Sledujte Slovensko U-20 vs USA U-20 online: TV kanál a živé vysielanie majstrovstiev sveta hráčov do 20 rokov 2023

Slovensko do 20 rokov a USA do 20 rokov žrebujú na Estadio San Juan del Bicentenario v Majstrovstvá sveta vo futbale hráčov do 20 rokov V piatok (26.5.).

Slovensko prehralo s Ekvádorom 2:1. Do vedenia sa ujali v 29. minúte Mate Zolgay, v nadstavenom čase vyrovnal Juhoameričanovi Justin Coiro. Víťazný gól strelil v 59. minúte Jose Sosa.

Medzitým Spojené štáty zdolali Fidži 3:0. Všetky tri góly padli v posledných 22 minútach. Diego Luna, Kid Coyle a Caleb Wiley našli sieť, aby inšpirovali Stars and Stripes k víťazstvu.

Mickey Varas si víťazstvom udržal pole position v druhom sete, keď získal šesť bodov z dvoch zápasov. Slovensko je zatiaľ druhé s tromi bodmi.

O koľkej štartuje USA U-20 vs Slovensko?

Tento zápas Premier League sa začína na Estadio San Juan del Bicentenario v piatok 26. mája o 15:00 miestneho času v San Juan v Argentíne.

Sú o hodinu pred východným časom, takže zápas sa začína v amerických hodinách 14:00 ET / 11:00 PT.

Ostatný zápas v skupine B medzi Ekvádorom a Fidži sa začína v rovnakom čase na štadióne Unico Madre de Ciudads v Santiagu del Estero, čo znamená, že žiadny tím nebude mať športovú výhodu oproti ostatným, ktorí nastúpia do zápasu.

Spojené arabské emiráty: byť IN SPORTS CONNECT
Spojený štát: Fubo (BEZPLATNÁ SKÚŠKA), FOX Sports App, UNIVERSO, Fox Sports 2, UNIVERSO NOW, Telemundo Deportes En Vivo, Foxsports.com

READ  Mužský hokejový tím USA je na pokraji najlepších majstrovstiev sveta od roku 1950