Remíza Anglicka U-21 proti Českej republike v kvalifikácii Euro 2023 futbalové správy

Anglická jednotka do 21 rokov bude v skupine G kvalifikácie Euro 2023 čeliť Českej republike.

Young Lions boli taktiež vylosovaní proti niektorým známym nepriateľom, keď sa snažia dosiahnuť na šampionát v Gruzínsku a Rumunsku.

Anglicko patrilo medzi najlepšie nasadených a po štvrtkovej remíze v Nyone si zahrá aj s Kosovom, Andorrou, Albánskom a Slovinskom.

Andorra bola jediným tímom, ktorý skóroval z Anglicka počas kvalifikácie majstrovstiev Európy 2021, keď si v októbri pripísal prekvapujúcu remízu 3: 3.

Aidy Boothroydová hrala v predchádzajúcej kampani aj Albánsko a Kosovo.

Škótsko medzitým postavilo proti skupine Dánsko, Belgicko, Turecko a Kazachstan v skupine A, jedinej skupine s piatimi tímami namiesto šiestich.

obrázok:
Aidy Boothroyd sa už kvalifikoval na turnaj Euro 2021, ktorý sa začne v marci

Severnému Írsku bola v skupine C pridelená náročná úloha proti Španielsku a Rusku po boku Slovenska, Litvy a Malty, zatiaľ čo Wales je v skupine E proti Holandsku, Švajčiarsku, Bulharsku, Moldavsku a Gibraltáru.

V skupine F čelí Írska republika Taliansku, Švédsku, Bosne a Hercegovine, Čiernej Hore a Luxembursku.

Žrebovanie prichádza pred začiatkom európskych šampionátov 2021 v marci v Maďarsku a Slovinsku.

Anglicko bude hrať v skupine D so Švajčiarskom, Portugalskom a Chorvátskom na začiatku svojej kampane proti Švajčiarom 25. marca v slovinskom Koperi.

Turnaj bol rozdelený na dve časti kvôli pandémii koronavírusov. Skupinová fáza sa konala v marci a vyraďovacia fáza v máji a júni.

Žreb kvalifikácie ME 2023 U-21

Skupina A: Chorvátsko, Rakúsko, Nórsko, Fínsko, Azerbajdžan, Estónsko

Druhá skupina: Nemecko, Poľsko, Izrael, Maďarsko, Lotyšsko, San Maríno

Skupina C: Španielsko, Rusko, Slovensko, Severné Írsko, Litva, Malta

Skupina D: Portugalsko, Grécko, Island, Bielorusko, Cyprus, Lichtenštajnsko

Skupina E: Holandsko, Švajčiarsko, Bulharsko, WellsMoldavsko a Gibraltár

Skupina F: Taliansko, Švédsko, Írska republikaBosna a Hercegovina, Čierna Hora, Luxembursko

Skupina G: Anglicko, Česká republika, Slovinsko, Albánsko, Kosovo, Andorra

READ  Vo svojej „druhej kariére“ získal Philip Polasik svoj prvý grandslamový titul

Skupina H: Francúzsko, Srbsko, Ukrajina, Severné Macedónsko, Faerské ostrovy, Arménsko

Skupina A: Dánsko, Belgicko, Turecko, Škótsko, Kazachstan

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *