Oznamy o turnajoch, emocionálny návrat a nový profesionálny tréner – triatlonista

”]“filter”: {” nextExceptions „:“ img, blockquote, div „,“ nextContainsExceptions „:“ img, blockquote „}}“>

Ak chcete získať prístup ku všetkým tréningom, výstroju a pokrytiu pretekov, plus exkluzívne tréningové plány, obrázky FinisherPix, zľavy na podujatia a aplikácie GPS,> „,“ name „:“ in-content-cta „,“ napíšte „:“ odkaz „} }“> Prihlásiť sa na odber Outside + .

Majstrovstvá sveta vo viacboji v triatlone sa konajú v Šamoríne…

Doména x-bionic v amoríne na Slovensku.

Minulý rok sa najväčší triatlon sveta predstavil v športovom areáli X-Bionic Sphere v Šamoríne na Slovensku v rámci súťaže Collins Cup. Teraz, v auguste, budú mať najlepšie vekové kategórie možnosť presadiť sa v luxusnom spektre v rámci Majstrovstvá sveta vo viacšportovom triatlone 2022. Od 18. do 31. augusta sa na mieste konania uskutoční niekoľko majstrovstiev sveta vekových skupín, vrátane pretekov na dlhé trate (2 km plávanie, 80 km bicykel, 18 km beh), vodných bicyklov (2 km plávanie, 80 km bicykel) a akvatlonu (1 km plávanie , beh na 5 km). Počas toho istého víkendu sa uskutoční aj Collins Cup Pro Championship a tiež triatlon vekových skupín.

… Abu Dhabi bolo vybrané, aby usporiadalo svetové finále v triatlone v novembri

zároveň, Abú Zabí oznámilo V novembri bude hostiť finále majstrovstiev sveta v triatlone. Yas Island, zábavné centrum asi 30 minút od mesta Abu Dhabi, bude dejiskom mnohých pretekov majstrovstiev sveta pre elitných, paratriatálnych a vekových športovcov na ultra rýchlych pretekoch a rekordných vzdialenostiach, pričom centrom bude Etihad Art Arena. etapa.

Po operácii srdca je profesionál Richard Murray opäť na vrchole

9 mesiacov po tom, čo podstúpil operáciu srdca na liečbu fibrilácie predsiení (AFIB), juhoafrický majster sveta Richard Murray vyhral minulý víkend Americas Triathlon Cup Sarasota Bradenton, čím prekonal Američana Kevina McDowella. Murray (33), ktorý súťaží za Holandsko, vyhlásil, že víťazstvo, hoci v menších pretekoch, bolo pre neho veľkým víťazstvom, pretože si nebol istý, či sa bude môcť vrátiť do súťaže na vysokej úrovni. „Nemôžem si pomôcť, ale cítim tú emóciu, že môžem pokračovať v tom, čo robím, a mám z toho takú radosť,“ napísal. Pre Murrayho to boli druhé preteky za dva týždne. Spolu s manželkou Rachel Clammerovou obsadili ôsme miesto Majstrovstvá párov Dňa 6. marca.

READ  Slovensko v kvalifikácii majstrovstiev sveta porazilo Rusko a zvíťazilo Chorvátsko

Liz Blatchford Murray sa pripája k RPG koučingu

Liz Blatchford, jedna z najúspešnejších atlétov na dlhé trate všetkých čias, Pripojte sa k RPG tréningu, Tím vedený profesionálnymi majstrami sveta Timom Reedom a Clint Rowlingovou. Austrálska Blatchford (42) prešla do tréningu po tom, čo dvakrát odstúpila na pódium v ​​Kone, vyhrala niekoľkonásobne nad 70,3 a Ironman na jej meno. Redd napísal: „Liz je rovnako motivovaná ako my, aby pomohla našim klientom dosiahnuť tieto zisky prostredníctvom holistického prístupu, ktorý neohrozuje iné aspekty života, ako je práca a vzťahy.“

Florida Duffy zvolila pre tento rok Bermudského atléta roka

V neprekvapivom výbere športovca roka Bermudy Zlatá olympijská medailistka Flora Duffy udelila čestné tituly za rok 2021. Duffy, ktorá získala svoju prvú zlatú medailu v Tokiu, získala svoje deviate ocenenie AOY od roku 2006. „Určite to bol obrovský rok,“ uviedla Duffy, ktorá momentálne trénuje v Južnej Afrike, vo vopred nahratom akceptačnom liste. . „Som veľmi vďačný vám všetkým, ktorí ste zohrali hlavnú úlohu v tom, že som mohol dosiahnuť to, čo sa mi podarilo minulý rok, získať zlatú medailu v Tokiu.“

Americká nadácia pre triatlon prijíma žiadosti o štipendium Pillar

The Americká nadácia pre triatlon Žiadosti o Pilierové štipendium sa teraz prijímajú do 10. apríla. Pilierové štipendium podporuje programy a jednotlivcov, ktorí podporujú účasť mládeže, inšpirujú paralympijských športovcov a zapaľujú sny olympijských a paralympijských ašpirantov,“ uvádza USAT a každoročne sa udeľuje až do výšky 5 000 USD. Medzi minulých príjemcov grantov patria juniorské pretekárske tímy, Athletes Challenge Corporation a Paratriathlon Camp.

Britské trio Cervelo lotéria vyzbierať peniaze pre Ukrajinu

Britský športovec robí lotériu na svojom plne nabitom bicykli Cervelo P5, aby získal peniaze na humanitárne úsilie na Ukrajine. Začiatkom tohto týždňa to Giles Brook zverejnil za 10 libier (asi 13 dolárov) komukoľvek na svete. Môžete sa zapojiť a vyhrať bicykel, pričom celý výťažok bude venovaný charitatívnym organizáciám. „Len sedí v garáži, zaslúži si byť na ceste, niekto na ňom bude rád jazdiť a peniaze idú na dobrú vec,“ Brooke Books. K piatkovému popoludniu celková suma finančných prostriedkov dosiahla takmer 14 000 dolárov so 601 účastníkmi. Tombola sa skončí v nedeľu 22. marca o polnoci.

READ  Auto letí vzduchom a naráža na strechu tunela na Slovensku Vodič prežije strašnú nehodu Bežné

poznámky k podcastom

• triatlonové hodinky Zdôrazňuje dlhú kariéru Donny Summersovej (sestra Karen), ktorá v priebehu rokov získala ocenenia, vrátane seniorského atléta roka od USAT.
  • Profesionáli z práčovne Jackson, Nicholas Chase a Lisa Bacaris si minulý víkend zopakovali svoje pretekárske zážitky v Clash Miamion Skutočný triatlonový podcast.
  • Clash Miami bol tento týždeň trendovou témou: ProTriNews A MX Endurance Poskytol aj analýzu toho, čo sa stalo.
  • Vnútri triatlonu Porozprávajte sa so zlatou olympijskou medailistkou Emmou Snossel Frodino, ktorá hovorí o tom, že ste pracujúcou mamou a majiteľkou firmy – a aký je to pocit vydať sa za kontroverznú KOZU v triatlone
  • Greg Bennett Priviedol bývalého profesionálneho cyklistu Christiana Vande Veldeho, ktorý si odvtedy vybudoval „druhý život“ v cyklistike vďaka svojej úlohe športového komentátora NBC (a niekedy aj trénera Pelotónu).
  • Mary Kane sa okrem mnohých iných tém dotýka aj svojho prechodu k triatlonu Konverzácia pri studenom nápoji s Emmou Abrahamsonovou.
  • Veľký básnik a spisovateľ Shai Eskew, ktorý prežil popáleniny s jazvami na viac ako 65 percentách tela, rozpráva svoj príbeh v synovia poznania Zvukový zápis.

Získajte najnovšie triatlonové správy do svojej schránky dvakrát týždenne. Prihláste sa na odber e-mailového spravodaja triatlonistov.