma šiestej prehre za sebou, keďže gól Maria Liminu v 45. minúte stačil Fulhamu na víťazstvo 1: 0.

Taliansko: Miláno zvýšilo svoje nádej na titul výhrou 2: 0 nad Hellasom Verona napriek absencii niekoľkých kľúčových hráčov pre zranenia.

Za Miláno skórovali Radi Kronic a Diogo Dalot, ktorí sa posunuli do troch bodov od lídra ligy Interu Miláno. Inter Miláno bude v pondelok hostiť Atalantu.

Nemecko: Americký útočník Josh Sargent strelil v Bundeslige svoj druhý zápas za sebou, ale Werder Bremen vyrovnal s Kolínom remízu 1: 1.

Škótsko: Rangers vyhrali prvý titul v škótskej lige za posledných 10 rokov, aby sa zotavili z finančného kolapsu, a museli znovu začať vo štvrtej divízii.

Titul bol spečatený, keď glasgowskí rivali Celtic remizovali s Dundee United 0: 0.

Tenis

ABN AMRO: Andrej Rublev získal svoj štvrtý titul za sedem mesiacov, keď v holandskom Rotterdame porazil Martina Voxovica 7: 6 (4): 6: 4.

Dobytie Lyonu: Mladá Dane Clara Towsonová, ktorá sa umiestnila na 139. mieste na svete, získala svoj prvý titul v kariére vo veľkom štýle, keď zvíťazila nad Victoriou Jollobitchovou 6: 4: 6: 1 o víťazstvo na majstrovstvách Francúzska bez straty setu po tom, čo prišla v dvoch kolách kvalifikácie.

READ  Anirban Lahiri končí so sklamaním na 64. mieste, pretože Sungjae Im získava titul na Shriners Open | golfové novinky

Dubajské majstrovstvá zadarmo: Coco Gauff mala problémy s ukončením zápasu a potrebovala záchranu oboch mečbalov, aby nakoniec porazila Jekaterinu Alexandrovovú 7-6 (3), 2-6, 7-6 (8) o postup do druhého kola v Spojených arabských emirátoch.