Portugalsko je na vrchole Luxemburska. Prepadnutie Nórska a Walesu Ws

Skupina G UEFA sa javí ako absolútna vzbura, štyri tímy z troch dní zápasu vyradili zhodne po dve výhry.

Turecko vyhodilo pár dvojgólových postupov do lotyšstva, ktoré určite nepatrí medzi štyri, aby prekazilo pokus o dosiahnutie dokonalosti počas troch dní zápasov, zatiaľ čo sa pridalo Holandsko, Nórsko a Čierna Hora. Mesačné hviezdy V súťaži o prvé miesto a jeho automatizovaný prístav v Katare.

[ MORE: USMNT’s Dike linked with Everton ]

Na druhej strane Wales zachránil svoje nádeje na majstrovstvá sveta zápasom, ktorý obsahoval dve červené karty a jeden gól proti Českej republike, zatiaľ čo Belgicko strelilo osem gólov a Portugalsko sa po predčasnej panike vrátilo späť nad Luxembursko.

Na ukončenie medzinárodnej prestávky je v stredu ďalších 15 kvalifikácií svetového pohára UEFA, vrátane Anglicka proti Poľsku a Rakúska proti Dánsku.

Turecko 3-3 Lotyšsko

Keď Turecko zvíťazilo nad domácou pôdou nad Nórskom 3: 0 a doma nad Holandskom 4: 2, Turecko mohlo zvíťaziť nad Lotyšskom 2: 0 a 3: 1, pretože Lotyšsko neprekonalo o tri body za tabuľkou.

Hakan Calhanoglu z milánskeho AC strelil v druhej minúte gól Kinana Karamana a skóroval v 33. min., Keď po konci prvého polčasu strelil penaltu Burak Yilmaz, ktorý dal Turecku vedenie 3: 1.

Ale Roberts Oldrikis a Davis Ilkoniks prekonali cieľ v poslednej polhodine, keď Lotyšsko zastavilo svoje nádeje na majstrovstvá sveta výberom bodu po prehre s Čiernou Horou a Holandskom.

Čierna Hora 0: 1 Nórsko

Mohamed El Yonosi získal v prvom polčase pomoc Alexandra Sorlotha a Nórsko sa v búrlivom druhom polčase ujalo vedenia v búrlivom druhom polčase, keď v siedmom sete postúpilo na 2W-1L.

Nórsko sa rovná šiestim bodom ako Čierna Hora a Holandsko, je však posledným z tohto tria, zatiaľ čo Turecko má o jeden bod viac ako Nóri.

Wales 1: 0 Česká republika

Oba tímy skončili v Cardiffe s desiatimi mužmi, pričom Wales sa vďaka krídelníkovi Manchestru United vyhral začiatku kvalifikácie 0: 2.

READ  Francúzske otváracie výsledky | agát

Daniel James strelil gól Garetha Balea v 81. minúte, štyri minúty po vylúčení spoluhráča Connora Robertsa, pretože Welles si pripísal víťazstvo po páde do Belgicka vo svojom prvom zápase skupiny E.

Welles prehrával v prvom polčase 8: 2, keď bol v 48. minúte vylúčený Čech Patrick Schick, ale domáci nedokázali nájsť úvodný zápas, kým nebol stav 10 proti 10.

Luxemburg 1-3 Portugalsko

Portugalsko v prvom polčase zvíťazilo v Luxemburgu a strelilo pohodlné víťazstvo 3: 1 gólmi Cristiana Ronalda, Dioga Jotu a Joaa Ballenha.

Luxembursko vo svojom prvom zápase zvrhlo Írsku republiku a zdalo sa, že je vo vynikajúcej forme na ešte väčšie prekvapenie proti Ronaldovi a jeho spoluhráčom.

Gerson Rodriguez z Dynama Kyjev dal hostí do vedenia po 30 minútach a obavy Portugalska ešte umocnilo zranenie Joaa Felixa pred prestávkou.

Tú však predstavil hviezda Wolverhamptonu Pedro Neto, ktorý hru zmenil dvojicou asistencií. Všetky asistencie pochádzali od hráčov Premier League, vlastne ako ďalší hráč Manchestru City Joao Cancelo.