Spojené štáty americké vedú vo štvrťfinále majstrovstiev sveta mužov nad Slovenskom 6: 1

Blackwell Ten sa z automatu 2:17 neskôr prerobil na dvojnásobné vedenie tímu USA. Hra sa začala, keď Eric Robinson (Belmaore, NJ) Prihrávka v neutrálnej oblasti mesta Kevin Labank (Staten Island, New York), prelomiť slovenskú obranu a pokúsiť sa dostať loptu späť na disk Labanc. Vyberte disk z jeho hokejky a odrazte sa späť Blackwell Ten prihral puk Huskovi na strelenie jeho druhého gólu na turnaji. Iba: 29 sekúnd do konca, Girlanda Tím USA upevnil svoj náskok na 3: 0, keď odrazil Slovensko v neutrálnej zóne, korčuľoval okolo kĺzajúceho sa slovenského obrancu a pálil do bližšej žrde.

USA a Slovensko si v polovici polčasu vymenili góly, aby po 40 minútach hry upravili stav na 4: 1. Slovensko otočilo 12:12 do obdobia, keď Petr Cehlaric z ľavého bodu prestrelil rameno Petersena. O štyri minúty neskôr reaguje tím USA, keď tic-tac-toe vypadne z hry Robinson A Labanc Čo sa skončilo jednorazovým cieľom vo výške Blackwell Aby dal čiare v noci svoj druhý cieľ.

v poslednom období, Sasha Chmelevsky (Huntington Beach, Kalifornia) pridal k vedeniu USA 5:15 v tretej směne, keď zakončil trojpriechodné prihrávky s Christian a Lanin (Rochester, Michigan) a Boyle. Keď v hre zostáva 1:15, mor Vytrhnite strelu, ktorá sa odrazila od pódia Huska k a dva kto našiel Girlanda Na ľavej strane strelil v noci svoj druhý gól. S 27 prihrávkami, Petersen Dosiahol štvrté víťazstvo na turnaji.

Poznámky: Colin Blackwell (North Andover, Massachusetts) Hráč USA bol vybraný do hry druhýkrát na turnaji … USA zvíťazili nad Slovenskom 33: 28 … Každý tím bol v silnej hre 0: 2 … Brian Boyle (Hingham, MA) nastúpil ako kapitán tímu USA s Justin Abdelkader (Muskegon, Mich.) Na neurčito z dôvodu zranenia, zatiaľ čo Collin Blackwell (North Andover, Massachusetts) a Matt Roy (Detroit, Michigan) sú alternatívnymi vedúcimi tímov.

READ  Predpoveď, stávkové tipy a kurzy Švédsko U-20 vs Slovensko U-20 │ 28. decembra 2021