Sledujte zápas Slovenska a Lichtenštajnska online: TV kanál a priamy prenos z kvalifikácie Euro 2024

V pondelok (11.9.) hostí Slovensko v kvalifikácii Euro 2024 Lichtenštajnsko.

Domáci majú za sebou veľmi silné ťaženie v kvalifikácii na Euro a usilujú sa o tretie vystúpenie v kontinentálnej súťaži za sebou.

Slovensko však v piatok utrpelo prvú prehru v kvalifikácii, keď prehralo 1:0 s vedúcim Portugalskom po inkasovanom góle z prvého polčasu od Bruna Fernandesa. Slovensku patrí vo svojej skupine druhé miesto s 10 bodmi z piatich zápasov.

Medzitým má Lichtenštajnsko veľmi zlú kvalifikačnú kampaň a je na pokraji vypadnutia z tabuľky. Naposledy prehrali 2:1 s Bosnou a Hercegovinou, s dvojgólovým rozdielom, kým Sandro Wolfinger stiahol jeden späť v polovici prvého polčasu. Lichtenštajnsko je na konci skupiny G s nulou bodov.

Sledujte zápas Slovenska a Lichtenštajnska: TV kanál a priamy prenos

Argentína: hviezdička+
Austrália: Optus Sport
Brazília: hviezdička+
Kanada: Dazen