Poučenie pre pani Floru Duffyovú na debute Collins Cup – The Royal Gazette

Vytvorené: 23. augusta 2022 o 07:59

Pani Flora Duffy, medzinárodná zástupkyňa tímu, blahoželá Daniele Reeve, Team Europe, k víťazstvu v úvodných pretekoch triatlonovej série Collins Cup v Bratislave na Slovensku.

Dame Flora Duffy si užila svoj debut roztlieskavačky v triatlonovej sérii Collins Cup.

Duffy z Team International čelil Daniele Reeve z Team Europe a Sarah True z tímu USA v úvodnom 12-kilometrovom zápase, ktorý pozostával z 2-kilometrového plávania, 80-kilometrového bicykla a 18-kilometrovej trate, ktorá sa koná v priebehu pretekov. Stalo sa tak v X-Bionic Sphere v Bratislave na Slovensku.

Olympijský majster, Hry Commonwealthu a Majster sveta, ktorý mal na sériu pretekov divokú kartu, sa dostal z vody najrýchlejším plávaním dňa (25 minút 33 sekúnd), no od tohto momentu Ryf dominoval v majstrovskej triede. bicykel a beh.

A sú vonku: Pani Flora Duffy začína svoje preteky s Danielou Reeve z tímu Európa a Sarah True z tímu USA. Bermudčania dosiahli najrýchlejšie plávanie dňa.

Majsterka sveta v Ironmane predbehla Duffyho na bicykli a potom predĺžila svoju hranicu za veľmi dôležitú šesťminútovú hranicu v behu a získala 2½ bodu navyše z troch a vyhrala preteky v čase 3:28. :50.

Bermudčanke sa podarilo zostať ďaleko od True, aby skončila druhá a získala pre svoj tím bod navyše.

Živý výkon: Pani Flora Duffy prekročila čiaru a skončila druhá vo svojich pretekoch proti Daniele Reeve z Team Europe a Sarah True z tímu USA.

Duffy priznala, že vydržala náročný výlet na dlhej trati, ale je presvedčená, že bude pokračovať v pretekaní na dlhšie vzdialenosti.

„Bol to pre mňa ťažký deň, ale som rád, že som konečne absolvoval dlhé preteky a veľa sa naučil,“ napísal Duffy na Instagrame. „80 km v brutálnom režime časovky.

„Som rada, že vidím Danielu Reeveovú, jej zamilovanosť. Radosť z teba.“

READ  Správa z európskeho trhu s animáciami a VFX do roku 2021: Veľkosť trhu: 43,7 miliárd USD v roku 2020

„Zažil som veľa zábavy so svojimi medzinárodnými spoluhráčmi. Veľa smiechu celý týždeň. Ďakujem všetkým za povzbudzovanie. Vrátim sa na dlhú trať a dúfam, že budem o niečo lepší.“

Tím Európy predviedol skvelý výkon, aby opäť unikol víťazstvom a úspešne obhájil svoj titul.

Pred dvanástimi mesiacmi prekročili hranicu štyridsať bodov; Tentoraz to bolo istejšie, keďže ich nazbierali 53 a to všetko bez takých ako Jan Frodino a Lucy Charles Barkley, ktorí v roku 2021 stvárnili titulné úlohy.

Tím International Team mal za sebou solídny deň, keď získal štyri víťazstvá vo dvojhre, ale pre tím USA to bola šokujúca éra, pretože nedokázal vyhrať jeden zo šiestich pretekov mužov a žien, vďaka čomu si domov odniesol Broken Spokes Trophy.