Sledujte Slovensko U-20 vs USA U-20 online: TV kanál a živé vysielanie majstrovstiev sveta hráčov do 20 rokov 2023

Slovensko do 20 rokov a USA do 20 rokov žrebujú na Estadio San Juan del Bicentenario v Majstrovstvá sveta vo futbale hráčov do 20 rokov V piatok (26.5.).

Slovensko prehralo s Ekvádorom 2:1. Do vedenia sa ujali v 29. minúte Mate Zolgay, v nadstavenom čase vyrovnal Juhoameričanovi Justin Coiro. Víťazný gól strelil v 59. minúte Jose Sosa.

Medzitým Spojené štáty zdolali Fidži 3:0. Všetky tri góly padli v posledných 22 minútach. Diego Luna, Kid Coyle a Caleb Wiley našli sieť, aby inšpirovali Stars and Stripes k víťazstvu.

Mickey Varas si víťazstvom udržal pole position v druhom sete, keď získal šesť bodov z dvoch zápasov. Slovensko je zatiaľ druhé s tromi bodmi.

O koľkej štartuje USA U-20 vs Slovensko?

Tento zápas Premier League sa začína na Estadio San Juan del Bicentenario v piatok 26. mája o 15:00 miestneho času v San Juan v Argentíne.

Sú o hodinu pred východným časom, takže zápas sa začína v amerických hodinách 14:00 ET / 11:00 PT.

Ostatný zápas v skupine B medzi Ekvádorom a Fidži sa začína v rovnakom čase na štadióne Unico Madre de Ciudads v Santiagu del Estero, čo znamená, že žiadny tím nebude mať športovú výhodu oproti ostatným, ktorí nastúpia do zápasu.

Slovensko U-20 vs USA U-20: TV kanál a živé vysielanie

Argentína: DIRECTV Sports Argentina, TyC Sports Play, TyC Sports Argentina
Kanada: Aplikácia TSN +, TSN3, RDS
Egypt: byť IN SPORTS CONNECT
Francúzsko: Web L’Equipe
Grécko: ERT Sports
Indonézia: video vlna
medzinárodné: FIFA +