Online: HC Slovan Bratislava – HKM Zvolen (typy Extraligy)

23:10

Slovan vydal zakázanú streľbu a Kundrik sa musel vrátiť na ľad, pričom Makarov hodil do svojej pravej ruky.

21:48

Hostia v plnom počte, na konci tvrdej hry Zigu hľadal center pred bránkovisko na pravom kruhu Ketnara, ale neuspel.

20:42

Dom je v plnej sile a začína sa hra o vajce.

20:22

Kryty reklamného disku z pravého rohu lapača Makarov.

20:08

Dal prednosť disku, ktorý ukázal na domáceho Makarova, aby mu ho zakryl pod rukavicu.

20:01

Začalo sa druhé obdobie.

Ďalší trimester sa začne približne o 19:21.

Prvá tretina dnešného večera je minulosťou. Slovan bol energickejší a záležitosti držal vo svojich rukách. Využite jeho silnú hru a ujmite sa vedenia v zápase. Bol zvolený v útoku a ani počas hry toho veľa neukazoval. Druhý polčas začneme hrou štyroch na štyroch, v prvom je pomer striel medzi žrďami 6: 6.

20:00

Prvý trimester sa skončil.

19:48

Nuutinen 2 minúty na stabilizáciu a pôsobenie sily na povrch ľadu rovnajúce sa nám.

18:48

Nuutinen z ľavého kruhu minul bránu a bol zvolený do domácej oblasti.

18:42

Falach mal na potvrdenie dve a na konci tretej by hral Zvolen Force.

18:22

Z medzikružia na ľade poslal puk do kotúča Stupkovho domu, Makarov reálnym betónom usmernil disk do rohu klziska.

16:52

Hráme rýchlym tempom, Slovan drží hokejku v rukách, HKM sa väčšinou bráni, ale bipolárnu strelu sme si dlho nevšimli.

10:07

Kelemen to urobil nádherne, z pravej strany klziska si nakorčuľoval na disk sám pred bránu domácich a skúsil zakončiť loptu na ľade na vzdialenejšiu žrď, Makarov roztiahol betóny a vrátil loptu späť do hry.

09:57

Nuutinen vystrelil z ľavej strany madla spoza kruhu a Makarov zostúpil na ľad a zneškodnil disk na hrudi.

09:31

Slovan Bratislava dal gól!
Alysauskas poslal loptu z pravej strany na ľavú a SAMUEL BUČEK vyrobil okruh, čím prekvapil Ramovo prekvapenie za bránou hostí. Autor: Nerejus Alysauskas.

09:16

HKM so štyrmi hráčmi, Slovan s pukovým diskom stále v priestore súpera.

08:35

Hattala inkasuje menší pokutový kop za center a HKM postupuje ku všetkým trom.

08:26

Slovan drží hostí v okolí, aj druhý Sersenov disk z ničoho nič preberá a Ram ho berie späť do hry.

07:16

Hákovanie Marcinkom a teraz Slovanom bude hrať presilovú hru.

06:29

Domáci v plnom počte, hostia ukončili pohyb v priestore Slovana, Mikúš poslal puk z ľavej strany od kruhu iba do bočnej siete domácej brány.

05:54

Slovan opäť v brániacej tretine hostí bráni svoje oslabenie pred Mumtazom.

05:18

Sersen z ničoho nič na nepresnom ľade, Zvolen sa pokúsi o útočnú akciu.

04:42

Kelemen neuspel pred bránkoviskom, Makarov Puk sa vrátil do zápasu a hostia s pukom na hokejkách v domácom priestore.

04:29

Bude prvým ajtajnochom v dvojminútovom zvolenskom zápase o držanie lopty a tvrdú hru.

03:01

HKM bez vymeniteľnej možnosti, po zakázanom uvoľnení vhadzujeme barana do pravej ruky.

02:29

Z pravej strany poslali domáci disk do dosahu Zvulina a Ram poľahky zničil Elfa.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné skupiny:

HC Slovan Bratislava:

Makarov (parky) – Alisauskas, Searsen (C), Stagnus, Mayer, Valach, Bachik (a), Pichu – Chesovsky, Ketnar (A), Zigo – O’Donnell, Urbanik, Jasper – Rabach, Portak, Bochik – Studeni Petráš, Kundrík – Jasenec

HKM Zvolin:

Ram (priekopa) – Hatala, Petker, Melancon, Melisko, Kubka (A), Hrasco (A), Danesh, Jagdus – Clemen, Mix, Pundra – Notinen, Heliuca, Zuzen (C) – Marcinik, Tepinský, Stubka – Koresh, Gubančok, Chlepčok

Pravidlo:

Mullner, Snášel-Gegá, Hercog.

HC Slovan čaká v piatok doma na ľade druhý zápas s chlapcami z Pustého hradu. Prvýkrát vo Zvulíne zvíťazili belasí až po samostatných nájazdoch. Susedia pri stole na horných poschodiach pelotónu, susedia pri stole pravdy – to je nádej na dobrý hokej a kvalitu. Aký bude teda výsledok v piatok večer na ľade pri Dunaji?

Úprimne vás pozývam na sledovanie najbližšieho zápasu na našej domácej pôde z Tipos ligy, Arénu Ondreja Nepelu privíta Klub HKM Zvolen a krátkymi vstupmi vám sprostredkujeme aj aktuálne písomné dianie na bratislavskom klzisku.

Vitajte v príspevku online. Stretnutie sa začne o 18:30.