Rugbyový turnaj 4. kolo: Ako sa pozerať na Wallabies vs Južná Afrika, tímy, zápasy a ďalšie | Najnovšie správy o rugby

Wallabies budú chcieť podporiť svoj pôsobivý výkon, keď sa postavia proti Južnej Afrike v Sydney.

Zverenci Davea Raineyho vytiahli víťazstvo po solídnom prvom zápase a ukoristili víťazstvo 25:17 v Adelaide.

Chyťte Wallabies proti Springboksovi v Stan Sport. Začnite svoju bezplatnú športovú skúšobnú verziu

Čelia Springboks, ktorí sa chcú odraziť po svojej druhej porážke v rade na majstrovstvách v rugby a sadnú si na koniec rebríčka.

Uskutoční sa na novom štadióne Allianz, prvé medzinárodné podujatie na novom štadióne v Sydney.

Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o hre Wallabies v. Springboks

The Wallabies budú hrať 3. septembra v Sydney s Južnou Afrikou

Toto bude štvrté kolo rugbyového turnaja, pretože Wallabies si rozdelili sériu proti Argentíne a potom sa odrazili v Argentíne.

Zverenci Davea Raineyho sa stretnú s All Blacks v Melbourne a Aucklande, aby turnaj uzavreli.

Súboj Wallabies so Springboks bude vysielaný naživo na Stan Sport a Nine Network.

Pokrytie bude naživo a bez reklám na Stan Sport a jeho začiatok je naplánovaný na 19:00 AEST, s očakávaným výkopom o 19:30 AEST.

Hra sa bude vysielať aj na bezplatnej televízii na 9GEM (Sydney a Brisbane), Channel 9 (Melbourne a Adelaide) a 9Go (Perth), pričom spravodajstvo začína tiež o 19:00.

Rozhodujúci zápas Nového Zélandu proti Argentíne ukáže Stan Sport.

Druhý test bude bez reklám, naživo a na požiadanie, s rozšíreným pokrytím na Stan Sport od 16:00.

Argentína vyhrala prvý test, svoj prvý na pôde Nového Zélandu.

Nový Zéland: Sky Sports

Južná Afrika / Afrika a priľahlé ostrovy: Super šport

Argentína / Južná Amerika / Severná Amerika: ESPN

Spojené štáty americké:Flusports

Kanada: TSN

Írsko a Spojené kráľovstvo (Anglicko, Škótsko, Wales, Severné Írsko, Normanské ostrovy a Ostrov Man): Sky UK

Francúzsko / Andorra / Monako / Luxembursko: Kanál +

Japonsko: Wow

READ  Maple Leaves udržuje strážcu Jacka Campbella niekoľko týždňov so zranením nohy

Tichomorie: Digicel

Taliansko, Vatikán, San Maríno, Kantón Ticino, Švajčiarsko: Sky Taliansko

Španielsko / Andorra:Telefónica

Ázia a Tichomorie, Bangladéš, Bhután, Brunej, Barma (Mjanmarsko), Kambodža, Mikronézske federatívne štáty, Hongkong, Indonézia, Kiribati, Kirgizsko, Laos, Macao, Malajzia, Maldivy, Mariana, Marshallove ostrovy, Mongolsko, Nepál, Severná Mariana Kórea, Pakistan, Palau, Filipíny, Singapur, Južná Kórea, Tadžikistan, Taiwan (Čínska republika), Thajsko, Východný Timor a Vietnam: Premier Sports

Afrika a susedné ostrovy:Super šport

Zoznam krajín pod SanzaarRugby.tv:

Ázie

Afganistan, Bahrajn, Irán, Irak, Izrael, Jordánsko, Saudská Arábia, Čína, India, Srí Lanka

Európe

Portugalsko, Španielsko, Andorra, Albánsko, Arménsko, Rakúsko, Azerbajdžan, Bielorusko, Belgicko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvátsko, Cyprus, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Gruzínsko, Nemecko, Grécko, Maďarsko, Island, Kazachstan, Kosovo a Lotyšsko Lichtenštajnsko, Litva, Macedónsko, Malta, Moldavsko, Čierna Hora, Holandsko, Nórsko, Poľsko, Rumunsko, Rusko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Švédsko, Turecko, Ukrajina

* Všetky časy AEST

prvé kolo

Nedeľa 7. augusta

Juhoafrická republika 26 porazila Nový Zéland 10 na štadióne Mbombela v Nelspruite o 1.05 hod.

Argentína 26 porazila Austráliu 41, Estadio Malvinas Argentinas, Mendoza, 5.10 hod.

druhé kolo

Nedeľa 14. augusta

Juhoafrická republika 23 porazila Nový Zéland 35, Emirates Park, Johannesburg, 1.05 hod.

Argentína 48 porazila Austráliu 17 na štadióne Bisentario, San Juan, 5:10

tretie kolo

Sobota 27. augusta

Austrália 25 vs. Juhoafrická republika 17, Adelaide Oval, Adelaide, 15:30 hod.

Nový Zéland 18 – Argentína 25, Orangetheory Stadium, Christchurch, 17.45 hod.

Štvrté kolo

Sobota 3. septembra

Nový Zéland proti Argentíne, štadión FMG Waikato, 17:05

Austrália – Juhoafrická republika, Allianz Stadium, Sydney, 19.35 hod

5. kolo

štvrtok 15. septembra

Austrália – Nový Zéland, Marvel Stadium, Melbourne, 19:45

Nedeľa 18. septembra

READ  Švajčiarska krasokorčuliarka Lara Gott Behrami zvíťazila na majstrovstvách sveta Super G, Kanaďan Gagnon získal tretie miesto

Argentína – Južná Afrika, štadión Vélez Sarsfield, Buenos Aires, 5.10 hod

Šieste kolo

Sobota 24. septembra

Nový Zéland – Austrália, Eden Park, Auckland, 19.05 hod

Nedeľa 25. septembra

Južná Afrika – Argentína, Hollywood, Pets Kings Park, Durban, 1.05 hod.

Prvý test medzi Wallabies a Springboks sa začne o 19:35 AEST na Allianz Stadium v ​​sobotu 3. septembra.

Pokrytie bude bez reklám od 19:00 AEST a bude prebiehať počas celého zápasu na Stan Sport.

Súboj Wallabies so Springboks na Allianz Stadium bol oficiálne ohlásený ako predaj.

Je to druhý vypredaný test v Sydney po záverečnom teste anglickej série.

Stále je k dispozícii niekoľko vstupeniek na finále v roku 2022 na austrálskej pôde, keď sa Wallabies 15. septembra stretnú s All Blacks na Marvel Stadium.

KLIKNITE TU PRE VSTUPENKY WALLABIES v ALL BLACKS

Steny (15-1): Rhys Hodge, Tom Wright, Lynne Iketao, Hunter Bisame, Marica Coropiti, Noah Lollicio, Nick White, Rob Valletini, Fraser McWright, Jed Holloway, Matt Philip, Rory Arnold, Alan Alalatuwa, Volao Vaenga, James Slipper (c).

Rezervy: Dave Borecki, Scott Siu, Taniela Topo, Darcy Swain, Rob Lotta, Pete Samo, Tate McDermott, Andrew Killaway.

Kliknutím sem zobrazíte všetky novinky svojho tímu pre Wallabies

Južná Afrika (15-1):Willy Le Roux, Canan Moody, Jesse Creel, Damien de Allende, Makazul Mbembe, Damien Willemsey, Jaden Hendrix, Jasper Veese, Franco Mostert, Sia Colsi (kapitán), Lud de Geiger, Eben Ezebeth, Frans Malherbe, Malcolm Marksoff, Stephen Kitchoff

Rezervy: Dion Faury, Ox Nshe, Trevor Nyakan, Quaga Smith, Duane Vermeulen, Cobos Renach, France Stein, Eric Gilant.

Kliknite sem pre všetky novinky vášho tímu pre Južnú Afriku

Nový Zéland (15-1)Jordi Barrett, Will Jordan, Rico Ewan, David Haveley, Caleb Clark, Richie Muonga, Aaron Smith, Ardy Savia, Sam Kahn (kapitán), Shannon Frizzell, Scott Barrett, Sam Whitelock, Tyrell Lomax, Samisoni Taukiahu, Ethan de Groot.

READ  Otvorené výsledky Mutua Madrid | Šport

Rezervy: Hrajú: Dean Coles, George Bauer, Fletcher Newell, Brody Retalk, Dalton Papale, Finley Christie, Bowden Barrett, Queen Tobia.

Kliknutím sem získate všetky novinky o tíme Nového Zélandu

Argentína (15-1): Juan Cruz Malia Emiliano Bovelli, Matias Moroni, Matias Orlando, Santiago Cordero; Santiago Carreras, Thomas Copley; Pablo Matera, Marcus Kramer, Santiago Grondona; Thomas Lavanini, Guido Petit; Joel Sclavey, Julian Montoya (kapitán), Thomas Gallo

Alternatívy: Santiago Socino, Maico Vivas, Eduardo Bello, Matias Alemanno, Juan Martin Gonzalez, Gonzalo Bertrano, Benjamin Urdabileta a Lucio Cente.

Kliknutím sem zobrazíte všetky novinky svojho tímu o Argentíne

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.