Predpovede zápasov medzi Maltou a Slovenskom, ukážky, tímové správy a ďalšie

Malta a Slovensko v nedeľu bojujú o tri body v kvalifikácii MS 2022.

Domáci vstúpili do zápasu po domácom víťazstve 7:1 nad Chorvátskom. Stredopoliar Rennes Levreux Mager zahviezdil dvoma gólmi v druhom polčase pri prehre.

Slovensko sa muselo podeliť o korisť pri strhujúcej remíze 2:2 na domácej pôde so Slovinskom. Ondrej Duda a David Strelík prišli v druhom polčase z lavičky, aby pomohli svojej krajine z dvojky.

Oba tímy už vypadli z Veľkej ceny Kataru 2022. Slovensko je tretie s 11 bodmi, kým Malta je piata s piatimi bodmi v ich už teraz najlepšej kvalifikácii.

Zápas medzi Maltou a Slovenskom

Pôjde už o desiate stretnutie oboch strán a Slovensko zatiaľ neprehralo ani jeden zápas s Maltou.

Hawks majú na konte sedem víťazstiev, pričom dva zápasy v minulosti sa skončili podielom na koristi.

Ich posledné stretnutie prišlo v marci, keď dva góly v druhom polčase pomohli Slovensku vrátiť sa z dvoch gólov nadol a uhrať doma prekvapujúcu remízu 2:2.

Malta nevyhrala päť zápasov a štyri prehrala. Slovensko vyrovnalo 2:2 v každom z posledných dvoch zápasov.

Maltská modelová príručka: LDLLL

Slovenský modelový sprievodca: DDLWL

Správy z tímu Malta vs Slovensko

Malta

Na strane hostiteľa nie sú známe žiadne zranenia ani obavy o pozastavenie hry.

zranenia: Nikto

Pozastavenie: Nikto

Slovensko

Pozície v základnej zostave si môže udržať skúsená dvojica Marek Hamšík a Milan Škriniar.

Očakáva sa, že Malta vs Slovensko bude jedenásty

Očakávané jedenáste miesto na Malte (4-3-3): Henry Bonello (brankár); Kurt Shaw, Enrico Pepe, Zach Muscat, Andre Agius; Stephen Pisani, Jake Gretsch, Joseph Mbong; Luke Gambin, Luke Montebello, Paul Mbong

Očakávaná zostava Slovenska (4-3-3): Marek Rudák (brankár); Jakub Holúbek, Šubomír Šatka, Milan Škriniar, Peter Pekárek; Marek Hamšík, Stanislav Lobotka, Maťoš Pero; Robert Poznik, Lukas Harraslin, Robert Mac

READ  Poslanci žiadajú ďalšie vyšetrovanie zneužívania eurofondov na Slovensku

Tipnite si zápas medzi Maltou a Slovenskom

Slovensko malo v kvalifikácii majstrovstiev sveta slabú traťovú bilanciu a na svojich cestách nevyhralo od júna 2017. Zápas proti Malte však predstavuje skvelú príležitosť vrátiť sa do starých koľají.

Domáci podali v tomto ťažení výkon nad očakávania, no po ráznej porážke s Chorvátskom im zostala pachuť v ústach. Málokto by čakal, že proti Slovensku niečo dostane, no ich výkon na cestách by mohol byť zdrojom motivácie.

Hostia na tom neboli najlepšie v defenzíve a Malta si tak mohla pripraviť dostatok gólových príležitostí. Podporujeme však Slovensko, aby si zabezpečilo pohodlné víťazstvo vo vysokom zápase.

predpoveď: Malta 1-3 Slovensko